Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Нашият педиатър е д-р Азади в 25 ДКЦ. Ерудирана, не пести обяснения и винаги си вдига телефона. Детските консулатации са в събота, когато останалите кабинети не работят и няма болни хора в коридорите - това е нещото, което ми харесва най-много.

# 46
  • Мнения: 2 805
Здравейте, незнам защо реших че тук е темата по въпроса който ме интересува, ако съм сгрешила моля да ме извините нова съм . Имам 5 месечна дъщеря и сме се записали при доктор Азади, която обаче реши да излезе в отпуск 3 месеца, а сега се оказва че няма да си дойде в октомври, телефона й е изключен.  Ако някой, който е при нея знае кога ще се връща, ще съм благодарна за инфото, замества я Китова, а аз съм много недоволна от нея. Това с висенето пред кабинета й при 20 човека болни и аз да се блъскам с количката с бебето, нищо че на вратата й пише, че с малки деца са с предмство, това не е така предстои ни захранане и аз съм убедена че от Китова подробни разяснения няма да получа, както щяха да са от Азади, въобще консултациите са и толкова претупани, извинете ме, но наистина се ядосвам...въпросът ми е за препоръка за добър педиатър при който да отидем на частно, защото въпроси много, а от Китова отговори нет
Благодаря Ви!

# 47
  • Мнения: 96
аз съм много доволна от Катя Иванова само педиатър е ивинаги всичко обяснява подробно води си картотека за всяко ете и като цяло е много организирана.За стоматолог  с две ръце препоръчвам д-р Тановска  на 3 ти етаж и е кабинета ама за номер на стаята ще те излъжа . Името и  пише го на вратата ,работи съсъ здравна каса и като цяло цените са и приемливи .В 25 пка са и двете .

# 48
  • Мнения: 255
за тази д-р Тановска може ли да ми кажете горе долу с каква апаратура работи..в смисъл дали е по-нова или от време оно...защото като чуя за зъболекар в поликлиника и си представям някакви стари машини.

# 49
  • София
  • Мнения: 38 499
Да похваля зъболекар - доктор Петрова в 25 ДКЦ, 3 ет.
Млада е, пипа леко и обяснява всичко.
Мисля че работи и с деца.

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте.Синът ми е на 8 мес. и сме при д-р Кристина Симеонова в 25 п-ка.Много добър специалист винаги е много внимателна и любезна.Когато Сашко е болен тя звъни да види как е детето.Препоръчвам я на всички мами които още не са избрали педиатър

Моето мнение е напълно противоположно, може би с различните пациенти се държи различно, незнам.

# 51
  • Мнения: 13
Аз препоръчвам д-р Маргарита Азади от 25та. От раждането на сина ми сме при нея и мога да кажа само хубави неща. Обяснява подробно и спокойно, не си претупва пациентите. Не се хвърля на антибиотици по бързата процедура. Винаги диагностицира правилно, без "мисля,че.." или "не съм сигурна,но...". Педиатър с дългогодишен опит и в крак с новите проучвания и изследвания.

# 52
  • Мнения: 2 805
Аз препоръчвам д-р Маргарита Азади от 25та. От раждането на сина ми сме при нея и мога да кажа само хубави неща. Обяснява подробно и спокойно, не си претупва пациентите. Не се хвърля на антибиотици по бързата процедура. Винаги диагностицира правилно, без "мисля,че.." или "не съм сигурна,но...". Педиатър с дългогодишен опит и в крак с новите проучвания и изследвания.

Аз пък съм вече крайно недоволна от Азади!
Ще я сменям със сигурност.
Тя става само за консултации - без да се излиза от рамките на прегледа, които тя си поставя, без да задаваш много въпроси ...с една дума само за редови консултации без проблеми.

# 53
  • София
  • Мнения: 38 499
А на мен Азади ми се видя направо ужас - една висока, страшна, със шарена коса...
Аз минавам покрай нея...
Иначе за голямата отидох при Владимирова, а за малкия се уредих при Иванов.

# 54
  • Мнения: 2 805
А на мен Азади ми се видя направо ужас - една висока, страшна, със шарена коса...
Аз минавам покрай нея...
Иначе за голямата отидох при Владимирова, а за малкия се уредих при Иванов.

Аз защо съм се объркала, че ти беше писала за Азади в Черния списък на лекарите?! Simple Smile
Явно има потребителка с подобен на твоя ник и от там съм останала с такова впечатление...

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте, някой може ли да ми даде телефона на д-р Неделчева (25 ДКЦ)

# 56
  • Мнения: 0
Поддържам и препоръчвам  д-р Азади- 8 години за 3 деца  се грижи.

но искам да допълня темата за 25 ДКЦ - и СЕМЕЕН ЛЕКАР
От 10 години д-р Станослав Иванов е нашият семеен  лекар. Не знам дали е амбициозен и какви са му амбицийте, но е много добър доктор- не само  отличен диагностик, а е със задълбочени познания и УМЕНИЯ, лекарствени предписания за широк спектър специфични заболявания. Може би ще кажете, "така трябва да е", - ами да, така трябва да е. Още преди 10 години, съвсем млад тогава, с бързо и много професионално решение ме спаси от сериозен необратим край, с постойанство и вещина  овладя критично състояние на майка ми. Днес ме изписаха от болница и благодарение пак на моя доктор бях навреме и на правилното място лекувана.
 Аз ти благодаря докторе от сърце. Когато отсъстваш и има твой заместник, ние те разбираме, но знай- пред кабинета ти има коментар колко ти вярваме и колко ни липсваш.Страхувам се, че с тези си умения и амбиции, може да потърсиш по-добро порище(каквото заслужаваш), но ние ще се чувстваме тогава изгубени в несигурното пространство. Бъди здрав и се пази!

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте, незнам защо реших че тук е темата по въпроса който ме интересува, ако съм сгрешила моля да ме извините нова съм . Имам 5 месечна дъщеря и сме се записали при доктор Азади, която обаче реши да излезе в отпуск 3 месеца, а сега се оказва че няма да си дойде в октомври, телефона й е изключен.  Ако някой, който е при нея знае кога ще се връща, ще съм благодарна за инфото, замества я Китова, а аз съм много недоволна от нея. Това с висенето пред кабинета й при 20 човека болни и аз да се блъскам с количката с бебето, нищо че на вратата й пише, че с малки деца са с предмство, това не е така предстои ни захранане и аз съм убедена че от Китова подробни разяснения няма да получа, както щяха да са от Азади, въобще консултациите са и толкова претупани, извинете ме, но наистина се ядосвам...въпросът ми е за препоръка за добър педиатър при който да отидем на частно, защото въпроси много, а от Китова отговори нет
Благодаря Ви!

Не сте сбъркали, че сте потърсили д-р Азади, тя е отличен педиатър, но===да не забравим и човек. При 3-4 месеца отсъствие, значи е нещо сериозно , не се доверявайте на някои , който системно отсъства.

Общи условия

Активация на акаунт