"Горещо" на 3 години

  • 1 347
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
А коя е родила дете на Митьо Пищова? Simple Smile
Нещо не разбрах какви бяха пикантните разкрития около Руменчо? newsm78 Само дето го мярнах с жена му.
Юлия Юревич не ми харесва и това е Crossing Arms
Тризначките пък, егати прическите Rolling Eyes
Дим Дуков и той, изкара гадже Simple Smile А Миглена Ангелова- пак мома Simple Smile

# 16
  • Мнения: 871
Новата Мис България Sick Sick Sick

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
от къде го намериха това дългоносо момиче, при толкова красавици! newsm78на Луканов жената изглежда възрастна. не ми хареса

# 18
  • Мнения: 2 755
А къде е Тишо? Нещо напоследък не се мярка. Аз ли малко гледам жълтите предавания, или....

# 19
  • Мнения: 7 186
А къде е Тишо? Нещо напоследък не се мярка. Аз ли малко гледам жълтите предавания, или....

Как бе, снощи го даваха на партито на Горещо. Беше в компанията на Борислав и Лиляна Laughing

# 20
  • Мнения: 871
Даже каза на Венетка, че я обича Two Hearts

# 21
  • Мнения: 2 755
А къде е Тишо? Нещо напоследък не се мярка. Аз ли малко гледам жълтите предавания, или....

Как бе, снощи го даваха на партито на Горещо. Беше в компанията на Борислав и Лиляна Laughing
Аааа, значи повредата е в моя телевизор. Laughing Радвам се за тях. Peace

# 22
  • Мнения: 920
Я кажете клюката за Юлия Юревич. Дочух, че е разкрит спонсора, ама кой е.

# 23
  • Мнения: X
Новата Мис направо "кърти миФки", миналогодишната миска направо е цвете в сравнение с Юлия Юревич, поне малко косата да си беше по издухала, 4е с тая зализана косица и този огромен нос прили4аше на карикатура. Ама и Венетка нищо не я пита, що ли? Най - накрая видях от кого Ирен Онтева / никога не съм я харесвала/ има дете, някакъв застаряващ плейбой - бизнесмен, тризна4ките  Sick, а ЛилитУ не била никак доволна от представянето си в Горещо, били орязали много разговора и излъ4или само моментите й на хилеж  Mr. Green, то на крива ракета космоса и крив  Laughing.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 917
Новата миска май ще и вземат короната и титлата, защото имала разголена фотосесия за "Максим"

Общи условия

Активация на акаунт