За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 817
  • 322
  •   1
Отговори
# 90
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не искам да те плаша,но и Рени беше така като малка.И все още си е кокона така,че стягайте се hahaha.Има и друго ,тя може да си иска,ама няма как да има всичко,нали?

  Това го обясни на майка ми  Crazy,имам чувството,че да и угажда е приоритет в живота и. Mr. GreenАма и тати е така де,на тати хубавиците,на тати принцесите-много им се радва  Hug.Не че аз съм по-назад,де... Joy Joy JoyАбе да са ни живи и здрави.

# 91
  • Мнения: 441
Права си и нашият тати така.Все и' угажда,още от малка.Ама колкото по-голяма става толкова повече неща иска да има.Добре,че поне и тя се съобразява с парите с които разполагаме(не хвърчи в небесата  ooooh!),че като знам какви деца има..... #Crazy

# 92
  • Разград-София
  • Мнения: 273
......Абе да са ни живи и здрави.

Това е най важното !!  Peace

Аз все още съм си на тати глезлата,така че .... каквото си е си остава за цял живот  Simple Smile

# 93
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Права си и нашият тати така.Все и' угажда,още от малка.Ама колкото по-голяма става толкова повече неща иска да има.Добре,че поне и тя се съобразява с парите с които разполагаме(не хвърчи в небесата  ooooh!),че като знам какви деца има..... #Crazy

Титанче мила радвай се че съобразява с това дали имате или нямате пари ,защото ако е примерно като братми незнам ....  ще има  Banghead Banghead .Защото в нас е така ,аз съм на тати глезлата ама се съобразявам ,а брат ми е на мама детенцето и ела да видиш - телефони ,мотори ,кола му купиха  ooooh! ooooh! ooooh!   smile3511 smile3511 smile3515
Ужас ти казвам !!  ooooh!

# 94
  • Мнения: 441
За сега се съобразява.Но докога ли  newsm78
Айде милички ние излизаме.Чао за сега.

# 95
  • Мнения: 3 219
това е цитат от Клюкарника относно Ивена :



Не искам да влизам в спорове. Докато не се произнесе съда Ивена е невинна. Много е лесно като не е вече между нас и не може да се защити да я обвиняваме
Ето това ми е написал бившия съпруг на Ивена
Цитат:
Катастрофата е станала на сляп участък по стръмен наклон !
Ивена се движи по нагорнището с Пежо 205 1,4
( в перфектно състояние, лично съм поддържал тая кола и не можех да допусна да има и най малко съмнение за нея)
Ивена допреди това караше, едно най-бързите Рена в Бъллгария и с шофьорските си умения можеше да засрами и средностатически ралипилот !

Отгоре сечейки завоите се спуска с много, ама много превишена скорост Сребристо Ауди 80
( Колата е с изглед на тоалетна, с адски износени гуми... по задните даже няма и милиметър грайфер)
Човекът карал аудито е бил шофьор на бус и разкарвал стоки и знаел участъка перфектно ...
при тази скорост, за да удържи следващия десен за него завой, Аудито го отваря и излиза от слепия участък в Лентата на Ивена,  на дистанция не повече от 15-20 метра и със скорост от порядъка на 110-120 км/ч...


Автоматичната реакция на Ивена е била да бяга в празното платно ( т.е. насрещната лента), но великия пилот просто не се знае и дали е погледнал че реагират срещу него и автоматично се е засилил по мислената си траектория ...
Подходяща за писта, но не и за улицата...

П.С. : Вестниците и полицията намекват за спирачен път на Аудито, но следите които има там са от гуми 155-165 а Аудито и било с 195 ( 3 см се губят )
не погледнах дали има изтрит участък от гумата на пежото ( следите са от гуми неговия размер), защото това може да е от от нейните спирачки и той да я извлачил 5 метра на обратно ...

Но каквото и да говорим, не можем да я върнем, но камикадзето трябва да се озапти, защото може да претрепе и други невинни ...

А бебе Алекс е много сладък и направо одрал кожата на майка си ... и сега лятото ще остане при майка и и баща й на Йвена, като някой от тях ползва майчинство .
 
 

# 96
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Намерих го!!! Благодаря Буби!!

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 12:50 от Margaret

# 97
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Къде зачезнахте всички???

# 98
  • Мнения: 398
ПРИВЕТ МАМЧЕТА!!!Дечковците заспаха,а това е много рядко случващо се явление.Сега ще почина на компа и ще си възнаградя ушите с абсолютна тишина

# 99
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ПРИВЕТ МАМЧЕТА!!!Дечковците заспаха,а това е много рядко случващо се явление.Сега ще почина на компа и ще си възнаградя ушите с абсолютна тишина
Хахах   hahaha Joy ! Ох милата !
Хайде от мен едно кафенце за теб ,а и за всички вас мои сладки мами  Hug  ( и по пърче торта за тези които на  са на диета )



Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 13:37 от Margaret

# 100
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Аз кафе вече пих,но една торта няма да откажа,зверски ми се яде нещо сладичко. Crazy

# 101
  • Мнения: 124
Ами аз като гледам за мен остана само моторът.то и да не ми го бяхте оставили пак за него щях да се боря.От малка си падам по този вид превозно средство,пък като гледам на Тео как му светват очичките като види мотор...одрал е кожата на баща си,ама характера е на майка му.Бързо се пали(като служебно балканче),ама и бързо му минава.
Аз за катастрофата имах собствена теория,която след прочита на изказването на бившия съпруг на Ивена се затвърди.Преди години шефа ми катастрофира в същата ситуация.Той кара джип по големия баир към Самуил,срещу него излиза мисля ладичка беше.която изтърва завоя(беше голяма поледица)и за да се предпази човека навлиза в отсрешното движение.Той и другия мъж от джипа се оттърваха със средни телесни повреди,защото са се отворили възглавниците,а и все пак е висока кола.Загинаха обаче водача на колата и един от спътниците.За зла участ загиналия мъж беше тръгнал да се сгодява.И тогава останаха деца сираци.Нямам идея какво точно трябва да се направи,но е крайно време да се вземат мерки.Това по българсите пътища наистина вече е война.
Фантичка,ние днес ще ходим до Търговище за обувки,че и в Раград ситуацията е плачевна.Ако намериш хубав модел,няма да намериш номерация и обратното.
Нико заспа в ръцете ми и аз ще използвам намалението да поуча,че пак наближава неделя и пак ще треперя.Ако някой се сети за нещо от Търговище да пиши.Към 16.00часа пак ще се включа!

# 102
  • Мнения: 398
Ах, какви изкушения.Една хапка да хапна и хоп отзад ми се залепя,а вода като пия на гърба си я качвам.Килограми,килограмиии.......

# 103
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
бен тук избор голям,но цените са доста солени.Аз обаче много държа обувките им да са качествени и от тях не пестим  Embarassed

# 104
Марго с тези тортички всеки ден ще почнем да се търкаля ме. Joy Joy Joy
Ще станем   261uu
Е айде по-малко може,после.... newsm39

Общи условия

Активация на акаунт