Колко дена след закъснението видяхте две чертички?

  • 6 894
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Закъсняваше ми 5 дни, но бях сигурна, че ще ми дойде. Една приятелка ме накара да си направя тест.
След като изцъклих поглед пред двете чертички  Shocked направих още един тест, но продължавах да не вярвам и продължих и с трети тест  Peace

# 76
  • Мнения: 9
днеска си направих още един тест и излезна положителен Simple SmileУтре ще ходя на преглед в Шейново и дано резултатите да са добри Simple SmileНякой може ли да ми каже за някой добър специалист в Шейново?

# 77
  • Мнения: 3 334
Честито  bouquet
На мен теста ми показа  на седмица  закъснение.

# 78
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Честито   bouquet    bouquet   bouquet
На мен ми показа на 2-ри ден закъснение

# 79
  • Мнения: 9
а искам да попитам също нормално ли е да ме боли корема вече седмица някъде все едно ще ми дойде.
Първият път когато бях забременяла също така ме болеше и после пометнах,малко се притеснявам!

# 80
  • Мнения: 209
а искам да попитам също нормално ли е да ме боли корема вече седмица някъде все едно ще ми дойде.
Първият път когато бях забременяла също така ме болеше и после пометнах,малко се притеснявам!
да ти кажа мен си ме боля първите два месеца всеки път около датата, в която трябваше да ми дойде!!нищо страшно!!има такъв механизъм, не се тревожи, нито пометнах, нито имах тежка бременност, нито трудно раждане!!все пак се консултирай за всеки случай и с лекар!!успех! Hug

# 81
  • Мнения: 1 671
Още на първия ден на закъснението имаше бледа, но ясна чертичка. Честито!

# 82
  • Мнения: 526
На първия ден от закъснението- EFN,на петия- EFP
На всички,които искат да станат мами пожелавам заветните две чертички възможно най скоро!

# 83
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
2.

# 84
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз имах ужасни болки първите 4-тири месеца.Направо всеки ден ми беше ад и си мислех че няма да излезе бебе от мен -виж сега още малко ми остана болките доста намаляха но още има .просто трябва да се консултираш с док и да видиш дали всичко ти е ок аз от пиене на но-шпа взех да се обривам чак  Sick
  bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 9
мен не спира да ме боли и ми е много гадно Sadи малко съм уплашена за това което ми предстои,чувствам се доста странно и се притеснявам

# 86
Поздравления   bouquet и хич да не се безпокоиш - това, което ти предстои е всъщност прекрасно!
Колкото до лекар в Шейново - др. Нецов  Peace Преди приемите му бяха вторник от 17ч., така че съвсем те устройва
Успех!!!

# 87
  • Мнения: 9
ами знаеш ли аз утре имам час вече за 5 и 30 при доктор Йончев,незнам дали го знаеш...но понеже го познавам от мн години.приятелско семейство

# 88
  • Мнения: 2 271
На 10 ден от закъснението теста беше отрицателен.Пробвах отново чак през 7 г.с. (както се оказа в последствие).Е ясно- беше положителен! Mr. Green
Болки имах през първите 3м.Пиех Дуфастон и Но-шпа

# 89
  • Мнения: 497
След един ден закъснение видях една мнооого блееееда черта  Party

Общи условия

Активация на акаунт