Спамо- чат темичка (26. 3- 1. 4)

  • 21 981
  • 1 810
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 474
Ориг, хапнах добре  Crazy
В колко почво ВИП- а?  Whistling

20.00 ч., заповядай на клюка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176755.0

# 196
  • Мнения: 150
Я вижте какво си намерих: http://archives.bg-mamma.com/archive/000/108/935/108935/108935.html

Ех, спомени...

# 197
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Това е мегаяко, баце. Дона, как всегда, радва окото ми!

# 198
  • Мнения: 150
Това е мегаяко, баце. Дона, как всегда, радва окото ми!
Я, ама това смятах да го сложа в твоята тема за наборите... Леле, издъних се, я дабъл пост веднага!

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 21:08 от 100jan

# 199
  • Мнения: 2 491
С чавето ли ше се запиваш ма, мръсницо Mr. Green

Чавето се бави с баща си, а аз смуча много яка домашна грозданка със трушия, това е в момента. Иначе всяка вечер, бейби, се подкрепяме с нещо алкохолно, така да се каже да изгоним стреса от деня Mr. Green Е, не съм алкохолик, де Embarassed Даже, сега ми е много весело и ми се пее и играе, ама сама не става, иначе за вас си мисля, затова наминавам да видя кви ги вършите...

Сега още пия, след малко отивам да пуша, след това си наливам червно винце и като приспя всички засядам пред моят сериал който гледам за незнам си кой път "Сексът и градът". Като изгледам две-три серии, отивам да пуша на терасата и да размишлявам в/у живота, мъжете, либофта, изневярата и всички човешки неволи и терзания и така докато измукам виното и изпуша поне три-четири тютюня и после лягам и гледам кво богатство си имам, пък аз кви екзестенциални теми размишлявам посред нощ и така...

# 200
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Това е мегаяко, баце. Дона, как всегда, радва окото ми!
Я, ама това смятах да го сложа в твоята тема за наборите... Леле, издъних се, я дабъл пост веднага!
СтоЕне! Прекрати! Преместих я от темата за шапчиците - ти пак там си се копирал! Ми чети малко бре! Пущаш само постове, даже не гледаш де Crossing Arms

# 201
  • Мнения: 150
Май ми е време да зарязвам форума за днес, бръмчи ми главата и не знам какви ги върша Simple Smile И аз като Гигова - сериал (ама ще се спра на Бойна звезда Галактика)... На терасата студено, пък и няма стая у нас, в която да не пуша... Аре, утре ще ви будя по зори.

# 202
  • Мнения: 2 724
Цял ден ме няма и вие сте се постарали роман да напишете, само че не можах да разбера на кулинарна или сексуална тема е  newsm78/ всъщност нищо не разбрах /.Миленка ,поздравления за успеха   bouquet ,ма мноо си убава ,да знаиш и сме от една категория smile3521. Уф, май самичка си приказвам ,айде лека ви нощ  smile3507,пък утре рано от зарана пак клавишите ще хвана .

# 203
  • Мнения: 5 393
Нямате изчитане беее, не ви ли е срааааммммм, 11 страници за един ден #Cussing out #Crazy #Crazy Тва вече е.... ooooh! LaughingСпамърки такива Crossing Arms...... и спамъри.

Гледам Вип-овете.Голям майтап. ooooh! Crazy

Нещо размерите гледам почнахте да сравнявате. Цомбето от най-малкия бързА на най-големия да се метне, нали? Mr. Green Mr. Green Joy

Абе къде изчезна Борко със снимкитееее newsm78 Sad Фантичка се появи за малко ама...няма и следа от снимки.
Миленка- Бравос  bouquet  bouquet  bouquet Айде за напред още повече успехи да имаш Hug

# 204
  • Мнения: 2 716
Направо не важим пред ВИП2.
29 страници за 2 часа  ooooh!
Там ли да се пренасяме? Що ли?

# 205
  • Мнения: 534
Дора съм,Дора    Flutter
Куркумата-пиши на лични,
ей тая колежка мъ умори-цела седмица требе да я обучавам   Tired
и ще пиша само у къщи кат се прибера  Cry

# 206
  • Мнения: 5 393
Бонбонче-аз не те питах в събота-ти какво работиш?

# 207
  • Мнения: 4 371
Аз те питах, но ти не отговори - с такава рокля като на аватара ти ли ще бъдеш булка Grinning

# 208
  • Мнения: 534
Ааааааааа не-роклята е по-скромна Дуци   Blush
Мечо,издавам кредитни карти Опендоор
айде моля някой да ми прати на лични паролата за снимките  Praynig
  bouquet мерси

# 209
  • Мнения: 7 723
Идвам след малко, че съм заета у ВИП- а  newsm52

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт