Телевизия - откога и по колко време гледат вашите дечица?

  • 1 836
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
ТВ е в спалнята, така че от новородена е свикнала с него. Рядко се заглежда обаче. Ако го направи е за кратко. Виж, филмчета на компа вече гледа  Crazy Едва се вреждам от нея  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 120
Пускам телевизора когато имам някаква работа...най-вече сутрин докато му направя закуската Mr. Green Мартин се заглежда по рекламите и някои филмчета... гледам да не прекалявам разбира се.А и сега новите телевизори(ЛСД и плазмени) нямат чак такова вредно излъчване(да не кажа никакво) Peace

# 17
  • Мнения: 1 483
А ние сме толкова малки,а вече се заглеждаме и му харесва...............та се чудя вече накъде да го обърна Crossing Arms

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
От годинката насам си гледа детски предавания и филмчета.

# 19
  • Мнения: 4 668
Никога не съм го ограничавала и като резултат той почти не проявява интерес  Grinning Заглежда се от време на време в някоя реклама или анимационно филмче .

# 20
Ние в къщи почти не гледаме тв. имаме един малък JVC, който не предизвиква никакъв интерес у бебка, но като отиде на гости при баби, дядовци и пр. веднага се заглежда ... тъй като през повечето време си е при нас - интересът й към тв-то е слаб и това чудесно ме устройва. струва ми се, че не бих й позволявала да гледа повече от час-два на ден (общо зе целия ден, а не наведнъж), но по-скоро като й предлагам интересни алтернативи, а не като й забраняван и нравоучителствам.

# 21
  • Мнения: 546
Гледа телевизия от съвсем малка – живеем в гарсониера и нямам избор. И пред компютъра е от мъничка. Интересни са й всякакви детски филмчета, анимации, детски предавания и неизбежните музикални канали.  Много харесва и някои филми за големи. От скоро гледа и сериали.  Shocked Ще ми се да прекарва по-малко време пред телевизора, но от известно време първото нещо, което казва сутрин е: Къде е дистанционното?”.  #2gunfire Добре, че със същия интерес ни кара да й четем книжки, играе и реди пъзели...

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз да си призная понякога я слагам на прилично разстояние от телевизора за да свърша нещо. Тогава кротва и не шуква. Не прекалявам разбира се.

и аз  Peace

# 23
  • Мнения: 46 535
Телевизорите в дневната и детската не се гасят.
Никога не съм ограничавала.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 423
Не се вманиячавам, но не я оставям да виси с часове пред ТВ.

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 2.5г,започна да проявява интерес към детските филм чета и телевизията,конкретно рекламите.Сега ще станем 3г и гледа по едно фимче на ден/Снежанка или Пепеляшка/  и то ако аз реша да й ги пусна!

# 26
  • Мнения: 8 917
Не съм я ограничавала.

# 27
  • Мнения: 574
А ние сме толкова малки,а вече се заглеждаме и му харесва...............та се чудя вече накъде да го обърна Crossing Arms
И ние така все се мъчи да се извърти към телевизора,против съм ама какво да направя по добре отдалече отколкото да се извива и мъчи да поглежда откъде идват звуците!

# 28
  • Мнения: 1 364
Филмчета започна да гледа като беше на 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт