Предложения за галено име на Йоан

  • 5 491
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 044
Йони, чувала съм и Ани и Йонче

# 62
  • Мнения: 417
А бе това Йони на мен ми звучи доста женско. Rolling EyesСега примерно ще му отива да му викате Йони,защото е бебе,но помисли като порасне и стане красив и силен мъж някоя мадама да го пита как се казва и той да каже Йони. Shocked
Пък изобщо да не говорим за Ани.Най добре според мен си му казвай Йоан или  пък Йоанчо.

# 63
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Йони ... или просто Йо.

# 64
# 65
  • Мнения: 370
Моят син се казва Йоан и му викаме Йони или Нони.

# 66
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Моята съседка има син Йоан и го наричат Йони. Peace

# 67
  • Мнения: 565
А бе това Йони на мен ми звучи доста женско. Rolling EyesСега примерно ще му отива да му викате Йони,защото е бебе,но помисли като порасне и стане красив и силен мъж някоя мадама да го пита как се казва и той да каже Йони. Shocked
Пък изобщо да не говорим за Ани.Най добре според мен си му казвай Йоан или  пък Йоанчо.

Защо пък да е женско Йони.  Hug На мен ми харесва. Не виждам проблем докато е малък да му се вика Йони, а като порасне просто става Йоан за всички.   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 044
[А бе това Йони на мен ми звучи доста женско. Rolling EyesСега примерно ще му отива да му викате Йони,защото е бебе,но помисли като порасне и стане красив и силен мъж някоя мадама да го пита как се казва и той да каже Йони. Shocked
Пък изобщо да не говорим за Ани.Най добре според мен си му казвай Йоан или  пък Йоанчо.
[/quote]

Аз искам да си защитя "Ани". Имам един приятел, който е треньор по джудо, двуметров е и е над 100 кила, никой няма съмнения относно мъжественността му и като физика и изобщо, а се казва Йоан и му казват на галено "Ани". Според мен няма значение толкова името. Галеното име тябва да си дойде само "отвътре". Но и снего, и без него, бебето може да стане мъж, а може и да не стане. Зависи обаче от друго

# 69
  • Мнения: 5 539
А бе това Йони на мен ми звучи доста женско. Rolling EyesСега примерно ще му отива да му викате Йони,защото е бебе,но помисли като порасне и стане красив и силен мъж някоя мадама да го пита как се казва и той да каже Йони. Shocked
Пък изобщо да не говорим за Ани.Най добре според мен си му казвай Йоан или  пък Йоанчо.

Защо пък да е женско Йони.  Hug

Заради това например:
Цитат
Йони - това е дума от санскритски произход, обозначаваща вагината и в свободен превод означава "Съкровеното място" или "Съкровения храм".

# 70
  • Мнения: 3 456
Аз съм за Йоан, не ми звучи официално. Много си е хубаво името.

# 71
  • Мнения: 277
Извинете ме ако се повтарям, не съм прочела всички публикации.
Моя приятелка кръсти дъщеричката си Йоана и всички и викаме Йо  Laughing И за момче си мисля, че е подходящо.

# 72
  • Мнения: 7 640
Йо, Жо, йошко, той кам ще си се кръсти някак в един момент Peace

# 73

Общи условия

Активация на акаунт