Великденска треска за сръчни немски мами 21

  • 9 413
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 230
Ох, забравих да се похваля, днес Мишето става на цели 7 месеца!
Муни, къде е тази въртележка? Ние с Мишето не ползваме градски транспорт, затова само пеш митарстваме из Берлин. Любимото ни място за разходки е около Планетариума.
Ако е през уикенда мога да го оставя на баща му и да съм и на по-отдалечена точка в Берлин.

# 61
  • Мнения: 1 768
Ох, забравих да се похваля, днес Мишето става на цели 7 месеца!
Муни, къде е тази въртележка? Ние с Мишето не ползваме градски транспорт, затова само пеш митарстваме из Берлин. Любимото ни място за разходки е около Планетариума.
Ако е през уикенда мога да го оставя на баща му и да съм и на по-отдалечена точка в Берлин.

Ооо Приятелке,трабва да 4ерпи6.. Mr. Green
Да ти е жив и Здрав Мишока. PeaceМного да слушка и да папка.. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 7 605
Тах, Муттис   Sunglasses

Милена има Неуродермитис   Sad   Много ми е криво   Sad

# 63
  • Мнения: 649
Шехи, моят палавник е на тагесмути от как е на 10м... Ама какво да ти кажа, чакай да помисля... Значи мойта е намерих с препоръки, разпитах в близката детска градина дали някой не знае добра тагесмути наблизо  Grinning (то без нахалство не може...) и ми дадоха телефон! Та отидохме двамата с мъжо да я видим и да се запознаем... Тя е вече от 14год тагесмути, та ни показа и много свидетелства от други майки, на които е гледала дечицата. Иначе е важна обстановката- да е чисто, да има играчки и за по-малки и за по-големички, има голяма градина и са винаги там, когато времето е хубаво- с пързалки, люлки, къщички.... Важно е и да има къде да спят на спокойствие дечицата- при мойта има много от тези сгъваемите кошарки и тя ги слага в тях на вторият етаж от къщата да спят...  Мойта им готви на обяд (аз обаче първо си й давах бурканчета, защото още не ядеше всичко) и памперсите също са от нея...

Ако те интересува още нещо, питай  Hug

# 64
  • Мнения: 11 315
Тах, Муттис   Sunglasses

Милена има Неуродермитис   Sad   Много ми е криво   Sad
Стига бе! Хем я кърмиш. newsm78
Ще правите ли тестове?

# 65
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Татянче, и на мен ми стана криво!   Sad Вечернице, може да е от всичко...прахове , шампоани......Трябва сега да се полагат големи грижи за кожата , храната...Може и никога да не се установи от какво е точно, независимо тестуването, нали затова се нарича още атопичен дерматит. Има статистика ,че всяко 10 то дете го има..

Мопси , благодаря! Пак ще ти досаждам!

# 66
  • Мнения: 7 605
Кърмя, zахраних късно и много внимателно, глутена го въведох тоzи месец а мляко и жълтък не съм оЩе, вси4ките дрехи са 100% памук, иzпрани със сенzитивен прах, беz омекотител и иzгладени, двамата с баЩа й нямаме алергии, къпим я само веднъж седми4но, а бе иzобЩо.......правих каквото можах да я опаzя от алергии, но ето на.  Cry  Cry  Cry   И сега си блъскам главата къде ли съм греШила  newsm78 

Не мога да раzбера от какво може да е. И тъй като нямам грам идея, според педи нямало и смисъл да се правят тестове  Thinking  Сега трябва 3 пъти на ден да я мажа с Линола Фетт, а zа баня имаме съЩо един маzен бадецуzатц (zабравих името, нямаха го в нали4ност в аптеката). Според педито имаме добри Шансове да овладяваме положението с упорито маzване. Аz съм упорита  Wink  но дано има ефект. Ина4е доколкото мога да преценя, няма сърбеж, zа което съм много благодарна.  А бе гадост, голяма. Много ми е мъ4но  Sad

# 67
  • Мнения: 649
Мопси , благодаря! Пак ще ти досаждам!

Моля, моля... Споко, досаждай, питай...   bouquet


Татянче, много кофти  Cry Обаче спокойно, нищо не си сгрешила, ти не си виновна... Стискам палци да се оправите  Praynig 
П.С. А защо да няма смисъл от тестове? Те не се ли правят, за да разберете от къде се е появило и да се лекува целенасочено...

# 68
  • Мнения: 3 423
Берлинчанки. Кога Ще иЗлеЗам на раЗходка?

Мамун, другата седмица съм
в Берлин. Да се видим вече, а?!
Няма как да не ме познаеш.

Аz да и се накефих на Зилбърмонд
А Rosenstolz?Харесват ли ви?На мене да.. Peace

Весе, тия от Зилбермунд не ги понасям
нещо. Но народът се възбужда от тях.
Андере Лендер, андере Титен.
Розенщолц ме кефят. Култ са и сред педалите.
Мацката пее много доминантно.
Обаче се запомня. Имам един филм,
правен на тяхна музика. Кефят ме.

Лиска ми липсва. Много. Ела Лис, чакам те - секси, секси, факин гайл. Да знайш. Гайл съм.

Тук съм, Мистикгърл, ама ходя по бюрокрации.
В България това е цяла веселба. Днес даже се
запознах с един момък на една опашка. Но той
беше странно изнервен. После предложих на
администраторите вътре да сложат столчета,
да купят кафе-автомат, никой не ме наруга.
Важното е, че свърших работа. Утре пак.
Фрийстайлъри са, честно ви казвам. Всичките...

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 19:05 от Liska

# 69
  • Мнения: 1 768
Берлинчанки. Кога Ще иЗлеЗам на раЗходка?

Мамун, другата седмица съм
в Берлин. Да се видим вече, а?!
Няма как да не ме познаеш.
Едни си идват другата седмица,други си zаминават.. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 636
Татяна,ниЩо не си сгре6ила.То това е zаложено и най_вероятно наследствено.При нея сега се е появило,но може по всяко едно време да е.При мен иzлеzе преz бременността с Томас.Лекари са ми каzвали,че е наследствено,аz не zнам от кой съм го наследила,но дано моите да го нямат.Някой ми бе6е каzал,че с постояннство и хомеопатия се лекува,но не zнам кой.Ако се сетя Ще ти кажа,но ти раzпитай.
Аz днес бях при детски лекър с предположение,че Томи е с лайстенбрух.Мартин има6е ОП на 3.рожден ден.Утре съм на друг лекър,който оперира Мартин,zа да провери.Ако не си тръгвахме сега zа БГ (в петък)Ще6е да стигне само да следя,но сега zа сигурност трябва да ида.Не държа,да го оперират в БГ,а и преди 2 седмиzи бе6е вече с 1 пълна упойка... Cry

# 71
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Чико, това херния ли е? Сашко имаше от както се роди - пъпна херния - голяма мъка, хубаво, че намерихме читав лекар дето идваше в къщи да го лепи и успяхме тогава да отървем операцията - а иначе беше му много голяма хернията.

Сега като ви чета за тези дерматити и т.н. - от както дойдохме тук в ДЕ на Сашко му излиза едно като лишей около очите - и само зимно време. Миналата зима му излезе под окото, а тази на клепача. И седи като протрито - лекаря ми каза, че ако не му пречи на зрението да не го лекуваме, а и то изчезва лятото. И не знам какво е, в БГ не го е имал.

Шехи, и аз търся гледачка. Много сложна работа. Особено за мен - аз в бг имах прекрасни гледачки и сега всички ми се виждат не съвсем като тях - лошото е, че ги сравнявам с тях. Успех!

  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 242
Берлинчанки. Кога Ще иЗлеЗам на раЗходка?

Мамун, другата седмица съм
в Берлин. Да се видим вече, а?!
Няма как да не ме познаеш.
Едни си идват другата седмица,други си zаминават.. Mr. Green

Само мамуните остават. Като постоянни представители.  Mr. Green

Лисун, минаха ми 1000 и една теории през главата.
Разглеждам стари снимки.
Опитвам се да си припомня стари купони и забравени физиономии.
Ровя се в паметта си като боклуджия.
На гледачка отидох.
На хипноза се подложих.
Изчетох Лазарев.
Сънувам само една голя-я-яма уста . После се появяват черни дълги коси. След което образът избледнява. Явно те бъркам с Пол Стенли и KISS.
Моля те, най-топлосърдечно, ела си бързо и ме освободи от ехидния кошмар, който изживявам с всяка моя фибра.
Или поне песен ми посвети Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 292
... После се появяват черни дълги коси. ...
Руси  коси и не толкова дълги  Wink

шехи, моят момък ходи на гледачка. проверихме над 10  гедачки. имахме си таблица с критерии и ги интервюирахме подред. накрая ни се харесаха 2. как да е основно се основаваш на инстинкта. жената, на която се спряхме е симпатична, усмихната, спокойна и .... най-важното не си позволява много , знае какви са и задълженията и не смее да прави каквото си иска, нооооо има умения и идеи и опит и предлага решения на проблемите (колики, растящи зъби ...), не чака само от мен д ами се оплаква. Аз съм коректна, не закъснявам никога и пр. и тя е коректна. УСпех. 

Татяна, малкия имаше дерматит (не знам дали е същото) беше се изринал веднъж , времето беше студено, той точеше лиги , заради зъбите и размазваше по , отделно се мажеш? по цялото лице с пюре от моркови (захранваш? се) и заради това аз му миех често муцунката ... накрая получи дерматит. Аз шаш и паника цъфнах при лекаря и се разписках, че има шрка .... лекаря как не се обади в лудницата не знам, пита ме знам ли аз какво е шарка . Е мина му, като спрях да го мокря  Hug Дано ти е полезно, като идея.
Сега се сетих, получавал е и ужасни обриви от мокрите кърпички () , внимавай кои ползваш и аз не съм бърсала лицето с тях (не съм такова куку), но само от едно мацване с някоя , които не понася и се изрива. КАто тези на дм например. понася на памперс и пенатен май  newsm78

# 74
  • Мнения: 230
Татянче, дано Миленка бързо се оправи. Вчера ходихме при една хомеопатка, която ни беше препоръчана точно от човек, когото е излекувала от neurodermitis. Ако те интересува, мога да ти пратя координати на лични.
А Миленка как понесе ваксинирането?
Иначе, някой гледа ли по телевизора имаше предаване за екологичните продукти за деца? Точно на Пенатен не препоръчваха мокрите кърпички. Като цяло продуктите на Росман се очертаха като едни от най-щадящите за бебета и получаваха почти винаги öko test sehr gut. Имаше и за детските дрешки. Например някаква пижамка от Санета казаха, че била ужасна за кожата на детето и можело да сънува кошмари /образно казано/. Мъжът ми купи новото издание на öko test. Интересно четиво. Вътре има инфо за ваксините, за някои детски дрехи, чорапи, храни, води, витамини, лекарства и какво ли не.

Общи условия

Активация на акаунт