Днес във Варна бе пребита майка

  • 6 957
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 916
Гуш,

Синът на побойника ударил силен шамар на по-малко от него дете.Пострадала майка виждайки това се приближила до тях и попитала къде е бащата на детето ударило шамара.В този момент идва "родителя"и без обяснения удря жената с глава в лицето и и чупи носа.

Същата трябва да е, ама явно не се е била достатъчно според авторката.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш,

Синът на побойника ударил силен шамар на по-малко от него дете.Пострадала майка виждайки това се приближила до тях и попитала къде е бащата на детето ударило шамара.В този момент идва "родителя"и без обяснения удря жената с глава в лицето и и чупи носа.

Същата трябва да е, ама явно не се е била достатъчно според авторката.

аз това го разбирам, че детето на тази майка е било удряно преди от детето на побойника.

# 47
  • Мнения: 5 370
Аз лично не вярвам всичко  да е баш така- като гледам случката е разказвана от уста на уста.. Както и да е. Ако е истина- няма какво да се коментира.
Peace
Има ли достоверна информация по случая?
Авторката свидетел ли е на случката?
И в крайна сметка-не разбрах точно коя майка е била набита, поне така е поднесено.

# 48
  • Мнения: 2 891
Не прочетох всички мнения от темата и съжалявам, ако повдигам въпрос, на който вече е отговорено. Защо останалите хора на площадката са се държали като пу.ки и не са се намесили  newsm78

# 49
  • Мнения: 4 916

аз това го разбирам, че детето на тази майка е било удряно преди от детето на побойника.

Изглежда си права, сега като го прочетох и на мен ми се срува така.

# 50
  • Мнения: 150
Уважаеми дами, първо по въпроса за оръжието - извадиш ли оръжие, трябва и да си готов да го използваш. Иначе рискуваш, ама много рискуваш! Защото ако аз съм въоръжен и някой на мене ми извади оръжие, дори и само да ме сплаши, аз имам моралното право да му тегля куршума. Да не говорим, че оръжието е създадено не да плаши, а да убива.

По другото, с което започна и тази тема - много бързо ви обхвана истерията, а случката е разказана сякаш от махленска клюкарка. Веднага раздадохте присъди, без дори се опитате да се запознаете повече с случката (ако изобщо има такава).

# 51
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Инцидентът е станал в 11,45  в парка намираш се до Гюрлата и училище "Иван Богоров".Разбрах за случката в 12,15 от майка присъствала  последвалия безгрижен разговор.Побойника си е тръгнал от парка заедно със синът си необезпокояван от полицаите.До колко знам жената е подала жалба в полицията и ще си търси правата до дупка.Нищо от разказаното от мен не измислица.Правим пручване в момента за репортаж по телевизията за случилото се.Благодаря за квалификациите "махленска клюкарка" .

# 52
  • Мнения: 4 916
Ще чакам репортажа с интерес.

# 53
  • Мнения: 17 407
Нев, не се обиждай! Peace Съгласи се, че историята ти  е разказана от друг човек- присъствал, ама какво чул, какво не чул....После пък ти на нас- има вероятност нещичко да не съвсем така, както се описва. Дано си получи заслуженото тоя!

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Направо не мога да повярвам.Да пребие така жената и да има хора там, които само да наблюдават без да предприемат нищо.

И аз ще чакам с интерес репортажа Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 896
Уважаеми дами, първо по въпроса за оръжието - извадиш ли оръжие, трябва и да си готов да го използваш. Иначе рискуваш, ама много рискуваш! Защото ако аз съм въоръжен и някой на мене ми извади оръжие, дори и само да ме сплаши, аз имам моралното право да му тегля куршума. Да не говорим, че оръжието е създадено не да плаши, а да убива.


И аз пак питам - Какво правим, за да се защитим? Стоим с наведена глава, докато ни пребиват ли?

# 56
  • Мнения: 4 514
Абе вие луди ли сте бе? Егати жените в този форум! Колко станаха темите за насилие и грубости, вече не знам... И все ще се намерят някои многознайки, фръцли, дето да кажат "Айде бе, ние не вярваме!" и да тръгнат да нападат жените, които искрено се възмущаваме от подобни прояви.
Нев, абсолютно си в правото си да се сърдиш! Четат не знам какво, после правят коментари! Ей, полудях от нерви. Бременна съм, щадете ме от тъпите си и неграмотни постове!
Полудях, защото се поставих на мястото на горката жена... На мястото на детето, ударено от другия малък рабойник. А кажете сега пак: Ми те децата са си такива, що се сърдиш!
Нев, моля те кажи има ли развитие по темата, защото МЕН ТЕЗИ НЕЩА МЕ ИНТЕРЕСУВАТ!!! Какво като е разказана историята от друг човек, това значи ли, че той/тя лъже? Да слезе Господ ли да ви разкаже, префърцунени съдийки такива?

# 57
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Пребитата майка се казва Наталия и има две момиченца.Детето което е ударено е син на нейна приятелка.До сега в нашия парк няма случай дете да удари така по-малко от него.Майките наоколо са се намесили до колкото са могли,но тъй като парка е голям доста късно са разбрали за случващото се и реакцията им не е била мигновенна.
От опит казвам,че такава мълниеносна агресия ,непредизвикана с нищо блокирва всякакви реакции в първите минути.Неможеш да реагираш в началото.

# 58
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не знам дали лъже или не. каквото и да се случи в тази шибана държавица, не ме учудва. имах намерение да си взема газов пистолет и май ще го направя.... newsm78

# 59
  • Мнения: 150
Аз пък съм приятел с баджанака на "побойника" и ви казвам, че първо той никого не е удрял, а се е пазел от побеснелите женища на площадката. Полицаите не са дошли да го арестуват, а да го спасят от линч. Ха да ви видя! Забравих да кажа, че съм крал на Белгия! И следователно съм достоверен източник...

Общи условия

Активация на акаунт