Великденска треска за сръчни немски мами 21

  • 9 401
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 242
Ооо, мадамами!

Да си маркирам и аЗ новата темичка Mr. Green ПиШ

Мистичната, трябвало е да ги питаШ каките, от кой край на БГ са. Много Златна радост е Щяла да те споходи и всичко си Щяла да научиШ, но нейсе! Другия път Laughing

Вечерницата, да ти пратя ролинги-бланко? Че чувам, няма да ти стигнат, ако ми ЗапиШеШ и на мен филмчетата Mr. Green

Хубава темичка, бравос!
Oтивам прилежно да работя. СвърШи ми кафе-пауЗата Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 314
Мархаба от наше село!
Чувствам се поласкана, че моето авторско право за заглавие на темата е уважено.
За да не съм голословна за великденската треска и да не оставям Матакосмата сама в работата си, ви показвам малко селски кич от нашия дом
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/33
Шмат, уговорката си важи. Не мисли лоши неща сега за самолета. А за срещата през юни си приготвяй всички бойни музики и ще дъним колоните в колата Peace
Дианжели, привет отново. Бяхме се затъжили за теб, но не знаехме причината за принудителното ти отсъствие.
Ако нямахме резервен комп и на мен щяха да ми пишат отсъствия, щото пък на моя му изгоря дъното Mr. Green
Радвам се, че всичко се е наместило с преместването и нов компютър.

Мамунке, ако са ти много изгодно ролингите няма да откажа.
Да ти мятам ли един списък?

# 17
  • Мнения: 1 636
ЗаЩо не виждам снимките?  smile3516 Покаzват се само имената им.Като натисна горе на фотос и иzлиzат албумите,помислих си"оЩе по_хубаво,повече снимки",но уви,като натисна на албум има пак само имена.Само при мен ли е така,или и при другите?

# 18
  • Мнения: 1 610
аз ги виждам...засега

# 19
  • Мнения: 3 880
Добро утро,
и аз се записвам да не изпусна нещо Wink
Ураааа, зимата май наистина свърши  Party


Чико, как мога да си сложа снимка в картата? Аз съм записана, но без снимка, а се и преместихме и вече не сме в Кьолн.... И видях, че има една майка в Зийгбург... обаче май не съм я срещала в темата... Как мога да й пратя някакво съобщение?
Сори за многото въпроси...  Stupid

Мопси, логваш се и отиваш на MyFrappr (най-горе се намира), след това отиваш на Edit Profile >> и кликваш, отваря ти се твоят профил и можеш да си промениш както местонахождението така и да качиш снимка. Дано да стана ясно, че както го обясних ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 423
Мистик,
вие с мъжа ти сте на партнер-тарифа, предполагам.
Говорите си за 7 цента на минута. Обаче, ако той е
в Германия, пък ти във Франция, се плаща и умлайтунг.
Мисля, О2 са само за Германия. Значи, ако мъжът ти
е в Германия и ти звъни във Франция, трябва да плати
разговора само до Германия, от Германия до Франция
и от Франция до Германия плащаш ти. Май и аз не се
разбрах, какво исках да кажа. При всички случаи обаче
трябва да ти е ясно, че О2 са мародери. Анзаге за хоума
не може да очакваш. Къщичката или се появява, или я няма.
Няма как да разбереш, освен ако не говориш от дистанция,
тоест дисплеят да го виждаш, докато говориш. Виж си
първата сметка и си проследи разговорите.
Моят немски телефон съвсем се скапа. А беше добро парче.
Сега трябва да си вземам нов. Просто тия от О2 не мога да ги дишам.
Но и другите са подобни изроди. Не знам вече какво да правя.

# 21
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
много красиви великденски неща виждам аz  Wink такива сама никога няма да мога да направя  Wink

# 22
  • Мнения: 1 242
О2 омаляха с двама потребители. Мъжът ми им тегли по една. Сега всеки ден му се обаждат ревейки, едва ли не, с молба такива дългогодиШни клиенти като него да не си тръгват.
 Но чаШката преля.  Mr. Green Късно е, либе, За китка.

# 23
  • Мнения: 2 292
хм , с мобилния съм скарана, още повеЧе откакто стана на малкия любимата играЧка и се въргаля все някъде . Я в някой сандък с играЧки, я по пода на колата на баща му ... не съм го виждала пустия му телефон от няколко седмици  ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 423
И сега към кои сте, Мамунке?

Ето една интересна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176519.0

# 25
  • Мнения: 1 242
Лисун, мъдрим го оЩе положението.
Има раЗни провайдери, които и беz месечна такса имат по-евтини раЗговори от О2. ТаЗи Задача съм я предоставила на тоЗи, на когото му се Занимава.
Ще ти докладвам За раЗвоя на събитията.

# 26
  • Мнения: 3 521
Добро утро,

Сърфи, най-после се организирахме с Мамбата, дано да кацна цяла и и да излетя цяла, за двата дни пъбстване ще му мислим  Sunglasses.

Лелей ...да му мисли Нанта Laughing Crazy Laughing...Ще чакам снимки и от двете Peace...zа летенето не се шашкай_ясно е, че с колело няма как да стигнеш до Мамбина, така че приеми полета като необходимо zло и...enjoy Grinning Sunglasses.

Мдааам Лис, интересна тема... zвеzдите ми говорят, че нйа_късно след 3 ч. пак ще се обърне на тема от типа "Да напЮлем българите в чужбина" Confused

# 27
  • Мнения: 1 636
Добро утро,
Мдааам Лис, интересна тема... zвеzдите ми говорят, че нйа_късно след 3 ч. пак ще се обърне на тема от типа "Да напЮлем българите в чужбина" Confused

Аz zа това и не писах.Такива раzсъждения ме драzнят.За някои е важно не какъв живот живеят,а какво работят.По_добре да си лекар(н.р.) в БГ и да си брои6 парите и се чуди6,дали да си купи6 неЩо,отколкото да си спокоен,че и перачка да си няма6 финансови притеснения.Раzни хора,раzни идеали.Всеки си намира собственият път,но и zавистта е голяма работа...

# 28
  • Мнения: 1 768
Ей,Чика PeaceМного хубава е теми4ката HugМного добре си я декорирала.. WinkА и сним4ици си имаме,сууупер.. Мойто Ми6ле много малко там бе..Малее.... baby_neutralА сега колко е голяма.. Joy
АЗ днес 6е съм ОсърхаЗето..Отивам да купя великденски сладки6и и 6е ги скрия в къ6и zа на6ия тати,4е нали ние по Велик ден си zаминаваме с Миката на БГ,а татито 6е дойде малко по -късно..Ta в Неделята 6е има да тъъъърси..и да слага в ко6ницата... Joy
Слън4ев ден на вси4ки днес.  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 242
Лелее, чика,
аЗ чак сега видях, че си ме праснала с куловата ми снимка Mr. Green

Хората Ще си помислят: "Ей, я на!  Поредната гладачка в чужбина" Mr. Green
И няма да сбъркат. Кой по българско има у дома си по 9 ютии? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт