Вишновката се прави с ....???

  • 4 521
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 736
Не се ли опихте само да пишете бре Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз знам, че с водка се прави.

# 32
  • Мнения: 920
Не остава ли миризмата на ракията.

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не остава ли миризмата на ракията.
Оставя, разбира се. Затова и се прави със спирт. Но тук се гони печалба от баса, а не истината Grinning

# 34
  • Мнения: 920
Не остава ли миризмата на ракията.
Оставя, разбира се. Затова и се прави със спирт. Но тук се гони печалба от баса, а не истината Grinning

Ясно. Моята баба беше голяма майсторица - особено на ликьор от зелени орехчета. Със спирт, но ние не сме имали ракия.

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ооо, зелените орехчета са велики. Това е най-вкусния алкохол, който съм опитвала.

# 36
  • Мнения: 2 631
Всъщност вишновката се прави лесно. От вишни. И тъй като спирт означава дестилиран алкохол (каквото е и ракията), то очаквам да получа процент от баса... Ама нека е в джин (алкохол, получен от дестилацията на ферментирали хвойнови шишарки). На тоник не държа...

Никакви грижи!  Peace
Следващия път ще заложа обаче по-голяма сума, ако пак така ме подкрепяте  Hug
То е ясно, че с вас ще спечеля не, ами...  Mr. Green  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 631
Не остава ли миризмата на ракията.
Оставя, разбира се. Затова и се прави със спирт. Но тук се гони печалба от баса, а не истината Grinning

На мен не ми остава миризмата на ракия, само загряващия ефект на ракията, което всъщност много ме кефи  Heart Eyes

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
На мен не ми остава миризмата на ракия, само загряващия ефект на ракията, което всъщност много ме кефи  Heart Eyes
Сравни две партиди - спирт и ракия. Просто със спирта, който няма аромат, ще има по-чиста, по-фина и тънка миризма вишновката. Иначе с всякакъв алкохол ще стане, то е ясно.

# 39
  • Мнения: 2 631
На мен не ми остава миризмата на ракия, само загряващия ефект на ракията, което всъщност много ме кефи  Heart Eyes
Сравни две партиди - спирт и ракия. Просто със спирта, който няма аромат, ще има по-чиста, по-фина и тънка миризма вишновката. Иначе с всякакъв алкохол ще стане, то е ясно.

Ами този бас ме провокира тази година точно по двата начина да я направя!  Peace

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ами този бас ме провокира тази година точно по двата начина да я направя!  Peace
Кажи, като е готова, да си пратя адреЗа на лични.

# 41
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И с двете Wink
Иначе майка ми я прави с ракия, ама да е по-мека и по-слаба.
И да не е плодова, че става букет от аромати
най-добре с гроздова Wink

# 42
  • Мнения: 2 631
Ами този бас ме провокира тази година точно по двата начина да я направя!  Peace
Кажи, като е готова, да си пратя адреЗа на лични.

Никакви грижи! И мезе може да ти пратя  Mr. Green
Само ме подсети... Вече съм уредила като излезнат вишните да ми докарат една кофа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт