Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 611
  • 175
  •   1
Отговори
# 90
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Бях започнала да си мисля, че само моето дете реагира остро...

Не е само твоето. На моето например, Ескимото кидс му действаше много добре, но този ББ нещо... Rolling Eyes. Давам го от 3 дни, по 2.5мл сутрин. Стана много нервен, не спи следобяд, вечер заспива късно  #Silly. Май ще намалявам дозата, но колко по малко от това  newsm78.

# 91
  • Мнения: 380
здравейте на всички , позволете и аз да се включа по темата. Аз лично не съм наблюдавала такива странични ефекти  като раздразнителност или да не иска да спи напротив много добре му подейства. ние пием по 5мл, само сутрин а  е възможно и в училище да се изморява затовада ляга вечер рано рано.Предивреме ви питах но не ми отговорихте , а много се притеснявам на вас налага ли се много да го разклащате за да се разбърка хубаво.  защото като го отвора сутрин да му дам доста е уталожен на дъното и се налага да го разклащам доста време пък и много по светъл ми се струва че е  този който съм го взела преди ми се струваше че е тъмен.

# 92
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нонче аз не знам, но ако искаш да отида да питам фирмата

# 93
  • Мнения: 380
Само ако не те затруднявам с това нещо

# 94
  • Мнения: 3 504
.... а много се притеснявам на вас налага ли се много да го разклащате за да се разбърка хубаво.  защото като го отвора сутрин да му дам доста е уталожен на дъното и се налага да го разклащам доста време пък и много по светъл ми се струва че е  този който съм го взела преди ми се струваше че е тъмен.

Нонче, и при нас се уталага и го разбивам задължително.

# 95
  • Мнения: 3 537
Аз разклащам всички лекарства/сиропи/ по навик. Laughing
Цитат на: ljuboznatelna
Бях започнала да си мисля, че само моето дете реагира остро на всякакви добавки, билки и витамини, да не говорим за лекарства. Аз съм върл противник на Ноотропила, имахме големи проблеми с него, не бих го дала повече за нищо на света.
На моя син също му подейства доста превъзбуждащо Брайън Буустера, но може би започнахме с голяма доза - 5 мл., а на втората седмица 2 пъти по 5 мл. Беше много превъзбуден, ставаше през нощта, и си бърбореше нещо, просто не беше същото дете. После намалихме на 2,5 мл, поотшумяха тези симптоми, но го спрях и по препоръка на невроложката.
От други хранителни добавки не съм забелязвала да се държи по-различно или по-неспокойно.  Добре ни се отрази Танакан - това е гинко билоба на капки. То беше изписано от невролог също.
И ние така.Изпи две шишета ,реших че ще отшуми,но не.Намалих и дозата. Rolling EyesАз пък го спрях по препоръка на учителката и.И после всичко се нормализира.

# 96
  • Мнения: 2 242
И Владко в началото беше като че ли превъзбуден. Но не е заспивал по-късно, както и не е спал по-малко. Давахме по 3 мл/ден. След това намалихме дозата и нещата се нормализираха.
Дороти, понеже бяхме в София реших да не чакам, а и да не те затруднявам с изпращането. Купих едно шише на цена 39.60 лв.
Все пак БЛАГОДАРЯ ти за предложението.  Hug

# 97
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Е браво приятелче, значи си идвал до нас и не си свирнал да се видим. Ама ти май събота и неделя, а мен ме нямаше.

# 98
  • Мнения: 2 242
В същност сиропа го купих в понеделник около 10 часа. Попътно ми беше.
А понеже преди това прочетох за разни утайки специално го погледнах. Да, има някаква утайка, която след сравнително дълго разтръскване на шишето се разтваря.
Не вярвам представителя да продава ментета...
И преди всяка употреба разклащаме добре шишето. Peace

# 99
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тя Нончето се притеснява, че не го е купила от представителството а от дистрибутор

# 100
  • Мнения: 380
В интерес на истината ходих до аптеката / понеже ми е близка/ и я питах срам не срам , но и тя ми обясни  че не е възможно да е менте показа ми доста документи на фирмата доставител и ми каза да не се притеснявам пък и като чета и написаното от вас се успокоих. Факт е че  добре му се отразява , поне до този момент.

# 101
  • Мнения: 8
Може ли някой да ми каже нещо повече за Брайн Боостер?
този брайн бостър само за деца аутисти ли е за деца с говорни нарушения става ли,

# 102
  • Мнения: 2 242
този брайн бостър само за деца аутисти ли е за деца с говорни нарушения става ли,

Никога никой не е казвал, че Брейн Бустър е само за деца с аутистични черти. Моят син е със СД, но според лекарката която ни го предписа, препарата оказва благотворно влияние и за стимулиране на говора.
Както всеки път, препоръчвам да се консултираш с лекар, който познава действието на препарата.

# 103
  • Мнения: 380
Моят син не е с диагноза аутизъм но имаше говорни проблеми . като и със запомнянето на учебният материал. Сега вече нещата постепено се оправят или пък както казва мойта майка може и времето да си му е дошло , може и боостера да е помогнал. Знам ли поне за сега не му е навредил.

# 104
  • Мнения: 3 504
Може ли някой да ми каже нещо повече за Брайн Боостер?
този брайн бостър само за деца аутисти ли е за деца с говорни нарушения става ли,


Мисля, че не. Той е по принцип за подпомагане на мозъчната дейност. На моменти имам чувството, че и аз се нуждая вече от гинко билоба Wink #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт