Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 262
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Хахаха, разбира се !

# 286
  • София
  • Мнения: 2 921
Как да се регистрирам newsm78 Blush

# 287
# 288
  • Мнения: X
В менюто има едно мигащо Register. Ако е нужно, мога да сменя темата на най-обикновена грозна форумска, но пък всичко е на БГ.

# 289
  • София
  • Мнения: 2 921
Eй ....аз съм първата регистрирана Flutter
 Дано да повлека крак и да ви върви колкото на мен в томболата -от 4 участия 3 подаръка Peace Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 290
  • Мнения: 3 760
И аз се регистрирах. Предполагам, че полека-лека ще се пренесем там  Laughing

# 291
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Много хубаво форумче:) Браво на Jasra:)

# 292
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се регистрирах. Peace

# 293
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз  Hug  bouquet Hug

# 294
  • Мнения: 1 942
Jasra, каза че си играла тази игра преди 5 години, а какви бяха тогава големите подаръци? Имаше ли лаптопи и плейстейшъни?

# 295
  • Мнения: 1 101
И аз ще се включа във форумчето сега  Laughing

Силвето, в неделя имаше една почерпка от мен  Wink Laughing Спечелих втория си подарък от прайзито - electronical dice, каквото и да означава това. И понеже си ми спонсор би трябвало да ти е предложило същото или бубите  Hug

# 296
  • Мнения: 3 743
И аз ще се включа във форумчето сега  Laughing

Силвето, в неделя имаше една почерпка от мен  Wink Laughing Спечелих втория си подарък от прайзито - electronical dice, каквото и да означава това. И понеже си ми спонсор би трябвало да ти е предложило същото или бубите  Hug

Това са електронни зарчета, аз непрекъснато си купувам билети от томболата за тях, но ... нищо Crossing Arms

# 297
  • Мнения: 1 942

Това са електронни зарчета, аз непрекъснато си купувам билети от томболата за тях, но ... нищо Crossing Arms

Как електрони зарчета, би ли обяснила по-подробно какво трябва да представялва и какво прави  Hug

Малко ме притеснява оня надпис, че оригиналния продукт може да се различава или нещо от сорта. Чантата и подгревателя за чаши, които спечелих и получих са си същите като на картинката, но джойстика е различен. Нямам предвид, че е различен цвета или картинката, а на картинката е съвсем различен от това, което получих, не че исках джойстик де  Tired

# 298
  • Мнения: 3 743

Това са електронни зарчета, аз непрекъснато си купувам билети от томболата за тях, но ... нищо Crossing Arms

Как електрони зарчета, би ли обяснила по-подробно какво трябва да представялва и какво прави  Hug

...

Нямам идея, но изглеждат интересни, синът ми си ги е харесал и сама ме кара да купуваме билети от томболата за тях Mr. Green

# 299
  • Spain
  • Мнения: 3 750
днес се " престраших" да играя на "Sweeties" - там където се дава по 1 бъб- на 2 от акаунтите ми 2-я път ми даде по 5  Laughing бъба  е лаком дол ги проигра  на единия  ..може да пробвате - поне при мен - първия път загубвам и 2-я ми дава 5 бъба ..  - това с 2 акаунта едно и също стана . и между другото веднага ми се вдигна ранга ! 

Общи условия

Активация на акаунт