На какъв матрак спите?

  • 17 373
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 505
Като гледам, никой не е писал за латексовите на ТЕД. Купихме си такъв преди година и половина. Много хубаво се спи, страшно е удобен, но бързо му се скапаха конците на бродерията отстрани и получи леки деформации - но все още се търпи. Взех го чрез интернет сайта, беше малко под 400лв. Изглежда, за да получиш нещо качествено и трайно, трябва да се бръкнеш по-дълбоко.

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Писаха за матраци Тед но не знам дали беше тук - оплакваха се  newsm78

# 92
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Наистина бяха на Магнифлекс тия матраци в "Метро", обаче имаха само за дължина 190 см., а нашето легло е 200, затова не си купихме от тях. Иначе излизаше с около 150 лв. по-евтино от този, който си купихме. Не знам дали ще има разлика в качеството.

# 93
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Някой беше писал за фирмени магазини на Магнифлекс КЪДЕ СЕ НАМИРАТ  newsm78

# 94
  • София
  • Мнения: 1 156
специално за МЕТРО знам, че много натискат продавачите максимално да намалят цените, за да влезат да продават там, което неминуемо се отразява на качеството. По-точно за ТЕД ми е информацията, че понамалили качеството (по-евтини материали и т.н.) за да влязат в Метро. Незнам Магнифлекс може да са фирма, която да си държи на реномето и да е друго при тях.

# 95
  • Мнения: 1 930
Тед, двулицев, доволна съм многооо!

# 96
  • София
  • Мнения: 346
Някой беше писал за фирмени магазини на Магнифлекс КЪДЕ СЕ НАМИРАТ  newsm78
Оказа се , че магазина не е фирмен, но продават предимно техни матраци . Съжелявам за неточното инфо  Embarassed Но от там ми дадоха телефон на техни представители - 070011117, които бяха много любезни и ми обясниха, че зимната страна е винаги от страната на етикета. Предполагам, че ще обяснят дали има разлика в качеството на тези ,които продават в търговската мрежа и са 250 лв и тези от метро за 120 лв. Аз не попитах за да не се ядосвам , ако се окаже, че съм се прецакала с качеството  Laughing

# 97
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
АРИАНА благодаря   bouquet  аз ще ги питам за по- скъпите че имам проблем с гръбнака и "волю не волю" трябва да взема най доброто

# 98
  • София
  • Мнения: 2 181
Нашият е "Хепи Дриймс".Много съм доволна.

# 99
  • Мнения: 5 178
А каква беше цената на Магнифлекс в МЕТРО за 164/190

# 100
  • софия
  • Мнения: 25 648
Блян, двулицев. Доволни сме (за сега, около година).

# 101
  • София
  • Мнения: 346
А каква беше цената на Магнифлекс в МЕТРО за 164/190
240 лева , когато са в промоция.

# 102
  • Мнения: 2 332
...
п.п. ако някой иска координати да свирка на ЛС да не правим реклама

Аз свирнах, обаче  не получих отговор...

# 103
  • Мнения: 269
На твърд!  Confused А скоро седнах на един..потънах като в облаче..  Flutter Но имам проблеми с гърба и се ръмбя от доста годинки, и колко ме чакат...  Sad поне не ме боли нищо като се събудя Peace

# 104
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Двулицев "Тед". Струваше около 250 лева. Страшно е удобен.

Със същият сме. Доволни сме. Peace

Общи условия

Активация на акаунт