Плачете ли по време на филми?

  • 3 001
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
Оооооооооо ДА!Ми такава съм си-ревла!И онзи ден на първото тържество на дъщеря ми в детската се разревах,макар тя така и да не участва,щото се разрева преди мен-пак за мен! newsm62

# 76
  • Мнения: 3 674
Аз съм много емоционална ли4ност. Плакала съм на някои.... Филм-драма  на която много плаках, и то на глас/не можех да се сдържа...пък и не бях единственната/  си спомням бе6е" Аutumn in New York"...с Ри4ард Геър и Винона Райдър....Цялата зала ревяхме...Като светнаха лампите накрая   и зехме да излизаме ,вси4ки бяхме с едни о4и.... подути от рев  Cry
Другия филм на която ревах бе6е "Fransis"...или "Francis"не съм сигурна как се пи6е6е...с Jesica Lang newsm78. Страхотен филм....но много тъжен.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 02:18 от roza66

# 77
  • Мнения: 5 468
Наскоро даваха "Титаник" и като показаха сцената, в която Майката приспива двете си деца в каютата не можах да спра да рева половин час.
Cry То няма как да не ревнеш там, особено пък ако имаш дете и вече знаеш, за какво става въпрос...
И аз много рева по филми. До преди малко роних сълзи на "Легенда за страстта" по Нова ТВ. Гледа ли го някой? Страхотен филм, страхоооотен!!! Cry

# 78
  • София
  • Мнения: 127
да и наистина след раждането съм още по-ревлива

# 79
  • Мнения: 750
Рева си с кеф. Душ за душата, сет` се вика.
Снощи пуснах един такъв на "Лабиринтът на Сатира" / "Pan`s Labyrinth". Препоръчвам го горещо!  Peace

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 11:20 от Спаска

# 80
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Рева си с кеф. Душ за душата, сет` се вика.
Снощи пуснах един такъв на "Лабиринтът на Сатира" / "Pan`s Labyrinth". Препърчвам го горещо!  Peace

Този си го заплюх на Оскарите ...ще го гледам, благодаря  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 8 505
Не.Но аз по принцип не съм ревла.

# 82
  • Мнения: 3 674
Не.Но аз по принцип не съм ревла.
Е и аз не съм ревла по принцип. Това 4е си се раз4увствала на тежък филм не те прави ревла.... Mr. Green.Не си спомням  преди това да съм плакала   много в живота си ...Плакала   съм много...   мисля два пъти.Единият път плаках от радост,другият от мъка. Първия път бе6е когато се роди синът ни....втория...когато милата ми баба по4ина.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 21:59 от roza66

# 83
  • Мнения: 27 524
И преди, и сега, винаги  Cry

Общи условия

Активация на акаунт