Секцио и кърмене

  • 1 436
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Слезе ми бързо, нямах проблем със засукването, въпреки че понякога взимах бебето нахранено с АМ от отделението  Close
Още се кърмим  Peace

# 31
  • Мнения: 480
Не е вярно!
Идването на кърмата е предизвикано от изваждането на плацентата! Няма нищо общо със секциото - планирано или не.
На мен ми слезе още на 2-я ден  Peace

# 32
  • Мнения: 527

Иначе връзка със секциото няма, а по-скоро с отсъствието или присъствието на бебето, което също ускорява процеса. Повечето майки със секцио са по-дълго време отделени от бебетата си и затова може би нещата стават с ден по-бавно. Ако ти желаеш бебето да е при теб и настояваш за това, може да си спестиш много проблеми с кърменето.
При мен стана така - родих секцио, но ми дадоха веднага бебето и стоеше при мен. Няма причина да бъде отделно.

Да,явно има връзка с това,дали бебето е при теб и можеш веднага да го сложиш да сучи или не.Но там където ще раждам го дават на 3-тия ден,и затова се притеснявам,освен да настоявам да ми го носят.Аз искам много да кърмя и ще положа всички усилия това да стане възможно Peace

# 33
  • Мнения: 183
Кърмата ми слезе на втория ден и бебето засука от раз Peace!
и при мен така и двата пъти /и двете си деца съм ги раждала секцио/ мисли положително и успех  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 616
На мен ми дойде чак към 5 ден, но пиех постоянно лактогенен чай и слагах младежа да ми стимулира гърдите-той беше при мен постоянно, само вечерта между 12ч и 6ч ми го вземаха.

# 35
  • Мнения: 96
На мен ми слезе към 3-я ден, но ходех всеки път с другите майки да го слагам на гърда - на всеки 3 часа, без през нощта. Бебо наистина засука веднага - отначало малко болеше, но после всичко се нормализира.

Общи условия

Активация на акаунт