Отрязаха ме като краставица !!!

  • 4 152
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 100
Навити сте на някого, дълго време се чудите как да му го кажете. Изведнъж забелязвате, че е дошъл момента, казвате му и......сте отрязани като краставица. Grinning
Я разкажете имате ли такава случка!!!

# 1
  • Мнения: 4 068
Не ми се е случвало на мен това. Но пък и не сам от най-напористите дето първи тръгват да свалят. Чакам сигнал обикновено, а щом го забележа, то значи отрязване няма да има.

# 2
  • Мнения: 2 495
Нямам такава случка.И никога не съм казвала на някого че съм му навита...те нещата стават от само себе си Wink

# 3
  • Мнения: 5 577
 Confused Случвало се е, беше ми приятел. Аз се влюбих  Blush и споделих, а той ме отряза.
Като приятелка съм била по-готина, отколкото като любовница, според него  Tired

Тъпо ми беше, но и това отмина, още сме приятели, аз още го харесвам, той още не приема идеята. То вече стана на майтап де, но говорим за това понякога.

# 4
  • Мнения: 4 734
Отрязох се сама веднъж. Прецених, че не е нужно да развалям едно добро приятелство с любовни добавки.

# 5
  • Мнения: 6 155
Не са ме отрязвали  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 734
Между другото, за сексуален отказ ли става въпрос или за отбиване на любовни пориви?

# 7
  • Мнения: 5 577
аз за секс говоря.

и за любовни авантюри много са ме рязали.   Embarassed

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Как така те режат , бе девойко хубава?  Laughing
НЕ им оставяш инициативата ли?

# 9
  • Мнения: 170
Преди да срещна мъжа ми не съм имала сериозни връзки, само някакви мимолетни връзчици.Не са  ме отрязвали , но аз имах гадния навик да го правя независимо от това, че харесвам много дадения човек.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз тези неща не ги казвам ... цялата ми същност говори

# 11
  • Мнения: 2 152
Ей тъкмо и аз това се чудя... newsm78 за Верги става въпрос

а по темата не са ме рязали Blush
разбивали са ми сърцето,колкото и тъпо да звучи, но сексуално не съм била краставица

# 12
  • Мнения: 3 818
Таман два пъти ми се е случвало Laughing
Не баш сексуално отрязване, че бях твърде малка.
Първият път бях на 14, дълбоко и завинаги влюбена в един батко от училището, разминаваме се по коридорите, разменяме си погледи (така си мислех Laughing ), усмихва ми се и т.н.
След няколко месеца на тази вълна, решавам, че трябва да взема нещата в свои ръце, разбирам къде живее, издебвам подходящ случай, звъня му на вратата и го каня на кафе ooooh! Отказа ми, естествено Laughing
Най-смешното е, че направих и втори опит, този път не ме отряза така категорично като първия път, но резултатът беше все същия.

Вторият път вече на зряла възраст- 16г. Laughing Пак влюбена до дълбоко и завинаги, запознаваме се, започваме да общуваме, той обаче има гадже, аз затова го давам полека и отдалече по линия на приятелството Wink. Една година се сприятеляваме, братче, да се чуди човек отде толкоз търпение у мен, постепенно ставам най-добрата му приятелка, мен обаче отвътре ме яде, междувременно гаджето изчезнало от хоризонта и решавам да действам. Питам направо кво мисли по въпроса, той се шашка, почват се обичайните глупости, че ме обича като приятел, но иначе не знае, аз му давам време да мисли, той обещава, че ще мисли и междувременно разбирам, че всъщност от известно време си има ново гадже ooooh! Shocked Чувствах се отрязана като краставица Laughing а най-интересното е, че той така и не разбра кво толкова е направил Tired

# 13
  • Мнения: 494
Случвало ми се е още когато бях ученичка в 7 ми клас. Въздишах цял срок по едно момче. Пишех му любовни бележки и  ги пусках в раницата му .В началото бяха анонимни и наблюдавах реакциите му .След това реших да действам директно. И познайте, отрязаме. Cry Но си ми остана тръпка .Сега го виждам от време на време и още си въздишам по него .
Е ,след този случай ,почнах аз да ги режа. Laughing

# 14
  • Мнения: 803
Рядко показвам чувствата си - особено на някой нов емоционален обект. Пускам сигнали, флиртувам. Ако има отговор, сигнал - добре. Ако няма, просто се оттеглям. Не обичам разочарованията и гледам да не си ги докарвам сама до главата.

# 15
  • Мнения: 154
Рязали са ме,но беше толкова отдавна, още от времето когата Толбухин не беше Добрич. Аз съм от Варна той от Добрич-срещата е на селото на майка ми.Държим се за ръце и това е всичко.И после аз пиша писма с обяснения в любов и няма отговор BlushКолко тъпо.

# 16
  • Мнения: 5 468
Като краставица са ме рязали, когато вече сме излизали няколко пъти и изведнъж - храаааац!!! Тъкмо, когато вече си мисля, че той е влюбен во веки веков сега и завинаги в мен, той се размрънка  и ме зареже.
Но да се натегна на някой и да го направи това - не е било..., може би, защото не съм се предлагала никого Thinking Thinking. Аз съм демоде парче Laughing.

# 17
  • Мнения: 3 447
Ми... не са ме  Simple Smile Ако има да се случва нещо, то е взАимно и химическо. То се усеща. Ако е само от моя страна, си го слагам в чекмеджето за несподелени любови и толкова. Аз самата се чувствам адски тъпо, когато някой ни в клин, ни в ръкав вземе, че ми се обясни.

# 18
  • Мнения: 3 423
Аз не се обяснявам.
Даже и на младежа
от Сделка или не едва
ли ще му споделя какво
ми е. Обясненията ги има,
когато и другата страна е
на тоз път. Иначе - монолог.

# 19
  • Мнения: 871
Вероятността да те отрежат при директен подход е доста голяма, предвид шока, който се предизвиква в мъжките им душици. Иначе, не не са ме отрязвали, но и аз никога не съм била директна. Флиртът му е цаката, а ако отсреща не зацепват, то тогава беж да ме няма.
Обясненията ги има,
когато и другата страна е
на тоз път. Иначе - монолог.
Мммда Peace

# 20
  • Мнения: 1 629
И после аз пиша писма с обяснения в любов и няма отговор BlushКолко тъпо.

Ай, това с писмото си го държа в чекмеджето с дълбоко заровени неприятни спомени Grinning

# 21
  • Мнения: 3 405
Отрязала съм доста, питай тях. И мъжа ми отрязах първия път, ама той беше напорист. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 418
НЕ са ме отрязвали.Винаги аз съм
постъпвала така.Все така се получава.
И ми е правило:Не пробвам там,където
имам съмнение,че няма да стане.

# 23
  • Мнения: 4 079
Първата голяма любов, ходихме 3 пъти.
Първият път бяхме на 14, накрая ме отряза след една дълга негова семейна драма.
Прескочих аз няколко гаджета и на 16 - хоп - пак заедно. Този път не ме отряза, просто се разделихме лятото и не се чухме впоследствие.
Накрая на 20, срещнахме се случайно, аз имах гадже, но нейсе. Карах два месеца на 2 стана, и накрая реших, че стига сме се рязали, отрязах го и край.
Но междувременно докато го преживявах, изпоотрязах една солидна бройка, лошо от моя страна.

Всъщност май за друго отрязване се питаше тук, но нямам опит с отрязване без никаква консумация.
думата "отрязване" няма да я ползвам поен един месец, изпълних си лимита Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Рязали са ме веднъж.Лоша работа,ей!

