Колко дена след закъснението видяхте две чертички?

  • 6 896
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
На 3 ден  EFP, на 4  EFP, на 5 пак  EFP и чак тогава повярвах  newsm53

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Около 4-5

# 62
  • Мнения: 9
Здравейте момичетарвече 6-ти ден ми закуснява и се притеснявам.Преди два дена направих тест и беше отрицателен,незнам какво да правя...а имам симптомите,че ще ми дойде от 1 седмица.Моля ви ако някой може да ми даде някакъв  съвет.

# 63
  • Мнения: 209
седмица!!!! Laughing

# 64
  • Мнения: 209
Здравейте момичетарвече 6-ти ден ми закуснява и се притеснявам.Преди два дена направих тест и беше отрицателен,незнам какво да правя...а имам симптомите,че ще ми дойде от 1 седмица.Моля ви ако някой може да ми даде някакъв  съвет.
споко, почакай може да не си бременна!на мен ми е закъснявало и с по 15 дена и пак си идва!!!ако се съберат повече от 15 дена , просто отиди на гинеколог!!успех!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 389
5 дни след закъснението

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Бях 2,5 месец вече когато си направих тест и отидох на лекар.До последно не вярвах.

# 67
  • Мнения: 1 233
Два дни преди датата, на която трябваше да ми дойде.

# 68
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз видях чертичка, ясна още седмица преди да ми закъснее.Бях сигурна,че съм бременна и теста си беше просто между другото.

# 69
  • Мнения: 368
7 дни след закъснението.

# 70
  • Мнения: 2 381
След 15-дневно закъснение.
Стискам палци!Успех Hug

# 71
  • Мнения: 114
След като ми закъсня се усъмних че съм бременна и след 4 си направих тест беше"+" EFP

# 72
  • Мнения: 5 362
След седмица и половина след закъснението си направих теста.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 271
Почти 14 дена ми беше закъснението и чак тогава ги видях - и бяха мноооого бледи.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
20 дни,но аз не мислех че е това,защото пиех едни хомеопатични и док.каза че може да е от тях.

Общи условия

Активация на акаунт