И аз съм на мнението на Киара.  Peace
 
Да сме живи и здрави, има ли желание, ще се намери начин.  Peace
Мисля, че е по-смислено да се инвестира в имущество, че поне ако няма пари да има къде да се живее  Wink

 Да допълня само един факт. Wink
 Thinking  Мой познат възрастен италианец ми разказваше ,как навремето ,около 1930 г. ,дядо му (богат земевладелец)отворил по една сметка на всички внуци (сумата е била равностойна на парите,с които се можело да е купят 100 декара земя ).
  Когато въпросният господин е станал пълнолетен ,сумата ,която е изтеглил от банката е била равностойна на вечеря за 4 души. Shocked Crossing Arms
  Ако дядо му е купил земите,те при всички положения биха имали някаква стойност в бъдеще.  Peace
 
И не само този пример ме карат в момента да не влагам във някакви измислени фондове, създадени да носят печалба само на създаделите им.
Не се знае къде ще ни отвее вятъра след 10 години, в кой край на света ще сме.
Ако сме джунглите на Африка каква полза от големите инвестиции? Или от нашите спестявания в пенсионни фондове.
Колкото и да ни се иска да имаме скътани бели пари за черни дни, днешната ситуация в "цивилизования" свят е такава, че няма, ама наистина няма сигурност за утрешния ден. Поне такава, каквато на мен би ми се искало.