Как започва спонтанният аборт

  • 3 000
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Моя позната също наскоро роди след като загуби единия близнак в началните месеци. Но  много се пази през цялата бременност. Сега има момиченце на 3 месеца.

# 16
  • Мнения: 4 700
viva_nova стискам много силно палци и дано вси4ко с теб да е наред.  Praynig  Praynig  Praynig

# 17
  • Мнения: 3 166
Знам, че ти е тежко за едното бебе. Но, казват, природата си знае работата. Грижи се за себе си и за другото бебенце. Лека бременност оттук нататък! Да нямаш повече тревоги!

# 18
  • Мнения: 345
Боже, каква нелепост. Тези лекари са за газова камера #Cussing out #2gunfire.

Знам, че ти е тежко за едното бебе. Но, казват, природата си знае работата. Грижи се за себе си и за другото бебенце. Лека бременност оттук нататък! Да нямаш повече тревоги!

Дръж се мила. Пожелавам ти само позитивни мисли и да ни се похвалиш с едно прекрасно и здраво бебче.  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 746
Искрено ви благодаря за топлите думи, а след две седмици ще пиша пак като мине контролния преглед.

# 20
  • Мнения: 3 591
РАЗБИРА СЕ, че може да не се е видяло толкова рано! Стига сте скачали срещу докторите. На този малък срок бебетата може да са били едно зад друго, може и да е било едното много -помалко и недоразвито и затова да не му е обърнато внимание. Причини много - които не са важни, защото за увреден плод нищо неможе да се направи. Докато има здраво бебе никой доктор нищо не пипа!
И нищо неможе да се направи за да се спаси едното бебе на този етап. Писано било да става.
Не искам да съм груба, аз самата знам колко боли, защото съм минала през това. И да - среща се често, в 90% на ванишинг туин дори нито докторите, нито майката разбират, че се е случило.  Просто природата ни е направила да носим по едно бебе и често тя самата се грижи това да е така. Затова и всички бременности с близнаци са рискови.

Ако бебетата са били разнояйчни почти няма проблем да се запази бебето, което е оцеляло. Ако не са - шансовете са много малки.

Трябва да те следят докато се изчисти матката, да не се отлепи и плацентата на здравото бебе. АКо имаш контракции/болезнени/ и силно кървене /1 превръзка на час/трябва да отидеш пак на преглед и да те проследяват докато се убедят,че здравото бебе нараства добре.

Ако ли не - наслаждавай се от тук нататъка на бременността си. Иди и си накупи бебешки неща - от това по-голяма психотерапия няма  Hug Нито зацапването, нито кървенето са причина да загубиш бебето. Аз самата си кървях постоянно почти цялата бременност /не зацапвах - говоря за ярка червена кръв/ и родих здраво бебе.

Успокой се и се наслади на бременността си сега  Hug


# 21
  • Мнения: 656
Стискам палци всичко с теб да бъде наред. Hug

# 22
  • Мнения: 419
Пожелавам ти оттук нататък всичко да е наред и да се похвалиш със здраво и сладко бебче! Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 701
Съжалявам, че ти се случва това.
На мене ми се случи същото, но без да е имало предвестник. Просто получих много силен кръвоизлив с огромни съсиреци. В болницата дори и на ехограф не искаха да ме видят, защото било ясно, че бебето го няма. Но се оказа, че е там и е добре. Диагнозата ми беше, че съм загубила едното бебе, но ми казаха, че трябва да съм щастлива, че това не е повлияло на другото. Също е факт, че организма и структурата ми не позволяват да износя и родя близнаци. Според мен природата си знае работата. Дано всичко да е наред.
ПП: и при мене не се знаеше, че са близнаци.

# 24
  • Мнения: 2 746
Момичета, само да ви кажа, че засега бебо е закрепен и е добре!За съжаление, ще трябва да мине още месец, за да отида на фетална морфология и окончателно да се изяснат нещата.Моля се бебчето да се държииии Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 978
Момичета, само да ви кажа, че засега бебо е закрепен и е добре!За съжаление, ще трябва да мине още месец, за да отида на фетална морфология и окончателно да се изяснат нещата.Моля се бебчето да се държииии Praynig

Пожелавам ти го от все сърце  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 166
Момичета, само да ви кажа, че засега бебо е закрепен и е добре!За съжаление, ще трябва да мине още месец, за да отида на фетална морфология и окончателно да се изяснат нещата.Моля се бебчето да се държииии Praynig

Пожелавам ти го от все сърце  bouquet

Аз също. Вероятно си под голямо напрежение, но ще дойде ден, в който ще се радваш на мъничкото човече и ще си оставила далеч зад гърба си страховете. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт