Великденска треска за сръчни немски мами 21

  • 9 400
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 636
.......Бях я пуснала да гладя и седнах на пц,докато zагрее,zа Щастие мъжо влеzе в хола и след 10 сек.го виждам да бяга с неЩо горяЩо в ръzете към кухнята,бе6е Üтията лек й боклук (или пръст  Laughing).......
Joy Joy Joyгорката ютия, да почива в мир  Joy толкова картинно си го представих Laughing Laughing

Ами да.Но вчера вzехме нейната zаместничка.СноЩи до 23.30 се опоzнавахме с нея.Добре си вър6и работата,но не може сама.Чакам да се роди иzобретателят,дето Ще съzдаде такава.  Laughing
Татяна,вчера исках да ти пи6а,но не можах,не ми се отвори страниzата zа отговор.За обувките,ако скоро Ще си ходи6 на БГ купи от там на Колев и Колев.Те са иzдържали някакви тестове или zнам ли какво,но са много добри,zените им съЩо.Ако иска6 да ги види6,пи6и,Ще направя някой снимка,zаЩото zа Томи бях купила.

# 46
  • Мнения: 11 314
Аз се чудя що не мога да спя, а те ми яли пак краката... Е, не моите, на елата ми и на камъните ми, ама нейсе....
Тъй, камъните са си още черни. Ще ви ги снимам за достоверносто на изказа и ще ви пусна една по-стара снимка за база за сравнение. Без сепии и други фотошопски маски отгоре. Натюр.
Щото аз с Фотошопа съм на Вие. Все още... И по-добре. Иначе как ще се науча да снимам. Ми тъй де - той Фотошопа е за мързеливци Joy

# 47
  • Мнения: 2 292
привет момичета,
днес съм по във форма  Wink
гледахте ли снощи предаването zа Майкъл Джексън. Много го харесвам. Много готино предаване.

# 48
  • Мнения: 2 292
риенка, все се каня да ти напиша zа мокета. аz не бих го оставила под ламината zа иzолация, zащото преz годините в мокета , който е иzцяло от раzни иzкуствени материи , се набиват какви ли не боклуци, прахоляци , които минават и под мокета ... колкото и да го чистиш няма да махнеш всичко това. А е гадно , zле е zа дишането, може да предиzвика алергии. Успех и ти се въzхищавам на енергията. Аz все съм гроги  Sad НЕ мога да се понасям  Sad

# 49
  • Мнения: 1 768
Тъкмо исках да пиша за вечната Др. Куин Лечителката, но се усетих, че не е уместно.
Ей,Мистик..Подсети ме да си поръ4ам по амацон и последното ДВД на Доктор Куин..Лубимия ми сериален филм е.. JoyИ той ми е повлиял леко zа иЗбора на именцето на Микаелка Хубавелка.. Heart Eyes

Какво става сега??6е има сре6а така ли??Ако е налято може да дойда и аЗ.
Имам поЗнати там,така 4е има къде да отседнем.. Peace

# 50
  • Мнения: 1 768
Забравих да ви питам дали гледахте ЕХХО 2007??
Аz да и се накефих на Зилбърмонд....Duu bist das Beste was mir je passiert ist......es tut so gut,wie du mich liebstttttttttttttt........ Whistling :35:geiiiiiiiiiiiiilllllllllllll
Ми много хубава балада..
А Rosenstolz?Харесват ли ви?На мене да.. Peace
A Jennifer Lopez маммааа миаа..una chica muy bonita... Wink

# 51
  • Мнения: 230
Привет на всички! Да се разпиша и аз в новата тема. Много е хубаво оформлението, браво, Чико!
Мерси на Маймунка за БГномера, ще го разуча по-добре. Ама за гудшайните какво ще правим? Що не дойдеш на гости, Мамунке? И без това се каниш отдавна Simple Smile А може и на кафе някъде навън.
Радвам се на Великденския ви ентусиазъм. В къщи още няма никаква украса, но знам ли, може да ми дойде и на мен музата. Миналата година се задоволих само с боядисване на яйца и скрих един заек за Съкровището, но тази може да се постарая повече Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 768
И в къ6и дойде в4ера великденския zаек...Ама само аЗ и Мики zнаем.. Mr. GreenОсвен лакомства донесъл и на татито риЗки и летни блУzки...Ей ги скрити под дивана.. Thinking ThinkingПак се уреди тоя на6 тати,ей.. Flutter

Маймунке,верно временце се оправи..Кога 6е мине6 да раЗдаде6 гут6аиновете по домовете? Wink

Имаме мами,които живеят в малки град6ета там надолу..Май имаме и в селца..Много ми е интересно да раzкажете там където сте..Като живях в Бавария,много им се кефих на малките селца..Много са китни и сладки..Едни хубави спретнати къ6и4ки,отпред с малко zеленина и цветенца..  bouquet
Наппример Ве4ито ако може да раzкаже и Риенка..

# 53
  • Мнения: 1 242
Здравейте, мадамами!

Лисунке, твоята и моята любима авиокомпания днес е купила ЛТУ. Ще се лети и на мнооого дълги раЗстояния Mr. Green Няма скатавка, няма спокойствие вече, мда. Mr. Green

Берлинчанки. Кога Ще иЗлеЗам на раЗходка? С Алекс сме всеки следобед на пърЗалката и ако искате, може в 5 часá на въртележката. БеЗ майтап Grinning ТоЗи уикенд няма да ми се раЗмине с дългия преход. Така че, давайте да се виждаме, докато съм оЩе жива.

# 54
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Момичета , днес  следобяд имаме среща с тагесфатер  Thinking .Ще я гледа за половин ден, няколко пъти в седмицата. Той гледал още 3 деца.Мисля , че и жена му си е в къщи и му помага. Зная че , трябва да се доверя на инстинкта си.Не съм дискриминатор на половете , дори и тагесмутер да е, пак ще се притеснявам.Проблем ми е , че не говоря още  добре немски, но ще се осланям и на усещанията си.За какво да гледам..какво да питам...как вие избрахте тагесмутер или тагесфатер за децата си?

# 55
  • Мнения: 1 636
6ехи,аz не мога да те посъветвам.За съжаление никой не може да zнае,какъв е човекът отсреЩа.Ако се zнае6е няма6е да има иzнасилени,пребити и т.н.деzа.Само ти стискам палzи да е правилният човек.Ако аz бих си поверила детето сигурно Ще кажа да е в къЩи и Ще инсталирам камера да видя как се отнасят с него,че какво ли не съм виждала и чувала...

# 56
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Чико, недей налива масло в огъня  #Cussing out ! И без това съм много притеснена.Откакто съм тук...редовно някоя новина за малтретирано или убито дете е водеща всяка вечер по ТВто ....  #Crazy Единственото ми " успокоение" е,  че  тук са 83млн..а не 7 млн.и че като процент на глава от населението е същото както и другите страни..Но пак не мога да се успокоя с тази мисъл...

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 12:42 от Шехи

# 57
  • Мнения: 1 636
Чико, недей налива масло в огъня  #Cussing out !

 smile3505

# 58
  • Мнения: 11 314
Веси, правилно си запомнила, че съм на село. Само дето са 3 села обединени в един град Joy. На табелата гордо пише Град, пък те всички жители си говорят на селата - ние от тук, вие от там hahaha
Голям смях пада понякога. Три села с 4 диалекта Mr. Green
За нищо на света не отивам да живея в голям град. Сутрин не ме буди трамвая, а птичетата. Те нали сега са в разгонения си период, елате да видите какво става в 4 ч. сутринта. Не ми трябва будилник.
Ние нали спим и на отворен прозорец....
Ако на някой му се рови - да заповяда.
http://www.puettlingen.de/

Шехи, опит с детегледачки имам, но за кратко и дамата идваше у нас. Затова акъл не мога да ти дам.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 13:24 от Вечерница

# 59
  • Мнения: 1 636
На6ето селzе или градче(не zнам как се води)е с 11500 човека.Това е адресът му www.eichenau.de Има всички неодходими магаzини,има Сбаан до МÜнхен.До zентърът съм zа 25 мин.ЛÜбимият ни квартал в МÜнхен бе6е Золн,там и живяхме с мъжът ми.Един ден наскоро минахме от там и го питах,ако имаме сега пари zа къЩа къде Ще иzбере6_Айхенау или Золн,а той каzа "не zнам,и от двете места се стига до zентърът zа еднакво време",което е така,помня колко пътувах преди.Тук го намираме zа много спокойно,по_чист въzдух,поzнава6 се с хората...Ло6ото е,че като каже6 не съм "в" а "до" МÜнхен и хората "о,това ми е далече".За това и прекъснахме 1,2 връzки с поzнати,че им е далече да идват.

Общи условия

Активация на акаунт