кой е наи-големият скандал който сте преживели????

  • 2 271
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз винаги се карам с шофьорите от обществения транспорт. В редките случаи, когато не си ползвам колата, задължително се карам с някого. Ами като не им харесва професията, нека си я сменят. Не може да се отнасят с мен като с натрапник в личния им автомобил.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 10:51 от ДЕ ВАня

# 31
ХА ХА  ,и аз съм на това мнение  .или пък много мраза някоя неу4тива продава4ка все едно си влезнал да краде6!

# 32
  • Мнения: 677
Най-големият скандал,който съм преживял,е когато спряха тока в целия квартал,по време на сериала "Ало-ало" и Ню ми каза,че съм мухльо,и че един ток не мога да пусна..  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 447
Да кажа за другарката мюриель. Всъщност тя е незаконна дъщеря на Фидел Кастро. Години наред майка й крила кой е истинският й баща, но един ден малката мюриел взела водното си пистолетче, притиснала майка си до стената и с думите "Поименно, моля, поименно!" успяла да изтръгне истината. Впоследствие доразвила влечението си към пури, дрънкане на оръжия и Че Гевара, а в знак на вечна дружба с СССР добавила в края на името си ь.

# 34
  • Мнения: 1 629
Кофти парче и клюкарка все пак.
Подронваш авторитета на Армията.
Кармата ти е лоша, виждам я с просто око.

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да кажа ли за Делю Хайдутин или Дона сама ще си признае за земите под язовир Доспат и синджирите, които са и в наследство?

# 36
  • Мнения: 819
оки . най-скандалното не6то ,което сьм правила е това да бьда с мьж,който не ме заслужава . после да бьда приателка с моми4е което не е подходя6то за мен тьй като се занимава с проституциа...

 Thinking Хм...и какво му е скандалното на това, че нещо не разбрах?!?

# 37
  • Мнения: 1 533
Да кажа за другарката мюриель. Всъщност тя е незаконна дъщеря на Фидел Кастро. Години наред майка й крила кой е истинският й баща...

Мю е дъщеря на Йорданка Христова??? #Crazy

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Калино, ама вЕрно ли?!

# 39
  • Мнения: 677
Чакайте сега..Значи Фидел Кастро и Данчето Христова имат дъщеря мюриель,която пише във форума,така ли?Шушон знае ли го тва?

# 40
  • Мнения: 1 533
Чакайте сега..Значи Фидел Кастро и Данчето Христова имат дъщеря мюриель,която пише във форума,така ли?Шушон знае ли го тва?

Ти пък! Сефте ли чуваш, че цветната преса оттук си вади хляба...копира и пастира само.

# 41
  • Мнения: 3 447
Драмата на Калин@: Всъщност тя е киборг, рожба на българската електронна промишленост и завода в Правец. Замислена е като част от проект за увеличаване на населението в Североизточна България. След като родила третото си дете, на Калина й светнало (буквално), че има нещо съмнително в тази майчинска самоотверженост. Аналитичният й Девешки ум скоро я отвел до истината. Вместо да страда и  да се тръшка, Калина сменила името си на Калин@.

# 42
  • Мнения: 1 533
Драмата на Калин@: Всъщност тя е киборг ... Замислена е като част от проект ...

...като част от проекта Сакс-кобург ...но дали тя закъсня или времето бързаше - вместо княгиня Калина, си остана най-обикновена Калин@, с маймун накрая.

# 43
  • Мнения: 1 629
...и децата и носят прозаични български имена, без космополитни арабски вметки...но...сагата продължава...ще има ли четвърто Калинче????

# 44
  • Мнения: 5 877
Мхм, до точка седма от седемточковата система.

Общи условия

Активация на акаунт