Почистване на ютия

  • 10 910
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Отвътре ютията почиствам с лъжичка лимонтузу,разтворено във вода.Веднъж пробвах с оцет,но се наложи да изляза навън в градината,заедно с ютията,миризмата е страхотна.А с лимонтузу не мирише.
А отвън ползвам солта,много ситна.Ако е налепнала повече,оставям ютията върху мокра кърпа и после пак със сол.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз си почиствам ютията със свещ. Вземам някаква кърпа от плат ,но стара защото ще се зацапа и я прегъвам на две и посредата слагам свещ(обикновенна,може и да се настърже ) и отгоре с горещата ютия се минава докато се изчистят налепите.

# 17
  • Мнения: 678
Аз си почиствам ютията със свещ. Вземам някаква кърпа от плат ,но стара защото ще се зацапа и я прегъвам на две и посредата слагам свещ(обикновенна,може и да се настърже ) и отгоре с горещата ютия се минава докато се изчистят налепите.
това не го знаех  Thinking
ще го пробвам
много ми е захабена ютията  Cry дали ще има ефект ?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 366

ще го пробвам
много ми е захабена ютията  Cry дали ще има ефект ?
Какво стана ,почисти ли я?

# 19
  • Мнения: 3 251
За почистване на варовика отвътре и по парните отвори -има едни шишенца на д-р Бекман, бях си го купила от БИЛЛА-та. Скоро ще ходя пак да потърся/като го  взема ще пусна снимки или точното му наименование/, че с него почиствах и кафе машината.

Общи условия

Активация на акаунт