# 25
  • Мнения: 985
Признавам си- рязала съм многократно. Ама не защото съм някаква надута и високомерна-бях влюбена в един, дето не ме забелязваше на времето. И него отрязах... след като го влюбих в мен.  Blush

# 26
  • Мнения: 390
Не са ме рязали никога-аз обаче режех на поразия-ми то мъже като моя сега няма по света никъде-как да не ги режа newsm78

# 27
  • Мнения: 2 229
Е не е голяма трагедия, по-хубаво да те отрежат, отколкото изобщо да не си пробвал. Peace Поне няма да се тормозиш, че е можело да стане нещо, пък не си попитал. Whistling Така поне си знаеш. Simple Smile

# 28
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мен многократно ме е рязала първата ми любов ... тук важи израза "тъпо и упорито" Simple Smile. Добре, че след много години се осъзнах, че има и други мъже ... та почнах и аз да ги режа много здраво Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 358
Хммм, общо взето май важи правилото, ако са те отрязали като тийнейджърка, после ти режеш главоломно! Така е  и при мен, само дето с детската ми неразгърната любов се срещнахме пак като студенти и докато не се взаимоконсумирахме докрай, не се пуснахме! После вече се успокоих и спрях да режа, от което пък извади  късмет мъжО Laughing

# 30
  • Мнения: 2 759
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.

# 31
  • Мнения: 391
Аз съм от тия смотаните -дето се ветролеят  и
изобщо и не помислят да поемат инициативата,за
това и не са ме рязали .В по-изгодна позиция бях и съм.
Но дали наистина това е по-изгодната позиция?!
Гордостта също е синджир.

# 32
  • Мнения: 250
Нямам такава случка за сега, като това означава, че никога не е късно да стане дори без да си си дал сметка, че се случва с теб.

# 33
  • Мнения: 5 468
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.
Този е бил просто върха Peace. Това се нарича - упоритост!!!

# 34
  • Мнения: 3 447
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.
Съквартирантката ми имаше такъв ухажор. Не си споням колко години беше неизменно на разположение, помагаше й, търпеше унижението да я гледа с други гаджета... В един момент на нея нещо й стана, пусна му, ожениха се, роди им се дете... и той й изневери.

# 35
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Един път ме резнаха, ама още бях малка. Взех си поука Mr. Green и повече не ми се случи

# 36
  • София
  • Мнения: 1 819
Даааа. Laughing Laughing

С довода, че като преспял с една жена и после тя му ставала безинтересна, а не искал това да се случи и с нас!  Shocked Shocked Shocked Три дни го осмислях докато схвана идеята, защото той не го каза така синтезирано Joy Joy Още се смея като се сетя!

# 37
  • Мнения: 2 556
Вергилия, виждали сме те на снимка. Не вярвам някой да ти е отказал  Naughty Майтап си правиш с нас явно  Twisted Evil

Иначе по темата - не си спомням да имам такъв случай. В моите представи и по мои впечатления мъжете са винаги навити, явно само такива съм срещала, или знам ли  Thinking

# 38
  • Мнения: 2 759
Съквартирантката ми имаше такъв ухажор. Не си споням колко години беше неизменно на разположение, помагаше й, търпеше унижението да я гледа с други гаджета... В един момент на нея нещо й стана, пусна му, ожениха се, роди им се дете... и той й изневери.
                Любопитното е, че аз през цялото време имах чувството, че ако се случи нещо между нас и ще е дотам. Накрая реших, че при толкова много упоритост, явно греша. Но за щастие, се оказа, че съм права  Mr. Green. И все пак изненадата беше голяма...

С довода, че като преспял с една жена и после тя му ставала безинтересна, а не искал това да се случи и с нас!
                Да бе, сега сигурно е женен, но си седят девствени с жената  hahaha....

# 39
  • София
  • Мнения: 625
Аз съм от тия смотаните -дето се ветролеят  и
изобщо и не помислят да поемат инициативата,за
това и не са ме рязали .В по-изгодна позиция бях и съм.
Но дали наистина това е по-изгодната позиция?!
Гордостта също е синджир.


По-добре не бих могла да го кажа!  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, не ми се е случвало... Naughty Дали защото съм неотразима  4470 дали защото не правя такива излияния...Мълча, като пукъл мълча...

Общи условия

Активация на акаунт