букви на кирилица с магнит !?

  • 3 370
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Много  Ви благодаря !!!!   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 020
Миналата седмица мои приятели ми намериха такива букви, след като аз бях обиколила целия град, от книжарници "Европа" - има в Люлин и в Младост. Буквите са наистина много хубави, цветни, струват само 3.20, човек може да си вземе спокойно няколко комплекта, за да се пишат думи. Най-смешното е, че са китайско производство и дефакто са буквите от руската азбука, но като махнеш "е" оборотное са едно към едно нашата азбука. След това си избрах магнитна дъска 60/90 см. от фирма "Алегро" и ми я доставиха в къщи още на следващия ден, без дори да има цена за доставка. Моето мнение е, че магнитните дъски, които се продават в детските магазини са ненужно скъпи  и малки. Тази, която взех е с перспектива и за по-голямо дете, върви и с маркер.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
sophsan а знаеш ли къде се намира тази книжарница "Европа" в Люлин? И аз се скъсах да търся такива букви къде ли не, дори и на латиница вече съм съгласна да взема

# 18
  • Мнения: 7 605
моля Ви, кажете къде в София да ги търся !?!?!

тези, за които питаш, аз имам от АБВ книжарница. мисля, че и в софия я има тази верига книжарници newsm78

Другата седмица се прибирам във Варна, къде се намира книжарницата?   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 708
моля Ви, кажете къде в София да ги търся !?!?!

тези, за които питаш, аз имам от АБВ книжарница. мисля, че и в софия я има тази верига книжарници newsm78

Случайно някой да знае къде в София има такава книжарница?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 020
sophsan а знаеш ли къде се намира тази книжарница "Европа" в Люлин? И аз се скъсах да търся такива букви къде ли не, дори и на латиница вече съм съгласна да взема
Моите приятели ми казаха, че се намира в Търговски център "Люлин", ако това ти говори нещо, защото на мен не. newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 020

Ето какво намерих като адреси в София на книжарници "АБВ" :

София:
ул. Граф Игнатиев № 70
НДК, зала 11-12, книжарница " АБВПисмена"

# 22
  • Варна
  • Мнения: 311
Вчера гледах такива букви в Варненския Хиполенд.

Аз купих преди два месеца от една книжарница на цена 2.50-2.60.  Във ХИпо не ги подледнах

колко струваха.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 469

Ето какво намерих като адреси в София на книжарници "АБВ" :

София:
ул. Граф Игнатиев № 70
НДК, зала 11-12, книжарница " АБВПисмена"


много благодаря за този адрес!!! Аз скоро бях в книжарницата на НДК, но не видях букви, може да не са имали в момента.

Дали някой може да даде адрес на книжарници Европа някъде в Центъра!?

# 24
  • Мнения: 7 605
Вчера гледах такива букви в Варненския Хиполенд.

Аз купих преди два месеца от една книжарница на цена 2.50-2.60.  Във ХИпо не ги подледнах

колко струваха.

Супер, мерси, Ще погледна там   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз звънях в книжарницата на АБВ в малкото НДК и казаха че имат някъкви пластмасови с магнит, които струват около 3.50 лв но не беше много сигурна какво представляват

# 26
  • Мнения: 705
тези, които са в АБВ са картончета с нарисувана буква с картинка на животно/предмет  с тази буква и залепено магнитче отзад. аз взех такива, но павел разказа играта на няколко и ги прибрах за по-добри дни. струваха 2-3лв.

тези, за които пита авторката и които са по-добри, според мен, са пластмасови самите букви и магнитът е втъкнат вътре, така че да не се маха лесно.

АБВ във варна има много - на бул чаталджа - срещу пазара: на бул ген колев - до кръстовището с бул чаталджа; до църквата св петка ( за тези 3 знам аз, а има и много още май)

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
значи ни трябва книжарница Европа  Wink

# 28
  • Мнения: 1 311
Аз даже търся да купя още един комплект, за да могат да се пишат думички. Рефлекс ако се сетиш къде си ги виждала ще съм ти много благодарна, защото нашите са подарък и ми е неудобно да питам откъде са.

В една книжарница,близо до Плиска,на Коста Лулчев.В Още една книжарница в Ст.град.Тези помня със сигурност.В останалите ми предлагаха най-обикновени пластмасови букви без магнит и от тези магнитните и ще излъжа кои къде гледах.
Ако някой от двата района ти е близо-ще обясня по-точно.

Благодаря много, но са ми доста далече и двете. Днес в една книжарница близо до пазара Красно село питах и ми обещаха да ми доставят другата седмица.

Картонените  са на "Златното пате", не са китайски.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Аз даже търся да купя още един комплект, за да могат да се пишат думички. Рефлекс ако се сетиш къде си ги виждала ще съм ти много благодарна, защото нашите са подарък и ми е неудобно да питам откъде са.

В една книжарница,близо до Плиска,на Коста Лулчев.В Още една книжарница в Ст.град.Тези помня със сигурност.В останалите ми предлагаха най-обикновени пластмасови букви без магнит и от тези магнитните и ще излъжа кои къде гледах.
Ако някой от двата района ти е близо-ще обясня по-точно.

Благодаря много, но са ми доста далече и двете. Днес в една книжарница близо до пазара Красно село питах и ми обещаха да ми доставят другата седмица.

Картонените  са на "Златното пате", не са китайски.

Опиши моля те къде се намира тази книжарница до Красно село... на мен ми е много близо.

Общи условия

Активация на акаунт