Да си покажем мъжете

  • 6 703
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Добре че беше темата тогава,  да срещна и аз един познат мъж сред множеството.

# 16
  • Мнения: 13 512
А имаше времена, в които в подобна тема си показвахме добитъка за разплод без скрупули Mr. Green
Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 268
Пазете си ги, ами, в старата тема Валерия лекомислено показа мъжа си. Форумът оттогава не е същият.
ИИИИ,покажи ми го!Моля те Praynig

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма я темата. Кой видял - видял, кой копнАл - копнАл Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Не можах за съжаление да открия онази поучителна тема за съпрузите  Simple Smile Мисля си обаче нещо друго: да си представим хипотетично един мъжки форум, в който пишат всички форумски съпрузи. И аналогичната тема, в която те показват ваши снимки и се започват коментари като "Ше я скъсам твойта, само да ми падне, уха" и т.н. Какво ще си помислим? Че са гадни сексистки свине. И ще се късаме от възмущение и високопарности. Ние обаче можем да си показваме добитъка за разплод без угризения, като част от движимото имущество, нали?  Sunglasses

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не само да си го показваме, ами и подобаващо да го коментираме. И да си ги менкаме. И да се нареждаме на опашки за тях.

# 21
  • Мнения: 727
е хайде няма ли да направи някой сефтетооо Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 268
Няма я темата. Кой видял - видял, кой копнАл - копнАл Mr. Green
Ама кажи,готин ли беше,що го коментирате?

# 23
  • Мнения: 1 432
Моят е много готино парче и затова си го пазя само за мен.Иначе току виж някоя го омагьосала.Вчера четох нещо такова в една от темите.Знам ли кой наднича иззад аватарите ви,някои може и вещерство да практикуват. afwitch

Давай го насам  Twisted Evil

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В духа на по-горното си изказване няма да коментирам ничий мъж, ама Валерия определено няма да го покаже втори път.

# 25
  • Мнения: 109
Не показвам Naughty

# 26
  • Мнения: 3 447
В духа на по-горното си изказване няма да коментирам ничий мъж, ама Валерия определено няма да го покаже втори път.
Човекът май пише тук, може направо на лс да си запазите час  Simple Smile

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не ща, бре. Аз съм си запазила при на Анджелина мъжа. Още чакам Whistling

# 28
  • Мнения: 1 432
Аз и да искам да ви покажа моя не мога ......то няма нормална снимка ,изплезен завъртян ,ро6ав , с пампер на главата .....луда работа  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 727
Аз и да искам да ви покажа моя не мога ......то няма нормална снимка ,изплезен завъртян ,ро6ав , с пампер на главата .....луда работа  Mr. Green

 Joy и моя така.....те да не са дружки Thinking гледам си от варна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт