Откога в бънджи

  • 1 193
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Защо ти е това бънджи? Аз сложих моя в паяк към края на 6тия месец, проходи на към края на 10тия месец Laughing Така, че не мога да ти помогна

# 16
  • Мнения: 81
Ние му взехме на нашия син, но той така и не поиска да стои вътре. Иначе започнахме да го слагаме на 7 месеца. Няма никакво желание да скача, май го ползваме като люлка повече. Ще ти препоръчам първо да го пробваш дали ще му хареса, ако имате някой познато бебе с бътджи и след това да му вземете Grinning

# 17
  • Мнения: 7 723
Сложих я на 5 месеца  Wink

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
На 6м го сложих.

# 19
  • Мнения: 59
Аз я сложих на 5 мес. и много се забавлява,но само първите 20мин и после и умръзва ,но пак е нещо Laughing

# 20
  • Мнения: 779
Аз не помня точно на колко месеца беше, но със сигурност вече седеше стъбилно. Ако като държиш детенце право и то успява да се изтласка с краченца(надявам се ме разбра), значи е готово. Аз лично се родих с това бънджи - малкия се забавля , а аз си върша работата спокойно. Даже съжалявах, че не съм се сетила по-рано.

# 21
  • Мнения: 795
Когато започне да седи стабилно сама, тогава смятам да я сложа на бънджи.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От 6-тия нататък!

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Аз не ползвах такова нещо за дъщеря си и сега няма да ползвам. Ортопедът ни изрично предупреди, че не е желателно да се прибягва до проходилки, бънджи, каиши и т.н. Но всеки сам решава за детето си. Ако изобщо смяташ да го ползваш, най-добре се консултирай с ортопед по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт