нивеа или дева-експеримент

  • 3 551
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Бубанка, диска как е? Какви са упражненията?

# 31
  • Мнения: 35 962
не знам - зеленият ги купих току-що, а розовия - снощи /вчера нямах пари и за двата, макар да са евтини - комплектът е 7.50, отделно само зеления крем е около 4.50, а розовия - 6.50/
когато го пусна, ще пиша  Wink

# 32
  • Мнения: 1 906
При мен  пък Нивеа нямаше никакъв ефект Weary Сега може да пробвам Дева, поне е по-евтин и няма да ме е яд ако и от него няма ефект
Peace И при мен Нивеата нямаше никакъв ефект.
Сега след прочетеното тук мисля да си взема Дева.
Нивеата ми го препоръча моя приятелка, която беше възхитена от него. Тя беше доволна и от този на Ейвън. Аз и него съм пробвала, но пак нямаше резултат.

# 33
  • Мнения: 3 453
Нивеа не съм ползвала, но отзивите ми за Дева са положителни, даже го препоръчвам горещо...  Peace

Ееееееее убедихте ме окончателно.И аз ще го пробвам.

# 34
  • Мнения: 1 952
остави, че Нивеа са скапани ами и лъжат жените, че са турили Л-карнитин в крема им срещу целулит и така щели сме да се сбогуваме за винаги с портокаловата кожа...егаси мошениците!!!
На една приятелка Нивеата й помогна страшно много, а ДЕва като ползваше каза, че няма ефект.  Naughty

И аз да споделя ... моя приятелка има видим ефект от този на Нивея .
Имаше доста бабунки и се мажеше упорито . Изхаби околу три крема и честно ви казвам видях ефекта .
Не пази никаква диета , спортува два пъти в седмицата и пие много вода - като жабка е .
Краката са й станали без нито една бабунка , а преди бяха видими .
И аз вчера амбицирана , право към магазина и си купих и аз на Нивеа .
На Дева ползвах , но не бях постоянна и не мога да ви кажа нищо .
Само едно нещо - Дева малко послъгват - двата им крема против целулит и този с отслабващото действие в розовата опаковка са едни и същи като състав , а даже единия който е и по - скъпия розовия е в по - малък грамаж .
Това са чисто и просто рекламни трикове - прочетете състава на крема и сравнете грамажа и цената .
Някоя от вас може ли да сподели мнение за някои от по скъпите кремчета , защото след Нивеата съм решила да взема нещо по скъпо , ако има доволни .

Доколкото аз мога да чета, има разлика в състава, а иначе пише, че и двата са по 200мл.
Аз мисля да ги пробвам, трябва да се опита и това.

# 35
  • Мнения: 505
И аз ще си взема зеленият на Дева, но видях че има и упражнения. Моля споделете за тях  Praynig

# 36
  • Мнения: 35 962
още не съм ги гледала, но на тях пише: Елън Барет е съветник в Ам. асоциация по аеробика и фитнес и т. н.; бонус пилатес програма; "вижте резултатите след 4 седмици" и куп общи приказки

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
от 1 седмица ползвам Ейвън. има видим резулат, което МНОГО ме учудва. не спортувам, защото ме боли ужасно гърба в момента, от време на време сядам на велоергометъра за 5 минути, което е нищо.

# 38
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А на Дева кремчетата във формата на гел ли са или са кремообразни (бели)?

# 39
  • Мнения: 35 962
зеленият е гел, а розовият - гел-крем /кремест е, но не е обичаен гъст крем/

# 40
  • Мнения: 158
Аз съм много доволна от продуктите на "Дева"....Всичко им е супер....Simple Smile  Peace

# 41
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мерси бубанка!

Аз съм ползвала старата опаковка. Съмнявам се, че някакви нови формули са разработвали. По-скоро са сменили опаковката. Стария не ме впечатли и малко ми се лепеше и не попиваше хубаво. Но все пак е 5 лева.

# 42
  • Мнения: 35 962
розовият не го усещам лепкав  Rolling Eyes
за зеления - не знам още

за диска с упражненията - около 30 мин. упражнения с гири, 10 на минути ала-бала "как да се храним здравословно и балансирано ...", 3-4 минути Пилатес /упражнения за корем/ - харесва ми, ще го започна тези дни, когато престане да ме гони мързел  Laughing

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Запис, че ми стана интересно  Blush.

# 44
  • Мнения: 248
И аз днес си купих антицелулитния на Дева и започвам да се мажа сутрин и вечер. Освен това вече 16 дни съм на диета и се надявам да смъкна повече от бедрата.

Общи условия

Активация на акаунт