МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 442
  • 343
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
Цоцоланке,  hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing стоя и се хиля на компа в момента като прочетох веселата страничка на наща Цоцоланка ,а колегите ме гледат ей така  Shocked ThinkingЧе сега и на тях ,ще ги чета да не ме мислят за хахо.

Илиева,  smile3501 на Миша и децата от оркестъра.И снимките разгледах много сте сладки.
 hella ,и аз ще ви чакам в София.Ако решите да идвате ,ние с Юлито /Джулс/ще спим в хотела на НСА ,нощувката е по15лв. на легло.Не знам  къде се намира ,но било близо до парк хотел Москва.Имам тел.,ако искаш ще се обадя за резервации или ще ти дам тел.ти да се обадиш.
РАЗ)УМНИЦА ,хайде моля те въобще не сме отстъпили от идеята -напротив.И стига с тази провинция де.На морето не може да има провинция./Галче, да не се обидиш,това с най-добри чувства/  bouquet
Момичета,вчера писах съобщение на Илина за празника и въпрос ,защо не пише тук вече,отговори ми ,че няма причина и са добре. newsm78
Някой писа ли на Диляна ,за събитието?Става ми тъжно когато се запознаеш с някого и изведнъж той изчезне  Sad CryМай съм много сантиментална ли ,що ли ? newsm78

# 31
  • Мнения: 1 744
Привет и от мен!
Цоцоланке, страхотно начало на новата темичка - смях, смях, смях. rotfImbo
Рениса, ако искаш и с мен можеш да се видиш, даже на гости да ми дойдеш, че ми е най-удобно. Ако искаш ми пиши на лични да се разберем.Hug
Днес сме на рожден ден на едно съседче  и отивам да му избера нещо за подарък. Ще има много бебоци, дечица.
Хайде лек ден от мен! Two Hearts

# 32
  • Мнения: 3 479
nevi взимам си бележка. Embarassed От сега нататък ще определям местожителството на мамите по следния начин: от София, от морето и от провинцията. Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 11 607
nevi взимам си бележка. Embarassed От сега нататък ще определям местожителството на мамите по следния начин: от София, от морето и от провинцията. Joy Joy Joy

Питай Дивна Кариса за провинцията и моята особа..... Че съм чувствителна... Ако прибавиш и полето, и планината.....

# 34
  • Мнения: 3 804

здравейте,ние вчера бяхме на лекар -даяна е с възпалено гърло,така че сега успявам да се включа.имали някои от ст.загора,защото аз съм от там.
габи общо взето природата в испания доста прилича на тази тук в сирия около морето.а тук около мен е в по български вариант.честито на новите собственички на коли мен ме скъсаха на шоф.курс защото не мога да се оправям много на заден ход #2gunfire

# 35
  • Мнения: 487
Здравейте и от мен.Аз да си задам питанката - прочетох на първа страница,че се събирате и в Търново - кога това?Търново ми е по-близо за среща,което не означава,че сме се отказали от София.Чакам само сестра ми да дойде и да ми каже после на коя дата точно ще тръгва и ще кажа окончателно дали ще дойдем(така искам)  bouquet
Моя Сашко днес има тържество за първа пролет и ще бъде зайче(отново).Той с тези габарити и какво ли друго да е?!
Цоцоланке - попиля ме с този хумор! LaughingМалката чак дойде да ме погледне недоумяващо! Laughing
Лек ден желая на всички!  bouquet
Аз отивам да чистя,че след вчера.....

# 36
  • Мнения: 370
Лилибон и Рениса, аз съм винаги готова за среща! Само давайте на време координатите! Ако се разберете нещо и можете да ми се обадите, ще е супер!
Толкова много сте изписали, докато разбера че има нова тема!!!
Браво!

# 37
  • Мнения: 11 607
Здравейте и от мен.Аз да си задам питанката - прочетох на първа страница,че се събирате и в Търново - кога това?Търново ми е по-близо за среща,което не означава,че сме се отказали от София.

В Търново се събираха част от мамите, не помня кога бе точно - Дидка, Джулис, Неви... пропускам ли някой? Да ме извиняват! А до Търново е близо Джулис - с нея мажете да се видите, ако имате път една към друга...

На всички мами от провинцията - се моля да се уредят нещата ви и да се видим на живо в София!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз също ще се радвам да се видим с всеки,който идва в София.
Само се обадете!

Цоцоланче,това за акцията в родилния дом ми хареса.А ти внимавай като ходиш за близнаците да не я уцелиш  Joy И пак браво за темичката   bouquet  bouquet  bouquet

Илиева,браво на децата,а най-много на Мишето   bouquet

dtti,съжалявам за Даяна.Дано скоро се оправи  Praynig

Нещо Дидка ми липсва.Къде ли е?

Момичета,на диска е само последното интервю,което правиха у дома.Все още ли искате копия?

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 13:09 от teddyvas

# 39
  • Мнения: 1 818
 HugЗдравейте,момичета!Кога изписахте две страници? Hug
Като чета уговорките ви за събиране...завиждам ви.Но като отидем на гости на мама и татко в Габрово...ще направите ли една срещичка и заради мен... Praynig

renissa,и аз искам да се запозная с теб,но...те причините са очевадни.А Гого казва,че може би имат общи интереси с големият ти син.Пусни един SKYP да се запознаят виртуално поне...като минат изпитите разбира се

teddyvas,Тези мъже,тези мъже...хубаво им е да ги хвалим,нали...Моят като реши да ме изненадва с готвене...красоти се получават на масата,вкуснотии....ама после какво яистене пада в кухнята...нямам думи newsm79
Илиева,Браво на Миша! smile3501А снимките ви са чудни...чакаме и следващите.

Цоцоланче,паднах от смях с тези вицове... rotfImboмного са намясто  в нашата тема.

tddi,имам много добра приятелка,която живее в едно селце близо до нас...сестра и е в Сириа и има три деца на възрастта на твоите.Кажи,да не си ти случайно въпросната сестричка.

nevi взимам си бележка. Embarassed От сега нататък ще определям местожителството на мамите по следния начин: от София, от морето и от провинцията. Joy Joy Joy
Значи ние сме в провинцията... Thinking

Момичета,да ви се оплача...големи разправии със шефа на Дани-не му дава заплатата и документите...а те са му необходими за да започне на новото място.Чудя се вече как да го успокоявам  action032,а той....ще му чупи главата на оня изрод... fight fightох....не се стои около него.Децата са и те у дома-Имат стачка учителите.И тези в детската градина също.Не мога да се вредя до компютъра.Добре поне че работят по сайта,а не се занимават с глупости.
На пук на не дотам хубавото ми настроение е това време-радвах се аз на дъжда... Wear Umbrellaама той нe спира....и е едно студено... coldНаложи се да извадя отново якетата.

  bouquetПриятен ден ви желая и успех на новата тамичка!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета. Тук в офиса е такава лудница, че вече главата ми се върти. Чак сега успявам да погледна какво пишете.

Но за мой късмет, Цоцоланче, съкровище мое, колко навреме ми дойде тази твоя хумористична страничка!  Joy  Joy  Joy  Joy


Габи, много съжалявам за проблемите на Дани. Няма ли накакви законови санкции за такива недобросъвестни работодатели?   #2gunfire  Знам, че в България няма, ама си мислех, че в Испания е по-различно. Тъпото е, че човек не може нищо да направи, освен да чака и да се нерви допълнително. А оня идиот казва ли поне какво иска, за да даде на Дани парите и документите?


Момичета, ние няма да дойдем на срещата  Sad  Моите седмокласници са затънали в учене, а аз съм обещала всяка свободна минута да им помагам с математиката. Но следващия път, като минат изпитите ....  smile3508

Илиева, браво на Миша! Това дете явно има талант.

Лек ден на всички и до ... по-късно днес.     smile3525 

# 41
  • Мнения: 11 607
gaby_s желая Дани скоро да си оправи нещата с шефа..... Въобще изглежда в момента в Испания е тъмно и мрачно - дъжд, стачки, проблеми... Дано скоро изгрее слънце.....

tddi,имам много добра приятелка,която живее в едно селце близо до нас...сестра и е в Сириа и има три деца на възрастта на твоите.Кажи,да не си ти случайно въпросната сестричка.

Сега ако излезе,че се и познавате задочно и имате общи познати... наистина ще призная Земята за едно голямо Село!

# 42
  • Мнения: 710
Цитат
Сега ако излезе,че се и познавате задочно и имате общи познати... наистина ще призная Земята за едно голямо Село!
така е Simple Smileимам много истории по този повод преживяни лично

# 43
  • Мнения: 2 433
ЕТО, ТРЕТА СТРАНИЦА ПЪК АЗ НЕ СЪМ СЕ РАЗПИСАЛА ОЩЕ Embarassed Моля за извинение, ама тези дни нещо не сколасвам...и на кафе с Цоцоланка не ходя даже...пък сватята и, онази Дивната Кариса не съм и виждала очите от 100години Crazy Embarassed Направо...много ме е срам! Blush
Иначе сме добре. От града последно за София ще сме 3 семейства. Вчера много ме хвана яд да ви се оплача. Разпечатах аз и програмата на празника заедно с поканите, щото да имат в предвид сем. които каня за какво става въпрос...и давам аз на един родител /недвижими имоти/ дето по принцип няма да го сбърка да натовари домочадието и да дойде на празника. Жена му е много сърдечна и мила и вярвам че с радост би приела поканата - а той категорично ми заяви че няма да дойдат, дори без да е прочел за какво става въпрос?! #Crazy И след това започна пък да пита - този покани ли?Онзи покани ли? Ами и другият имал 3 деца... все едно го караш на състезание да ходи?! newsm78 ей чудни хора. Значи ако еди кой си не присъства на празника и той нямало да дойде - ами да си гледа работата!!!! Оплаках ви се.
Добре дошъл на Станчо-Банджо в нашето голямо семейство.
Ивата...аз ли съм пропуснала...или не знам къде да гледам...ама от къде си? Blush

# 44
  • Мнения: 159
И аз да се разпиша набързо в новата темичка, а кога ще изчета края на старата и новата... Много бързо сте изписали толкова много!
Честито на всички празнували в мое отсъствие!   bouquet

Добре дошли и на новите мами и татковци!

Общи условия

Активация на акаунт