Ще помоля за малко помощ към РС- специалисти...

  • 1 451
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
И аз имам оупън офис, но тази работа не става.
Ето един файл, изработен с корелския заместител на опън офис, но съхранен като pdf

http://stosav.100webspace.net/1.pdf

# 16
  • Мнения: 3 271
обаче Gimp ми го отваря, само cdr ли ти върши работа?

Отваря го, но като картинка, нали? Можеш ли да коригираш текста? Ако да - чудесно, лесно ще го прехвърлим в Корел Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 629
хехе, картинка, да  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 271
Ето един файл, изработен с корелския заместител на опън офис, но съхранен като pdf

Това е чудесно и е сравнително лесно. Обратното обаче твърдя, че е доста сложно. И ако някой го е направил и то в безплатен офис, шапка му свалям лично  newsm20

# 19
  • Мнения: 1 629
ако влезе каката да каже, какво трябва да работи по този файл, ще разберем става или не.
Текстът и по картинка може да се преправя Grinning

# 20
  • Мнения: 3 271
ако влезе каката да каже, какво трябва да работи по този файл, ще разберем става или не.
Текстът и по картинка може да се преправя Grinning

Това казах и аз още в първият си постинг. Всичко може да стане - кое по-лесно, кое по-трудно. Затова да не гадаем, като ни кажат случая - ще помагаме. Аз отивам да хоризонтирам дечковците и съм на линия, ако мога да помогна  Peace

# 21
  • Мнения: 1 629
Лека, Миленка Grinning

# 22
  • Мнения: 150
Идеята е да използва pdf в Корела ли?  newsm78 Хм, защо такива интересни задачки ми идват точно когато съм изморен... Дано не е спешно, но ще си поиграя (ама няма да е днес)...

# 23
  • Мнения: 3 271
Идеята е да използва pdf в Корела ли?  newsm78 Хм, защо такива интересни задачки ми идват точно когато съм изморен... Дано не е спешно, но ще си поиграя (ама няма да е днес)...

Ами така пише в първият постинг. Задачката е сложничка, ако иска да запази всичко - графики, таблици, текст. Не искам да съм на мястото на програмиста, който ще го прави това  Crazy Не че не е възможно.
ЗАтова ще намерим алтернативен вариант - може да се "маже" по картинката, може да се вземе текста и картинката отделно и да се вкарат в Word или Corel и да се коригират там. И т.н. Просто зависи точно какво се иска в задачата  Peace

Айде аз ви оставям. Но ще се върна Wink

# 24
  • Мнения: 3 271
Имах 2 минути време да питам Google и ето най-близкото приближение, което намерих. Към Word е и струва $100 (нещо такова очаквах като пишех, че не си е съвсем проста работа, за Корел положението ще е още по-зле).

Общи условия

Активация на акаунт