Сода за хляб на лицето

  • 39 070
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 069
Току що се натърках,бузите ми станаха много мекички Crazy
Обаче ми се появиха и петна-червени,точно под очите Thinking
Предполагам, че околоочния контур трябва да се избягва.

# 31
  • Мнения: 154
Нормално, е там кожата е по-финна.Другия път по-леко натискай Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 161
А преди или след баня да си търкам лицето Embarassed newsm78

След Naughty Когато порите са отворени, и по лесно излизат черните точки Peace

Лично аз го правя по време на баня.

# 33
  • София
  • Мнения: 504
Нормално, е там кожата е по-финна.Другия път по-леко натискай Peace
Да не се притеснявам тогава Flutter

Току що се натърках,бузите ми станаха много мекички Crazy
Обаче ми се появиха и петна-червени,точно под очите Thinking
Предполагам, че околоочния контур трябва да се избягва.
е,аз не съобразих,но пък съм много доволна Hug
Дали може да се прави повече от веднъж седмично?

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Лично аз го правя по време на баня.
И аз го правя по време на бяна,но не прекалявайте,само 1 седмично и с много леки кръгови движения,да не се прежулите.

# 35
  • Мнения: 4 733
Вярна е че кожата се почиства, но супер много се изсушава от содата.

# 36
  • Мнения: 154
Аз си почиствам лицето само веднъж седмично, струвами се, че повече ще дойде в ПОВЕЧЕ.Това действа като пилинг и ми се стува, че по-честата употреба може да нарани кожата на лицето Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 504
Аз си почиствам лицето само веднъж седмично, струвами се, че повече ще дойде в ПОВЕЧЕ.Това действа като пилинг и ми се стува, че по-честата употреба може да нарани кожата на лицето Simple Smile
Е,тя какво не е видяла вече Partyвсе пак няма да прекалявам,един път стига.

Прочетох че се изсушава кожата,което мен ме устройва идеално,с тая мазна кожа съм се видяла в чудо какво да я правя че да не лъщи ooooh!

# 38
# 39
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз пък същата тази процедура я извършвам, но със сол и съм много доволна от резултата, а и все си мисля, че солта е по-полезна от содата и действа овлажняващо на кожата. Ще опитам и със содата, за да имам база за сравнение.

# 40
  • Мнения: 511
Аз пък същата тази процедура я извършвам, но със сол и съм много доволна от резултата, а и все си мисля, че солта е по-полезна от содата и действа овлажняващо на кожата. Ще опитам и със содата, за да имам база за сравнение.

Аз защо винаги съм си мислила, че солта изсушава.99% съм сигурна, че не съм в грешка newsm78

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Пробвах днес, минах си и лицето и тялото.За тялото-първо го минах с гъбата и душ-гел и после добваих сода и минах повторно.Кожата стана много гладка и приятна.
valkata78 , като направиш сравнение, пиши, моля те Praynig .

# 42
  • Мнения: 4 733
Аз защо винаги съм си мислила, че солта изсушава.99% съм сигурна, че не съм в грешка newsm78
Точно това си помислих, солта изсмуква влагата от всичко!

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Айде сега пък вие... то човек пък да не се изкаже неподготвен BlushСигурно съм прочела някъде, че овлажнява, което не знам дали е баш така понеже аз съм с много суха кожа и каквито и процедури да правя винаги после слагам крем, но наистина мисля, че е по-полезна от содата и даже зъболекарите препоръчват търкане на зъбите със сол наместо със сода за ефект избелване.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт