За "скритите"...

  • 3 934
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Сега следва да се надуя, че никога, ама никога няма да ме видиш там Mr. Green
Мда...не припарвай, значи! Хич!

# 91
  • Мнения: 3 447
Трай...представи си да копирам тези данни от темата за ВБ2, където над 60 човека има във всеки един момент...
Да ти услужа с титлата си за малко, м?  Twisted Evil

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аре нема нужда, ти си я носиш с кеф Mr. Green

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Що, тя моята достатъчно обяснява подбудите ми...

# 94
  • Мнения: 5 539
Хаххаха, вие сте луди! hahaha Сега остава да кажете, че модераторите могат да ни четат и ЛС.

Скрита съм, щото така! Не виждам някой да го интересува кои точно теми чета и чии профили разглеждам. Crossing Arms Искам си уединението пък!

# 95
  • Мнения: 7 474
Хаххаха, вие сте луди! hahaha Сега остава да кажете, че модераторите могат да ни четат и ЛС.



 Mr. Green Ами ако могат ?  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 447
Това пък с личните съобщения
голяма застраховка, голямо чудо.
Седят тука столкери и дебнат.
А си се появил, а ти пукат по шева
кутията. Много смешки чета тука...
Да, и на мен това ми е странно... или другата презастраховка, че някой може да си помисли, че цял ден седиш безотговорно във форума, пък ти просто си си го отворил и вършиш друга работа. Малко... маниакално ми звучи, все едно някой ще те дебне точно пък теб  Simple Smile

# 97
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Зависи кой си, все пак.

# 98
  • Мнения: 3 447
Зависи кой си, все пак.
Стига се бута па ти... нали се разбрахме, че не говорим за модовете. Модът дебне да те ебне, длъжността му изисква да е скрит. За останалите, вживели се в теория на конспирацията, питам.

# 99
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Глей я па тая... Ся, ако си един Сопранов (сам петел в кокошарника, все пак), сигурно много повече ЛС-та има, чакащи да се осопранят собствениците им, отколкото ако си Дона, да речем...

# 100
  • Мнения: 5 539
Хаххаха, вие сте луди! hahaha Сега остава да кажете, че модераторите могат да ни четат и ЛС.



 Mr. Green Ами ако могат ?  Mr. Green

Тогава на следващите избори ще се кандидатирам за модератор Wink

# 101
  • Мнения: 684
Май не се събраха много отговори кой защо се крие... По-скоро ни вдъхновихте малкото нескрити да се скрием (за да можем да отговорим на въпроса "Защо се криете?")
Ето скрих се и аз! Защо ли?! `Ми видях, че подковават вола и аз дигнах крак (само кат` ме гледат с тоя дигнат крак да не си помисли някой нещо...  Rolling Eyes )


... Да, със свенливи питанки за телефона на Жоро   Mr. Green
И аз го имам телефона на Жоро... ама не го давам! Naughty

# 102
  • Мнения: 2 792
Страшна конспирация сте, повечето изброените предположения за скриването не ми бяха хрумвали, много елементарно парче съм  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 5 370
Не мога да намеря темата, ако я открия ще ти я пусна на ЛС  Grinning
да, моля те.

Абе ейййййййййййй... отговаряйте по темата, де  Mr. Green
Съжалявам....ама се оказа, че бая мат'рял има да наваксвам.
Апропо, в други сайтове май няма такава опция-за криене на статуса. Имам регистрация и в дир-а, но не си спомням там да е възможно? newsm78

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
... след което идвам аз, заключвам темата и изтривам 4 страници с мегдански подмятания и присвирвания

Общи условия

Активация на акаунт