нещо съм се наплашила

  • 3 011
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Не знам... Според мен обаче заключената входна врата никого няма да спре. При нас( и не само) или бравата е развалена, или (когато работи) вратата е отворена и подпряна с камък.....
Абе, дано се притесняваш напразно!

# 16
  • Мнения: 1 465
И аз по принцип не отварям на непознати. Naughty Веднъж така, когато живеех при нашите, идвал техник от кабелната, но не ме бяха предупредили и съответно не отворих. Laughing и тук ми се е случвало да не отворя.
Щом интуитивно си почувствала, че нещо не е наред, може и така да е.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Недей се шашка , човека е сбъркал входа .....

# 18
  • София
  • Мнения: 329
Недей се шашка , човека е сбъркал входа .....

може и така да е , но все си мисля че ако отивах някъде да търся точно определен човек и като ми кажат няма такъв няма да си тръгна на секундата, а поне ще попитам ама това не е ли се. Павлови примерно или това не е ли 8 етаж или това не е ли вход Б. А той изчезна на секундата но установи че вре има хора, по скоро жена с дете  Embarassed

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не може ли да си сложите решетки или нещо друго , което да ви пази от пряк досег с разни подозрителни

# 20
  • София
  • Мнения: 329
Не може ли да си сложите решетки или нещо друго , което да ви пази от пряк досег с разни подозрителни

къде на нашата врата на апартамента ли?

ми тя уж е хубава ама колко му е да ме тупнат по главата като ходим с дечко на разходка или просто излизаме Confused

явно и аз съм се панирала много Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: X
Малеееее, много филми гледаш ! #Crazy Че лъскава кола, че шкембе, че и чак пластмасови шишета хвърлени! Всичко това, какво общо има с някакъв непознат! ooooh! Мила, не си намирай излишни занимания, като да се побъркваш например. И аз понякога си навързвам разни неща ама твоето хич не ми звучи логично .  NaughtyБъди спокойна и живей по-спокойно! Ако ще те обират, ще го направят и по сред бял ден на улицата. Ако са искали нещо да ти направят, можеше още тогава да разбият вратата и да си вземат каквото им трябва. Може наистина да са "лоши хора", може наистина да търсят мъж и може би наистина са се объркали. Опитай да мислиш позитивно, вместо да се притесняваш излишно. Сигурно,  няма да видиш повече тези хора.

# 22
  • Мнения: 125
Аз никога не отварям вратата колкото и да ми звънят,не знам но мен също ме е страх много.Явно има нещо щом си го почувствала.Аз много вярвам на интуицията си.Снабди се със спрей в джоба за всеки случай.Дано да е  станала грешка.

# 23
  • Мнения: 1 047
Може и да гледате мн.филми,но точно това е начина за проверка на апартаментите.
Влизат в даден вход,избират си ап. с хубава врата и табела.(Това означава,че живеещите там могат да си го позволят и съответно вероятността да не са си у дома е голяма,както и да има нещо ценно там)
Звънят и ако никой не отвори,си отварят сами.Понякога проверяват по няколко пъти в поредни дни,а понякога влозат направо.
Бравата на входа е полезна,стига да се използва по предназначение.
В нашия блок за 10 дни отарашика 4 ап. А вратите са блиндирани с уж хубавикасови ключалки.
Отмъкнаха бижута,пари и оръжие. Друго нищо не са взели,но са изпотрошили доста неща.

Съчувствам ти заради съседите. Sad Едва ли може да ги промените.От опит го казвам.

А когато има нещо съмнително,това което трябва да запомниш е номера на колата,а не дали е лъскава или неизмита. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 329
А когато има нещо съмнително,това което трябва да запомниш е номера на колата,а не дали е лъскава или неизмита. Peace
запомних номерата само не знам как да ги проверя

# 25
запомних номерата само не знам как да ги проверя......

Ами обърни се към полицията!Аз това бих направила.Това е най-сигурния начин да разбереш с кого си имаш работа.И въобще не мисля че си параноичка!напротив!мен лично са ме обирали като преди това няколко пъти са звъняли на вратата случайни хора и са ни дебнели......да не говорим,че съм намирала все непознати номера да са звъняли у дома,докато ни е нямало.Вземи някакви мерки,докато е време

# 26
  • Мнения: 440
Не знам... Според мен обаче заключената входна врата никого няма да спре. При нас( и не само) или бравата е развалена, или (когато работи) вратата е отворена и подпряна с камък.....
Абе, дано се притесняваш напразно!          Все едно че говориш за нашия блок Венера,да не живееш случайно до Донатело? ThinkingЕдва ли не всеки месец се сменя брава и сега с новата/от 5 дена е/ вратата само като я бутнеш с крак  и се отваря.Живеещите в блока трябва да са единни и да пазят

# 27
  • Мнения: 1 426
Ами то си е страшно... Няма как да познаеш човекът за какво е звънял. Може да е сбъркал, може крадец да е. Гледай в близките дни да има хора у вас по всяко време. А за полицията - никак, ама никак не съм сигурна, че ще реагират адекватно... Но може пък нещата да са се променили от пет години насам... Говори с мъжа си и пробвайте, но не очаквайте много. А с външната врата - тя е някаква сигурност срещу клошарите, крадците не може да ги спре една врата, която всъщност не е и заключена, а само дръжка няма от външната страна.

# 28
  • Мнения: 1 234
Според мен трябва да се притесняваш ако ги видиш още един или повече пъти.Тогава ще е малко вероятно да е било грешка и да са се объркали.Щом не можете да сложите врата долу няма ли как да заградите само вашия етаж?В някой блокове може,не знам обаче какво е разположението на блока и на етажите ви newsm78 И вратата на асансьора може да не се отваря на вашия етаж,но знам ли,всичко това зависи и от саседите ви по етаж,дали ще се съгласят и т.н : Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 6 029
Ако имаш връзки,намери си лепенка на фирма за СОТ и постави на вратата

в никакъв случай!!!!!!!!!!!!!!!! само ще дадеш повод да си мислят, че има кой знае какво у вас и ще ви разбият апартамента. според мен малко се увличаш, явно човека е объркал адреса... какво толкова.
другото, което можеш да направиш е да сложиш само аларма, без СОТ, само алармата и клавиатурата. това ги плаши достатъчно. и не е скъпо. поне ще си спокойна:)

Общи условия

Активация на акаунт