Вече пускат ли с деца в Метро?

  • 2 920
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
за кенгуро и аз знам...но без  Naughty

# 31
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
А какво може да се е променило че да пускат?
И според мен напълно разумно забраняват. Щом детето е проходило значи като нищо ще бутне нещо от стелажа или пък ще се шмугне някъде където зареждат стока и като му падне на главата палета и АКО оживее родителите ще скъсат от дела Метро. Въпреки че също нямам кой да ми гледа детето предпочитам да си напазарувам от другаде или да изчакам почивните дни за да го оставя на мъжа ми , но хич не си и помислям да го гоня между рафтовете.
И аз така процедирам! Там през уикендите си е направо опасно за възрастни, а какво да говорим пък за деца! Я си представете няколко дечица да се гонят едно друго между редиците, а родителите какво - да пазаруват ли, да ги озаптяват ли?

# 32
  • Мнения: 780
В Метро Стара Загора съм виждала малки деца , но в кенгуру . Дъщеря ми като беше на 5 и половина годинки тръгваме с колата от нас за Метрото и тя иска да седне отпред . Аз не и разреших , а тя ми вика : тогава сядаш при мен , че няма да кажа че съм на 7 , а на 5годинки Simple Smile - е седнах отзад Simple Smile

# 33
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Момичета, защо трябва другете да мислят за децата ви!Тези с електрокарите знаеш ли го от колко време го кара и колко бири е изпил.
Ето сега за катастрофата с автобуса е виновна държавата.На българина все друг му е виновен

# 34
  • Мнения: 2 829
Момичета, защо трябва другете да мислят за децата ви!Тези с електрокарите знаеш ли го от колко време го кара и колко бири е изпил.
Ето сега за катастрофата с автобуса е виновна държавата.На българина все друг му е виновен




съгласна съм Peace Peace Peace Peace

# 35
  • Мнения: 402
Работила съм около година в Метро- Пловдив, още в началото.
Напълно съм ЗА забраната за деца под 7 години, освен ако не са бебета в кенгуро, което значи залепени за теб.
За тази една година се нагледах на такива неща, че винаги изтръпвам като видя електрокар. Имаше случаи на паднал палет с тоалетна хартия при качването му на последното ниво на стилажа. Знам и за случай на паднали перални, и всякакви страшни неща, да не ги разказвам, че е плашещо.
Дори и детето ви да е над седем години, не си позволявайте да влизате между регалите, когато товарят или свалят палети,
ОПАСНО Е!

# 36
  • Мнения: 46 520
Не пускат!Това е фирмена политика Hug

Не. Не е фирмена политика. Само в българските филиали не пускат, тукашните управителчета са си го решили.
В другите държави в Метро магазините, децата са добре дошли ...

# 37
  • Мнения: 5 370
абе какъв майтап,бре?
детето няма да стои самО в колата, или да виси на някакви маси отпред.

Ако не те познавах, бих ти се вързала и аз. Mr. Green Twisted Evil

# 38
  • София
  • Мнения: 4 052
Само да кажа, че ме пуснаха в люлинското Метро без никакъв проблем. С кенгуру. Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 423
Нали МЕТРО е предимно за "на едро",защо трябва децата ви да пречат на тези които бързат да си заредят магазините или заведенията си.В този магазин обикновенно ходиш да вършиш работа и тичащите  и викащи деца мен лично ме изнервят.Друг е въпросът,че познавам семейства,които в събота и неделя ходят на "разходка"там.Може би затова много малки бебета ги пускат,нали никой не води децата си на работа(едно време можеше ,но вече не newsm78)

# 40
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
МЕТРО отдавна не магазин за купувачи на едро. Така, че аз пък не съм съгласна да забраняват на децата. Поне да бях осигурили някакъв кът за тях, а те на входа и то има 2 стола за сядане и т.н. Ние сме от по-малки градове и ходим в МЕТРО, за да се разхождаме. Да не говорим как персонала се мотае като муха без глава и са некомпетентни. Имах една чанта с която във Варненското Метро ме пускаха редовно, а в Стара Загора ме накараха да я заключа в чекмедже.

# 41
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
В МЕТРО пускат с кенгуру или самар. Нашият син е големичък вече, влизаме със самар и няма проблем  Peace.


Съвсем не съм съгласна, че МЕТРО е магазин за НА ЕДРО  Flutter. Можеш да си купиш  1 крем супа, 1 лютеница, 1 хляб, 1 прясно мляко, 1 бучка сирене .... Shocked и маратонки и детски играчки и тениска и джапанки. НА този фон къде му е ЕДРОТО Crossing Arms newsm78 или стоки в пакет са "на едро" Blush ?

Пример за НА ЕДРО са ми складовете в СЛАТИНА, където се влиза с кола, товари се от рампи и там едрото си е както е известно.
Добре де и друго искам да попитам, а като продават стока за деца на възраст между 1 и 7 години  Shocked КАК ДА МУ МЕРЯ ОБУВКИ примерно? Редно ли е да се предлага такъв асортимент, за който изрично ти е забранено да го пробваш, както повелява Закона за защита на потребителя?  newsm78

Не приемам и алтернативата на МЕТРО- детски кът! Това е по-мърляво и гнусно място от тоалетните на магазина даже! Горките дечица, които трябва да останат там. След предходна тема по същия въпрос тук, обърнах внимание на тези "кътове " и в Люлинското и в Младоското МЕТРО. Е, отвратителни са!  Naughty

Иначе за семейството ни е изгодно да пазаруваме от там, но не мисля, че това е правилен подход към клиентите. Отговорностите за детето са за сметка на родителите както в който и да е магазин, така и на улицата, на тротоара, в къщи и навсякъде.

И ако БИЛА, ХИТ и други подобни са измислили "детски потребителски колички", които да забавляват децата и да са максимално безопасни, то явно на МЕТРО тази част им куца  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 312
И в кенгуру,и в портбебе,и проходил-не ме пускаха. Twisted Evil
Обявих бойкот на Метро,и без това го мразя Close
От година и половина не съм стъпвала там....не ми липсва! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт