Толкова раздразнителни ли сте в действителност ?

  • 4 636
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
В спора се ражда истината Mr. Green Аз обичам да споря, а всъщност не съм конфликтна.
Защото, както казах един пост по-нагоре, не трябва да се бърка спорът с караницата.

# 31
  • Мнения: 1 629
Измествате темата в друга плоскост, също толкова интересна, но, въпросът на Кифлова ми се вижда не по-малко важен.

# 32
  • Мнения: 2 152
И аз познавам няколко лично и са си същите -каквото впечатление са ми създали виртуално, такова си остава впечатлението и когато се видим на живо Simple Smile
Глупаво и детско е да се представяш за някой друг...незнам за какво ще ти е от полза

# 33
  • Мнения: 5 577
 Whistling Сериозно?

Странно и  нелогично - да се преставяш за "нещо", което не е вярно ... нали един ден ще се запознаеш с някой лично и всичко ще лъсне?

Ама тяхна си работа де. Радвам се, че не съм попадала на такива, пу пу.

П.П. Много се извинявам на  Кифлова за спама.

Намествам темата питайки - толкова раздразнителни ли сте всъщност?  Laughing

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаа. Старшинка, ти ли ще пуснеш темата за спора и принципите? Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 629
Това си е за отделна тема: За кого се представяте във форумите и защо?

# 36
  • Мнения: 3 405
Тук е отдушника, който е раздразнен реално, си го излива (раздразнението) виртуално, пък, ако пасне и с проблема на темата  smile3508

Това си е за отделна тема: За кого се представяте във форумите и защо?

Всеки ще каже, че се представя за себе си Simple Smile

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Значи стават две теми, Мю - твоята и "Спорите, за да се роди истината или заради спорта?" Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 629
Ех, докато си пусна отговора и смисълът избягал Grinning

# 39
  • Мнения: 7 111
В ежедневието си практикувам и малко математика. Пробвам се да броя до няколко. Накрая ак става бомба работата. Концентрат.  Grinning
С по-малко перете повече.  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 370
РаздАразнителна определено не съм. Twisted Evil
Виж, друго-да.
Съмнителна, , изкусителна....повелителна ,удивителна....и к'вото там друго се сетите.

Напоследък ме избива на поезия,
щото много хора хваща ги АМНЕЗИЯ. Mr. Green
На твърде велики се правят,
отвреме навреме обаче-запетайките даже забравят.(или ги слагат там, дето не им е мястото Crazy)

П.С. Кифле, този поетичен, сутрешен, петминутен мой творчески изблик не е насочен към тебе. Heart Eyes Peace

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Не знам защо виртуалното общуване се бърка с нереално такова. Напълно реално си е.
Мюр е права, Де Ваня не е.

 Shocked Това пък кога го добави?! Добре де, не съм права, нали казах, че не съм конфликтна...

# 42
  • Мнения: 1 629
Фейтлес, ако ти се закача нещо, давай поименно.

# 43
  • Мнения: 3 405
Я кажете кой кого раздразни и защо?

# 44
  • Мнения: X
РаздАразнителна определено не съм. Twisted Evil
Их, Фейтлес, мислех си и аз да напиша нещо подобно, но ме достраша, че Кифлата ще си помисли, че се заяждам.


А аз всъщност съм много раздразнителна.Много повече отколкото във форОма. Twisted Evil

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:18 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт