Помогнете да си избера телефон

  • 1 098
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Моят е N71 От Германос- 800 лв. Още го нямаше новият, който е по-тънък. Той излезе скоро. В началото ми идваше малко дебел, но свикнах. Як е. Има и от пиле мляко даже. А аз използвам всичко що има по него, освен 3 G-те, че много дебело ще ми дойде да говоря така. Но е хитро, иначе  Wink

# 16
  • Мнения: X
75 най ми харесва

а то може и български циганин да ти е краднал телефона, не швед hahaha
На тукашните цигани социалните им дават много пари само и само да не крадат, а ина4е има много пришълци от арабските страни, тези които ходят забулени от глава до пети, има и много 4ернокожи.
Сега се сетих преди месец един познат на мъжа ми се похвалил, 4е осиновил три брат4ета от БГ. С жена му ги доведоха да ги видим, щях да падна, три циганета с по - една година разлика в годините, ама 4ерни , 4ерни .....но ще ги отгледат хората.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 17:23 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 743
Sajaliavam za latinicata, no imam problem.
Samo edno ste ti kaja - i trite modela sa s priblizitelni ceni. Izberi nai-skapia. Taka i taka dava6 parite, vzemi si nesto po-dobro.

# 18
  • Мнения: 13 512
Вземи си N76. Aз имах N71, но не можах да го изтърпя и го разкарах- голямо дърво- дебел и тежък 140 ли 150 грама беше.За мен Nokia E-65 е по-добър и от трите изброени,освен ако не държиш на капака.

Общи условия

Активация на акаунт