Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 463
  • 175
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Може да се видим на бензиностанцията на OMV наГешов.

# 31
  • Мнения: 474
Дори брой и мен.аз те търсих по телефона ама не вдигаш.

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
1 br izleze po 35.64 lv - tochni pari molia

# 33
  • Мнения: 2 242
 smile3514
Закъснях с поръчката...
Ако някой се откаже от неговото шише, пишете ме първа резерва Wink

# 34
  • Мнения: 1 234
Предлагам половин шише, стояло в хладилник, 3 месеца, ако на някой ще му свърши работа, му го подарявам, докато си набави ново.

# 35
  • Мнения: 3 504
В Красна поляна съм вечер, а през деня в Младост - така че по избор  Wink - то в Младост си е почти до Пловдив, та мога да го метна към росонери  Laughing

Чакам с най-голямо удоволствие това мятане... даже 2 бр. и за Любознателна Laughing

1 br izleze po 35.64 lv - tochni pari molia

Разбира се, даже и бакшиш ще има Laughing

# 36
  • Мнения: 3 504
Предлагам половин шише, стояло в хладилник, 3 месеца, ако на някой ще му свърши работа, му го подарявам, докато си набави ново.

Нашето предно шише е в годност до 2008 г. и задължително се държи в хладилник.

# 37
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз затова искам точно пари. Не искам бакшиш, че преди малко Светла Богева успя да ми пробута бакшиш. Защото не успях да я догоня

 Свързах Бебоче с една мама дето ни чете тук и ми е съседка и от нея знам за бустера. Тя даде инструкции, чух например че храненето, преди което се дава бустера не трябва да се дава мляко. Ама те си говориха по GSM. Бебоче да каже.

Приятелче нямаш проблем, кажи кога и ще вземем пак.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 19:54 от dorothy

# 38
  • Мнения: 74
Аз също ще искам,но ме се ще да си направя една консултация с лекар,а това ще стане другата седмица.Моля,кажете ми къде е офиса на фирмата,за да отида до там след консултацията.

# 39
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Росониери, пусни линк на жената, там има точния адрес, че откакто са ги преименовали не се сещам коя коя е.

 Иначе фирмата е на Лагера. Спирка Лагера на трамвай номер 5. Тръгва се на светофара в обратната посока на Билла. Обадете се ако можем да ви помогнем с намаление, а до тогава май още ще се съберете.

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте  Simple Smile. Очаквам някой да напише препоръчителна доза. На листовката не срещнах такава  newsm78. Става въпрос за дете около 18кг. И също кога се взема, сутрин, вечер?
Ей такива подробности   Rolling Eyes.

# 41
  • Мнения: 380
Здравей Кифла , кактовече писах много пъти ние също го пием от две години.Когато започнахме синът ми тежеше 23кг. но доктора ни каза да започнем с 4мл, сутрин преди хранене половин час преди това. Вечер не ни предписа да го пием постепенноувеличихме дозата на 5мл, и сега в момента пие по толкова. Хубово е да се консултирате с лекар поне аз така мисля.

# 42
  • Мнения: 1 193
Ето какво ми препоръчаха на мен .детето е 10 кг и ми казаха 2,5мл на ден,след 3 дена сутрин и обяд по 2,5мл.
Разбира се и аз имам мнение и то е повлияно от майка която от 5 год.го дава на детето си- така че ще почна по 1мл на ден и след 10 дена ще мисля дали ще увеличавам.Предпочитам ефекта да е по-бавен,отколкто да предозирам или да влоша състоянието на детето.
Но,има едно голямо НО с което ще се съобразя.Лекаря каза да има 2ч. разстояние между взимането на хранителната добавка и лекарствата които пием.Успех

# 43
  • Мнения: 521
Дороти,взехте ли елексира?утре ще бъда в 14.30пред 107 училище.Все ще се познаем.

# 44
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да прочети по-горе. Дори вече си видях със Светла Богева и Кифла, а бяхме заедно с бебоче като ги взимахме.

Общи условия

Активация на акаунт