Отрязаха ме като краставица !!!

  • 4 149
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.

# 31
  • Мнения: 391
Аз съм от тия смотаните -дето се ветролеят  и
изобщо и не помислят да поемат инициативата,за
това и не са ме рязали .В по-изгодна позиция бях и съм.
Но дали наистина това е по-изгодната позиция?!
Гордостта също е синджир.

# 32
  • Мнения: 250
Нямам такава случка за сега, като това означава, че никога не е късно да стане дори без да си си дал сметка, че се случва с теб.

# 33
  • Мнения: 5 468
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.
Този е бил просто върха Peace. Това се нарича - упоритост!!!

# 34
  • Мнения: 3 447
                  Веднъж ми се случи. Човека ме сваля 6 (шест!) години, ежедневно излизахме на кафе, кино, разходки, дори приятелски почивки в чужбина без консумация (дори целувки). И брак ми предлага, телефони ми купува, никога не съм плащала сметки и кво ли не беше. В края на шестата година му пуснах. Два пъти. Тогава той ме заряза.
Съквартирантката ми имаше такъв ухажор. Не си споням колко години беше неизменно на разположение, помагаше й, търпеше унижението да я гледа с други гаджета... В един момент на нея нещо й стана, пусна му, ожениха се, роди им се дете... и той й изневери.

# 35
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Един път ме резнаха, ама още бях малка. Взех си поука Mr. Green и повече не ми се случи

# 36
  • София
  • Мнения: 1 819
Даааа. Laughing Laughing

С довода, че като преспял с една жена и после тя му ставала безинтересна, а не искал това да се случи и с нас!  Shocked Shocked Shocked Три дни го осмислях докато схвана идеята, защото той не го каза така синтезирано Joy Joy Още се смея като се сетя!

# 37
  • Мнения: 2 556
Вергилия, виждали сме те на снимка. Не вярвам някой да ти е отказал  Naughty Майтап си правиш с нас явно  Twisted Evil

Иначе по темата - не си спомням да имам такъв случай. В моите представи и по мои впечатления мъжете са винаги навити, явно само такива съм срещала, или знам ли  Thinking

# 38
  • Мнения: 2 759
Съквартирантката ми имаше такъв ухажор. Не си споням колко години беше неизменно на разположение, помагаше й, търпеше унижението да я гледа с други гаджета... В един момент на нея нещо й стана, пусна му, ожениха се, роди им се дете... и той й изневери.
                Любопитното е, че аз през цялото време имах чувството, че ако се случи нещо между нас и ще е дотам. Накрая реших, че при толкова много упоритост, явно греша. Но за щастие, се оказа, че съм права  Mr. Green. И все пак изненадата беше голяма...

С довода, че като преспял с една жена и после тя му ставала безинтересна, а не искал това да се случи и с нас!
                Да бе, сега сигурно е женен, но си седят девствени с жената  hahaha....

# 39
  • София
  • Мнения: 625
Аз съм от тия смотаните -дето се ветролеят  и
изобщо и не помислят да поемат инициативата,за
това и не са ме рязали .В по-изгодна позиция бях и съм.
Но дали наистина това е по-изгодната позиция?!
Гордостта също е синджир.


По-добре не бих могла да го кажа!  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, не ми се е случвало... Naughty Дали защото съм неотразима  4470 дали защото не правя такива излияния...Мълча, като пукъл мълча...

Общи условия

Активация на акаунт