Колко дена след закъснението видяхте две чертички?

  • 6 891
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 4-я!  Hug

# 91
  • Мнения: 152
Здравей! И аз нямах търпение да видя двете чертички, затова още на втория ден от закъснението си направих тест. Не вярвах, че може да е станало от първия ни опит и направо се разтреперах като видях че съм  бременна!!! Пожелавям ти скорошна радост!!! Wink

# 92
  • Мнения: 1 269
направих теста в деня в,който трябваше да ми дойде и веднага се появи бледа втора чертичка.аз ходя в шейново при д-р данаил илиев-препорьчвам ти го Peace

# 93
Na men mi zakysnq 3 dni i si napravih test uj za moe spokoistvie i.. stork-boy

# 94
  • Мнения: 74
 Здравей   bouquet
при мен още на първия ден от закъснението се появи бледа втора чертичка , но на следващия ден със Шуар Чек , нещата бяха ясни. Всичко зависи от нивото на хормона на бременността който се натрупва в организма - при някои е в по-ранен етап , при други в по-късен , така , че имаи търпение. Направи пак тест след няколко дни и ще чакаме да се похвалиш  Grinning

# 95
# 96
  • София
  • Мнения: 2 967
2-3 дни.

# 97
  • Мнения: 630
2 дни след закъснението си направих първия положителен тест. На следващия ден още 2 теста също положителни. Моят цикъл е много точен, бременността беше планирана и дълго чакана -3,5години, готвех се за инвитро на спонтанен цикъл и даже бяхме платили таксата и тогава се случи.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 424
2-3 дни някъде newsm78

# 99
  • Мнения: 7
Аз изчаках да ми закъснее 10 дена и си направих тест - положителен.

# 100
  • Мнения: 4 447
2 седмици  Peace

# 101
  • Мнения: 765
Същата история - ходих на лекар 10 дни след закъснението - не се видя нищо на видеозона , правих няколко теста - нямаше 2-ра черта ...чак след 2 седмици и теста , и видеозона показаха .

# 102
  • Мнения: 256
 след 2седмици и хоп EFP

Общи условия

Активация на акаунт