Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 536
  • 175
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 193
Цитат на: Rossoneri link=topic=175605.ms
[/quote


 На моменти имам чувството, че и аз се нуждая вече от гинко билоба Wink #Crazy

И аз съм така.Но по някое време идва момент в който все едно ми се дава сигнал,че нещата ще се оправят.

# 106
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Давайте да се събираме  Laughing
За мен 1 бр!


Не съм те забравила – другата седмица ще ти взема с намаление


Питах фирмата съставките правят утайка и задължително се разклаща преди употреба.

# 107
  • Мнения: 2 232
 dorothy -каква бройка събирате този път?Не съм чела напред много редовно...та аз мога ли да влезна в нея?

# 108
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Разбира се

# 109
  • Мнения: 3 504
Ние пък вече сме в очакване на получаването на Бустера утре в Пловдив Laughing Hug

# 110
  • Мнения: 1 193
Браво на нас,започваме организирано даване на Бустера,пожелавам на всички да се похвалят с по-една нова думичка поне . Heart Eyes

# 111
  • sofia
  • Мнения: 1 426
...имам чувството, че и аз се нуждая вече от гинко билоба Wink #Crazy

Освен, че давам на детето, аз също пия ББ  Mr. Green.

# 112
  • Мнения: 3 504
От два дни вече даваме Бустера на Гери. По 10мл сутрин със сока на компота. Гери е към 30 кг за това тези 10 мл еднократно за деня не са й доста. Не е хиперактивна, нито нервна към момента. Сега си седи на терасата и се препича на слънце. Laughing Повтаря едно към едно това което й казвам - ставай от там и тя го казва също, слушахме детски песнички и като чу за Зайо Байо отиде да търси плюшената играчка. Това ме зарадва. Осъзнава за какво се пее и че търси нейния Баоо.
  bouquet

# 113
  • Мнения: 380
Здравейте  , приятели , с нетърпение очаквам да пишете как е подействал Брайн Боостера на дечицата. Дано бъде в положителна насока така както при нас, Росонери радвам се за твойта принцеса дай боже всичко да бъде наред. dancing Kissing Heart kiss

# 114
  • София
  • Мнения: 9 881
Аз спрях сиропа на Буби.Вече съм сигурна,че от него се изнервя.Започнахме с 2,5мл,после5мл,но стана доста нервна,намалихме на 2,5мл,пак си беше нервна и преди пет дни го спряхме.

# 115
  • Мнения: 3 504
nonchetoo, благодаря ти   bouquet Дай Боже да е всичко наред.

Валенце, аз нямам спомени да се изнервя Гери, сега ще я наблюдавам тези дни как е след сутрешния прием от 10мл за цял ден, еднократно даване. Килцата й позволят този прием. Като по малка пак съм го давала така. Нервна е когато не сстава на нейната. Иначе в къщи си беше спокойна, седи си на терасата на столчето, пиши/даска/ в къщи и така... Ще видим, моля се  Praynig да й повлияе добре, да отпуши още каквото има, да помогне на мозъчето да функционира.

# 116
  • Мнения: 2 531
А подходящ ли е при епилепсия?

# 117
  • Мнения: 3 504
Вени, ще прочета в упътването ако е упоменато, но все пак си иска консултация с невролог.

# 118
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В този линк с инстрекцията пише, че е и за епилепсия, но невролог да се пита – някъде бях давала детски невролог в Пловдив, която работи  с тази добавка

# 119
  • Мнения: 3 504
Дороти, да не е д-р Пискова?

Общи условия

Активация на акаунт