Орифлейм - 7

  • 13 745
  • 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
takaaa 1 vupros trqbva li da sum nad 18 za da se registriram kato konsultant ? i ot kude da namerq sponsor ?
не съм съгласна,че спонсорът ти - човекът,който те записва в орифлейм, трябва да е от същия град. Много по-важно е да знае какво прави и да иска да ти помогне. Добре е и ти да го харесваш, за да ви е приятно да работите заедно.Има един сайт- www.vivaoriflame.com, мисля, че ще ти е интересно да погледнеш и там:)

Теди, аз също съм съгласна,че не е задължително спонсорът ти да е от твоя град,но ми се стрява,че това се толерира.Сайтът, който й предлагаш да разгледа е повече от чудесен, ти да не си от групата на Муравеева/май така се казваше/?
Най-важно е да си пасне с човека, с когото работи.

# 31
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575

 
[/quote]

А тези точки за един месец ли трябва да се съберат или се натрупват комулативно newsm78?
[/quote]

Точките се събират месец за месец, т.е. на всяко 1во число започваш от нула точки, а на последна дата от месеца си виждаш общия брой точки, съответно и нивото. Към твоите точки прибавяш и на твоята група, т.е. всички под теб регистрирани, дори и когато регистрирания е на твой регистриран. Peace

# 32
  • Мнения: 2 323
Да, бонус точките се събират кумулативно в рамките на месеца

# 33
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте, от 20.03 и  аз съм консултант на Орифлейм и много се радвам, че тук има темичка, в която се обсъждат и продуктите и бизнеса в тази фирма.
Става въпрос за новия каталог 04/2007г., като врели и кипели искам ви мнението за парфюмната вода "Воларе" и лилавата и традиционния аромат, много искам да си взема лилавата за себе си. Искам да попитам лилавата парфюмна вода "Воларе" има ли много общо с мириса на "Прегръдка за нея" - новата тоалетна вода, трайна ли е?! Преди месеци си купих "Прегръдка за нея", но не съм възхитена, мирише ми на виолетки, но в аромата има и оттенъци и мирис на карамелизирана захар, мирише някакси натрапчиво без въобще да е траен. Понеже няма мостра на Воларе-лилаво съм в голяма чуденка дали да си го взема, много харесвам аромати на теменужки, люляк и ванилия, но да не са особено натрапчиви и да са трайни. Вкусът ми клони към ориенталски и цветни аромати. Фаворит ми е Парфюма -- Джордани Уайт голд, след това парфюма Лусия, традиционното Джордани, хареса ми и Прешъс, но той има повече плодово излъчване. Направо съм влюбена в новото Джордани, защото мирише на ванилия, а аз я обожавам.
Това е горе-долу вкусът ми, мислите ли, че ще ми хареса лилавото Воларе.
Имам и още един въпрос до коя крайна дата на месеца може да се поръчва, например, мога ли да поръчам на 30 или 31 март?
Благодаря предварително.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 21:11 от Mishel_

# 34
  • Мнения: 2 323
Аромата на лилавото Воларе е точно на виолетки - много ми допада на мен за пролетта, въпреки, че ни се разминава вкуса за ароматите. По-силен е от Прегръдката и е траен доста. Най добре е да попиташ спонсора си за мостра, защото не е включен в комплекта с мострите като временен продукт.  Peace
Поръчка можеш да пуснеш до 31 в офисите или по интернет!
Успех ти желая!

# 35
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Благодаря   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 035
мацки,аз съм от конкуренцията  Laughing ,но имам една приятелка дето мн търси du6 gel s ekstrakt ot vodorasli ili zelen 4ai. има ли при вас такъв,понеже не е мн сигурна дали е от Ейвън или от Орифлейм? Rolling Eyes
моля пишете ми на ЛС,4е ще забравя да проверя  ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 323
Имаме с водорасли - СПА серията - ще ти дам линк по-късно  Wink

# 38
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Агата, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава и все така да си отзивчива!!!

Искам да попитам поръчах си мострите, но като ги получих ми ЛИПСВАТ червила и фон дьо тени и мострата за Джорадани Уайт Голд. КАКВО ДА ПРАВЯ? Рекламация ли да пускам? newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Моля, кажете ми нещо повече за стягащия гел за корем и за избелващия крем за лице! Струва ли си да си ги поръчам, ползвали ли сте ги, има ли ефект от употребата им? Този месец са на доста изгодни цени и се чудя... newsm78

# 40
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Агата, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава и все така да си отзивчива!!!

Искам да попитам поръчах си мострите, но като ги получих ми ЛИПСВАТ червила и фон дьо тени и мострата за Джорадани Уайт Голд. КАКВО ДА ПРАВЯ? Рекламация ли да пускам? newsm78
Като те чета как се ядосваш, май ще се откажа да поръчвам целия комплект мостри, а за три-четири кампании ще си купя отделни комплекчета мостри, например - аромати, червила, кремове и т.н..
Sinara, какво точно има в този комплект? Спонсорката ми, обяснява, че съдържа всички мостри + чантичка и други екстри, че  при закупуване на целия комплект се прави отстъпка, а при закупуване на отделни групи мостри няма отстъпка....... Пиши как стоят нещата....ще чакам с нетърпение да ми кажеш какво съдържа прословутия комплект.
Честит рожден ден Агата  newsm59

# 41
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Мишел, пълния комплект за продажби идва нахвърлен, да не кажа направо хвърлени мостри в торба и въобще не може да разбереш дали наистина е пълен. Трябваха ми 2 часа, за да проверя всичко по формата за заявка. Ако беше всичко подредено едва ли щеше да има липси. Липсват ми целия комплект мостри за червила Орифлейм Стило, два крема(кой бяха сега не се сещам), мостра от червило Орифлейм Цвят, липсва и аромат Джордани Уайт Голд. На някой явно му са трябвали. Да ама като ги сметнеш да си купиш ти трябва около 5 лв, еми че то се получава целия комплект без намаление. Това ли е целта, да лисват мостри, че да си купуваш нови. Така не се работи КОРЕКТНО. Явно някъде по трасето им липсва контрола. Вероятно ще има хора, които ще ме нападнат относно написаното по-горе,ама и вие да бяхте, така щяхте да се ядосвате, все пак не плащам по-малко от колкото са ми искали, нали?
Има една черна чантичка, имаше я качена преди няколко дни в темата. Наистина така изглежда, малка и много готина. В нея се подреждат една част от мострите. Незнам какви са другите екстри - има едно тефтерче за да слагаш от парфюмите там и да даваш на хората. Друго няма, поне аз, де. В общи линии това е.

Ани 9 е пуснала линк с чантичката, ето я:


http://img105.imageshack.us/img105/4941/dmc0005iz7.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/9287/dmc0007ln0.jpg

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 21:55 от Sinara

# 42
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Спонсорката ми каза, че всичко излиза около 25 лева и дори при липси си струва да се купи комплекта, а не отделни мостри. Ще си помисля как точно да постъпя. На хартиената заявка има и цените на отделните комплекчета мостри, не съм смятала колко излиза, когато се купуват отделно, но ще си направя труда. На мнение съм, че без мостри трудно се продава.

# 43
  • Мнения: 2 323
Агата, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава и все така да си отзивчива!!!

Искам да попитам поръчах си мострите, но като ги получих ми ЛИПСВАТ червила и фон дьо тени и мострата за Джорадани Уайт Голд. КАКВО ДА ПРАВЯ? Рекламация ли да пускам? newsm78

Sinara, много благодая за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Питай си спонсора за мострите, не всички червила имат мостри - например Вижънс. Мился, че можеш да направиш рекламация,  питай в СЦ-то ви как става рекламация на мостри  Peace Успех! Изобщо изключвам варианта някой от склада да си ги прибира Naughty Най-вероятно са липса в момента. Никога не е бил подреден комплекта с мострите вътре в чантичката Peace

# 44
  • Мнения: 2 323

Честит рожден ден Агата  newsm59

Благодаря много!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт