кой е наи-големият скандал който сте преживели????

  • 2 270
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
Дона цъфна по жълтата преса след скандала с цветарите.
Според тях подир нейните писания срамежливите теменужки увехнали, а кокичетата били обрани до шушка.
Тя обаче се спотайва ни лук яла, ни луковица мирисала.

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy
Шапчицата ми падна заради вас!

# 47
  • Мнения: 7 114
Видяхте вие, че събраха последните армейски попълнения и го ударихте на УВОЛНЕНИЕ.
Сержант без редници - това е гоУем скЕндал.

# 48
  • Мнения: 5 877
Василиса скандализира международната общност, понеже не си знаеше гьола.
Противоречието между русофилския й ник и франкофонския й аватар усложниха двустранните отношения между двете страни, които не можеха да си я поделят. Плахото споменаване на Наполеон (и неговото многоканално внимание) ни най-малко не способства за разведряването на атмосферата.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса скандализира международната общност, понеже не си знаеше гьола.
Противоречието между русофилския й ник и франкофонския й аватар усложниха двустранните отношения между двете страни, които не можеха да си я поделят. Плахото споменаване на Наполеон (и неговото многоканално внимание) ни най-малко не способства за разведряването на атмосферата.
Ей затова съм на остров Света Елена вече втори месец. Пия коктейли и се излежавам.  Mr. Green
Ужасен скандал!  Joy

# 50
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ами вие сте ме взели на бъзик ама аз мога да си ви пи6а и да си ви лъжа колкото си искам да видим тогава кой с кого 6те се бъзика Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #2gunfire

Я, по-полека с огнестрелното оръжие, мама на александър .
 Stop

Най-големият скандал тепърва ми предстои. Аз съм извънземно.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 15:05 от Джемма

# 51
  • Мнения: 1 533
......ще има ли четвърто Калинче????

...не и с червена кръв обаче. Синя като арабскосиньо мастило само...

Общи условия

Активация на акаунт