за гладенето на бебешките дрешки.

  • 3 062
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз съм от гладещите.Гладя всички дрехи.

# 91
  • Мнения: 114
Аз гладех бельото и долните дрешки от вътре и от вън, А горните дрешки само от вън.Агадих ги докъм 6 месец.

# 92
  • Мнения: 4 447
излишно е. Peace
аз гладих само първия месец. докато не установих, че времето прекарано в гладене може да се използва много по-пълноценно...
от тогава гладя само някои роклички или дрешки, които имат нужда от гладене.

..а и без това 20 минути след обличането вече не си личи кое е било изгладено и кое не  Crazy Laughing

Гладенето не е заради естетическата гледна точка, а т гледна точка на дезинфекция, ако мога така да го нарека. Аз си ги гладя още и май няма да поспра скоро, много е готино, мънинките дрешки на дребчо на голямата гадъчна маса с гоямата ютия, става за 3сеk Simple Smile

# 93
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За сега може да нямам време да изгладя нашите дрехи,но за бебешките намирам.Ще го правя докато не ми писне,мисля до около 6 месеца

# 94
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
И досега гладя долните дрешки на сина ми.Иначе горните - само тези, на които им трябва гладене,за да имат визия

# 95
  • Мнения: 999
Гладя само тези от горните, който се мачкат.А долните задължително.

# 96
  • Мнения: 1 353
Гладех до към осмия месец.

# 97
  • Мнения: 2 957
Синът ми е на 1г и 5м и още му гладя дрешките.Пера ги след всяко обличане и след изпиране ми изглеждам много смачкани и стоят кофти.Пък и обичам да гладя:)

# 98
  • Мнения: 832
На детенце гладя всичко, бельо, чаршафи...мисля, че освен всичко друго учим детето на естетика и красота. Изключение правят материите които не се гладят  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 23
Може да отнема време, но това за мен е много важно и дрехата изглежда по друг начин

# 100
  • Мнения: 1 691
И за малки и за големи гладя нещата, които се гладят. Чаршафи само понякога, бельото - честичко, на малкия по принцип да.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 967
Гладих до погачата. После не сме имали обриви или нещо подобно.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 043
Не гладя изобщо. Само, ако има нужда от гледна точка на естетически вид.

# 103
  • София
  • Мнения: 861
В началото гладех всичко, сега само намачканите неща!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт