VIP Brother 2 - НАЧАЛОТО!

  • 31 988
  • 1 078
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 1 187
Всички били със заеми, каза Венетчето. На квартира била, пари и трябвали.
Еврото щяла да купи кола на сина си, друго за какво щяла да изхарчи парите не чух.  Искала много парите, така че другите да му мислили.
Венета веднага каза че тя ще е първата номинирана, защото била най-голямата конкуренция.
На Десислава пък детето искало ферари, та затова събирала сега  Grinning
Данов обяснява че искал да си купи къща 220 кв.м. в Резервата Сребърна \до Силистра\ за 140 хил лв, но нещо не се разбрали за 10 хил лв със собственика й му се разминало.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 12:20 от klamerche

# 1 066
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Относно Венета и това, че избягва да пие кафе и да яде някои храни - с ТишУ се хранят според кръвната си група. Правили си тест незнам-къде-си, който бил много скъп и им тествали кои храни не им понасяли.

ТишУ явно определено не се придържа към червения списък.  Mr. Green

# 1 067
  • Мнения: 1 448
Уууфффф и на мен не ми тръгва БТК-то  #2gunfire

# 1 068
  • Мнения: 4 202
Венета каза, че изгубили апартамента, не можели да погасяват вноските по кредита.

# 1 069
  • Мнения: 437
Аз да ви питан Катето кога за последно сте я гледали я някой филм? Само се фръцка из разните там предавания.
Ами като няма кой да прави запомнящи се Бг филми като "Оркестър без име".  Сега снимат от глупав по- глупав, ако снимат изобщо нещо.
Абсолютно вярно   Peace

Подозирам, че Десиславка няма да издържи дълго и сама ще се фръцне... Аз само чакам с огромен интерес да видя нйде кадри на големите звезди без грим  Laughing

А да.. и категорично съм и аз в групичката недолюбващи Роси Не-знам си коя си...  Силно антиптична особа... подозирам, че не само на зрителите Simple Smile
Катето май е перната през устата, ще има фън Wink

# 1 070
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Венета каза, че изгубили апартамента, не можели да погасяват вноските по кредита.

Каква невероятна драма! Явно е била изправена пред труден избор- гащи Кавали или вноска за апартамента.  Mr. Green

# 1 071
  • Мнения: 4 202
Уууфффф и на мен не ми тръгва БТК-то  #2gunfire

Рестартирай рутера, затвори страницата и влез отнова, при мен така се оправи.

# 1 072
  • Мнения: 2 759
                От един блог: "За да стане световна зезда Азис ще се самоубие на финала на ВИП Брадър 2."  Joy

# 1 073
  • София
  • Мнения: 11 117
Защо рева Василка ?  Rolling Eyes

# 1 074
  • Мнения: 1 233
Венета каза, че изгубили апартамента, не можели да погасяват вноските по кредита.

Каква невероятна драма! Явно е била изправена пред труден избор- гащи Кавали или вноска за апартамента.  Mr. Green


 Joy Срамота! Joy

# 1 075
  • Мнения: 1 233
Ми тя Василка от тая сутрин циври...не знаела колко ще издържи вътре

# 1 076
  • Мнения: 4 202
Венета каза, че изгубили апартамента, не можели да погасяват вноските по кредита.

Каква невероятна драма! Явно е била изправена пред труден избор- гащи Кавали или вноска за апартамента.  Mr. Green


 Joy Срамота! Joy

Мани, мани, не мога да си сдържа сълзите

# 1 077
  • София
  • Мнения: 8 348
няма кой да му завинти косичката, затова сигурно
А Венетка влиза в категорията И ние сме ора като вас, с вноски и тн
ма апартамент ще е било.....

# 1 078
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176916.0

Общи условия

Активация на акаунт