Помощ,помогнете!Пъпки или нещо подобно?

  • 7 436
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Боли,но не много Laughing.Ако искаш може да нагорещиш игличката,за да я дезинфекцираш.И не се плаши ако потече малко кръв,все пак дупчиш жива тъкан Heart Eyes

# 16
  • Перник
  • Мнения: 195
Боли,но не много Laughing.Ако искаш може да нагорещиш игличката,за да я дезинфекцираш.И не се плаши ако потече малко кръв,все пак дупчиш жива тъкан Heart Eyes


А дали след това ще ми остане раничка или белег?Дълго време ли ще зараства?

# 17
  • Мнения: 2 152
Бели точки, упорити и се махат при козметик.Спукват се, но не пробвай сама и не оставят белези или ранички Peace

# 18
До сега не са ми излизали белези и зарастват много бързо newsm03

# 19
  • Мнения: 266
Това са мастни образования. Преди много години майка ми имаше такива и си ги махна в медико-козметичен център. Доколкото си спомням манипулацията се извършва от лекар и то еднократно .При нея повече не се появиха(а са минали над 15 год). Съветвам те да потърсиш специалист и да не рискуваш да си навредиш сама. Hug
Може ли повече информация за този център?       Предварително благодаря!  bouquet
Днес видях въпроса ти. Ще Трябва да попитам майка ми като се чуя с нея. Но се опасявам ,че няма да съм ти много полезна ,защото тя си ги е махнала преди повече от 15 г. и не знам дали още пази координатите и дали това място все още същесвува. В София беше... Като разбера , независимо от резултата ще пиша. Hug
Центърът се е намирал на ул'Братя Миладинови" Това е единственото ,с което мога да помогна. Успех ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт