Малка ли съм за дете?

  • 4 724
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
Разбира се, че не е лошо да си мислиш за деца, какво като си на 20 Grinning
Има обаче една подробност: това дете трябва да си имам и тати, така че не се ослушвай Flutter
Когато намериш подходящия мъж и когато и двамата го искате - тогава мисля, че моментът ще е подходящ наистина.
  bouquet
Подкрепям!  Peace

# 61
  • Мнения: 207
Е НЕ СИ ЗА ПСИХИАТЪР , НО СПОРЕД МЕН ПЪРВО НАМЕРИ ПОДХОДЯЩИЯ БАЩА НА БЕБЧО И ТОГАВА.ЗАЩОТО СПОРЕД МЕН ДЕЦАТА ИЗПИТВАТ ОГРОМНА НУЖДА ОТ БАЩА,ЗАЩОТО КОЛКОТО И ДА СЕ ОПИТВАТ НА МАЙКИТЕ ИМ Е ТРУДНО ДА ЗАЕМАТ ДВЕ РОЛИ.ИНАЧЕ МНОГО Е ХУБАВО ТОВА ДЕТО ИСКАШ ТОЛКОВА СИЛНО ДЕТЕ.ДАЙ БОЖЕ МНОГО МОМИЧЕТА ДА МИСЛЯТ ТАКА КАТО ТЕБ.  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 270
Нормално е на 20 да искаш дете. Аз съм на 24 и много искам дете. За съжаление по медицински причини ми се налага изчакам малко...
Теорията на майка ми е, че една жена иска да прави много секс първо, когато е на 20-21 и след това, когато е на 24-25. И точно тогава си мисли, че иска да има дете, а всъщност иска да прави любов. Аз приемам твърдението й за вярно, тъй като при мен беше (е) така.
Мисля, че като откриеш човека, с който искаш да бъдеш дълго време заедно, детето ще стане от самосебе си. Е, от вас си зависи де. Но не бързай! Поживей си първо. За всичко има време.  Hug

Що за логика е това?!
Желанието за секс няма нищо общо с желението да родиш и отгледаш дете!

# 63
  • Мнения: 2 422
Едно дете си е голяма отговорност та ти си на 20 помисли добре не казвам НЕ но............... аз на 20 мислех за други неща да не ги изброявам, че ще ме поругаят.  Embarassed Twisted Evil Embarassed
УСПЕХ ВСЕ ПАК РЕШЕНИЕТО Е САМО ТВОЕ но ако искаш да се измъкнеш от вас това не е решение да имаш бебе Naughty Thinking Naughty

# 64
  • Мнения: 619
Нормално е на 20 да искаш дете. Аз съм на 24 и много искам дете. За съжаление по медицински причини ми се налага изчакам малко...
Теорията на майка ми е, че една жена иска да прави много секс първо, когато е на 20-21 и след това, когато е на 24-25. И точно тогава си мисли, че иска да има дете, а всъщност иска да прави любов. Аз приемам твърдението й за вярно, тъй като при мен беше (е) така.
Мисля, че като откриеш човека, с който искаш да бъдеш дълго време заедно, детето ще стане от самосебе си. Е, от вас си зависи де. Но не бързай! Поживей си първо. За всичко има време.  Hug

Що за логика е това?!
Желанието за секс няма нищо общо с желението да родиш и отгледаш дете!
Абсолютно.. #Crazy
Аз искам да имам дете от 1 конкретен човек...защото го обичам и мисля ,че ще бъде най-прекасния тати на земята...
А ако беше само и единствено секс мисля,че нямаше и да е фокусирано върху точно определен човек нали?

Изобщо странна ми е тази мисъл!

# 65
  • Мнения: 4 362
Аз родих дъщеря си на 21,но се омъжих на 19 г. Чувах страшно много неща от рода "Браво на теб ,вместо да си гледаш живота ,сега ще се поробиш"Не ми и пъкаше.Но моето мнение ,първо да намериш достоен човек и да знаеш,че той ще бъде баща на децата ти.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт