Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 453
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 213
Момичета, моите деца пият един сироп Имун Супорт на същата фирма-AD Medicine. Преди време отговорих на един баща от форума на министерство на здравето относно опита ми с тези сиропи и ето какво получих - цитирам писмото му:
Но през последните месеци открих някои смущаващи факти за производителя:


1. На опаковката пише, че фирмата е регистрирана в Англия. Това е така, но регистрацията е Dormant company, т.е. неработеща. Цената на такава регистрация е около 60 паунда - ясно е, че всеки може да си я позволи.


Company Details
Name & Registered Office:
AD MEDICINE LIMITED
88A TOOLEY STREET
LONDON BRIDGE
LONDON SE1 2TF
Company No. 04561759
Status: Active
Date of Incorporation: 14/10/2002
Country of Origin: United Kingdom
Company Type: Private Limited Company
Nature of Business (SIC(03)):
2442 - Manufacture of pharmaceutical preparations
Accounting Reference Date: 31/10
Last Accounts Made Up To: 31/10/2005  (DORMANT)


2. На посочения адрес в Лондон никой не познава тази компания, а какво се намира там, можете да проверите сама:
http://www.london-se1.co.uk/restaurants/info/579/rainbow-spicy-kebabs
(дюнер кебап)


3. Не можах да установя точно националността на президента, който е и ръководител на научния колектив, разработил сиропа, но той е или хърватин, или украинец. Според мен и фирмата е украинска или някъде там...


4.Единствената европейска страна, в която се продават продуктите на фирмата е България, по-точно няколко аптеки в София.


5. Информацията на сайта на компанията е твърде оскъдна и всъщност съмненията ми тръгнаха от там.


След всичко това се чудя има ли причина да вярвам на останалата информация, представена по опаковките - съставът на лекарството и това, че е произведено в Калифорния. Говорих по телефона със служители на фирмата, но те не ми дадоха никакво обяснение, още по-малко разумно.


За мен безспорният ефект на ситопа For Kids е това, че повишава апетита. Друго нищо не мога да кажа. Оставям на всеки да прецени за себе си.


С най-добри пожелания!
Н.Рибаров

Да ви призная това ме притесни  #Crazy какво давам на децата. Копирам ви го а всеки да си решава.  Hug

# 151
  • Мнения: 474
Думи нямам какво да кажа , ние пиехме  близо три години Брайн Боостер пак на тази фирма,Наистина си е за притеснение какво ли даваме на децата , дори бях решила отново да го закупя а сега просто незнам какво да правя.

# 152
  • София
  • Мнения: 213
И аз се притесних  и  Embarassed
,а таткото ми разреши дадам имеила му ако някой има въпроси:
nribarov@zen-electronics.net
Господ да ни пази дечицата  Praynig

# 153
  • Мнения: 3 504
Вие сега ме хвърлихте в тъча с тази информация.

Проверих опаковката на Бустера - адресът е същият.

сайта http://www.admedicine.co.uk/ се отваря с името на фирмата, но пише, че сайта е в процес на изграждане.
преди съм отваряла сайт с продуктите - българския - ето го АДМЕДИСИН, проверих го сега преди да напиша..

Какво става и аз не знам. Това, за което го даваме не е шега работа.

Дороти, ти какво ще кажеш???

# 154
  • Мнения: 1 434
Мислех да купувам    за есента още едно  шише    но като  прочетах   тези  сьмнения    тръпки ме побиха  най   вече от това  че  незнам  какво давам   А   все пак  Те  са  деца Не  трябва да си правим експерименти Confused

# 155
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти, ти какво ще кажеш???

Аз нищо не мога да кажа, но какво ще кажем в такъв случай и за другите Вижън и т.н, да не излезе и там нещо. Аз на Ад медисин не съм ползувала продуктите, но на Вижън съм.

# 156
  • Мнения: 199
Ей хора,прочетох написаното и направо ме хвърлихте в тъч.Ужас SickАз започвам да си мисля,че май ще се обърна към стандартната медицина на нашите дядовци- билките.На път съм да открия български билкар,който е известен в чужбина повече отколкото тука.Ще ви пиша подробно,ако пък при вас има нещо интересно-пишете.Ще ги #2gunfire всички тия гадове,дето ни използват най-уязвивите места.Бррррррр много се #Cussing out #Cussing outНе се отчайвайте,ще намерим истинското,което ще помогне на нашите слънчица Hug

# 157
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
О за билките и аз съм за - това което много помага при борба с гриповете от болестите и дига имунната система е сироп от черен бъз, друго казвайте и вие

# 158
  • Мнения: 8 463
Направих си труда да разровя из нета. Не се шашкайте,ще търсим още инфо. Има доста руски сайтове, в които излиза името на фирмата. и доста добри отзиви.
От това ,което прочетох по-горе няма нищо конкретно за състава или за това да има нещо притеснително. Затова нека спокойно проверим нещата ,преди да изпадаме в ужас. Може и запитване да се направи.
Засега ще спра бустъра,пък да видим.
Ако някой намери нещо , моля да пише!

# 159
  • Мнения: 2 531
Преди повече от месец разговарях с една невроложка и тя беше много учуздена че ми препоръчват ББ . Иначе се изказа добре за самия препарат, но каза че е за хора с алцхаймер, деменции и въобще дегенеративни атрофични процеси  мозъка и те действително се повлияват добре. Обаче не е за хиперактивност или за повишаване на концентрацията Thinking
Тогава и аз се разтърсих из интернет и за учудване на английскси език нищо не ми излезе , само на руски и български Thinking Това е доста смущаващо но за произхода- може пък да са решили че е мо престижно и продаваемо ако пишат че е англиски продакт Mr. Green
А иначе най вероятно не е фалшиво, все пак има доста доволни и наистина нействат!
Аз лично риших да го пробвам първо за себе си!

# 160
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не изпадайте в паника, що се отнася до състава, там няма нищо тревожно. В най-лошия случай са поспестили от съставките.
Гинко билоба -

ЕФЕКТИ

    * намалява симптомите на церебрална инсуфициенция
    * антиоксидантно действие
    * мембраностабилизиращите му свойства повишават способността на организма да се справи с хипоксията от различен характер
    * повишава церебралния кръвоток и артериалния тонус
    * намалява съсирването на кръвта и възпалението в стените на кръвоносните съдове


С три думи - подобрява дейността на мозъка.
Екстрактът от гроздови семки е силен антиоксидант.
Селена и витамин В (които са в твърде малки концентрации, сравнено с други препарати) на никого няма да са излишни. Вкуса и мириса според мен се различават от посчените или аз не съм добре с рецепторите.

Наталия е пила Гинко Билоба под друга ф … 88;ма,  в продължение на година - година и половина, всеки ден, чудеса не се случиха.  Даже и съществена разлика не открих. А концентрацията е 40%, а не 25 ,както в Бустера.

# 161
  • София
  • Мнения: 213
Проблемът е дали състава отговаря на описания в опаковката и дали няма нещо с което да им вредим  #Crazy  newsm78
 Моля ви ако някои намери достоверна информация да я пусне , защото вече откачих

# 162
  • Мнения: 8 463
Проблемът е дали състава отговаря на описания в опаковката и дали няма нещо с което да им вредим  #Crazy  newsm78
 Моля ви ако някои намери достоверна информация да я пусне , защото вече откачих
Споко,спри го временно и ще видим. Може да изникне инфо. Все пак някои са го давали 3 години,ако е имало нещо отрицателно то щеше да се прояви досега. Ние сме изпили опаковка и половина. Имам още една неначената,да видим какво ще стане.

# 163
  • Мнения: 3 537
Ние изпихме само две шишета,но много се превъзбуждаше от него и даже учителите и го забелязаха,та ресурсната ме помоли да го спра.Давала съм и гинко билоба с месеци наред,но при него нямаше такива последствия. Rolling Eyes

# 164
  • София
  • Мнения: 9 862
Ние изпихме само две шишета,но много се превъзбуждаше от него и даже учителите и го забелязаха,та ресурсната ме помоли да го спра.Давала съм и гинко билоба с месеци наред,но при него нямаше такива последствия. Rolling Eyes
Абсолютно същото и при нас.Превъзбуждаше се от минималните дози.

Общи условия

Активация на акаунт