За устните...

  • 7 073
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
Само балсам за устни!

# 61
  • Мнения: 8 917
Здравейте дами/мами  bouquet
Ще ми бъде полезно да споделите полагате ли някакви по-специални гризи за устните си, кякакви ексфулиращи или пък изглаждащи процедури... Както и какви продукти използвате за по-обемни устни Laughing
Благодаря  bouquet
Нищо специално не правя за устните си. Харесвам си ги  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 3 787
Моите устни рядко се напукват,но използвам почти постоянно балсам.Май това е грижата за тях Embarassed.Червило не ползвам,само гланц.

# 63
  • Мнения: 1 234
Устните ми много се напукват и цепят дори и от най-малката смяната на температурата.Затова целогодишно се мажа с балсам на Леокрема.Много хубави стават от него HugТова са единствените грижи които полагам за тях Sunglasses

# 64
  • Мнения: 113
Ползвам балсам и крем за устни,като от време на време ги ексфолирам с пилинга за лице и им правя масаж.Това е всичко  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 069
Като гледам в рекламата на Eucerin Hialuron filler хиал. киселина как запълва бръчките се чудя как ли действа на устните?  Crazy

Запълва само на рекламата! Sad

# 66
  • Мнения: 239
Цитат
Ползвам балсам и крем за устни,като от време на време ги ексфолирам с пилинга за лице и им правя масаж.Това е всичко  Smile
Това е добре

# 67
  • Мнения: 5 647
Не полагам никакви грижи, дори и гланц слагам много рядко. За червило да не говорим.

# 68
  • Мнения: 211
В интерес на итината има балсами, които уголемяват устните. В щатите почти всяка марка има такъв балсам дори и виктория сикрет, слагала съм си два пъти. Започва страшно да пари все едно си се намазал с люта чушка и устните се подуват и изглждат по-големи. Според мен си е гадно да си все с такова. Иначе ползвам колд крем на авен за устни , много е добре.

# 69
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Нищо по-специално. Балсам /коагто не съм с червило/ и туй то.

# 70
  • Мнения: 393
Аз само балсами и гланцове ползвам.Сложа ли червило стават такива огромни  ooooh! А иначе не са ама червилата ми деистват отчайващо Joy Joy

# 71
  • Мнения: 61
Винаги балсам или гланц

# 72
  • Мнения: 3 782
Само балсам за устни, гланц също, друго не правя. Трябва да направя това с четката за зъби.

# 73
  • Мнения: 2 229
От няколко дни устните ми са напукани и много се дразня. Sad И понеже не ми се напукват често нямам подходящ балсам, само гланцове. Rolling Eyes Мисля да си купя на Нивеа, но ще прочета какво сте препоръчали в по-предните страници. Grinning

# 74
  • Мнения: 1 216
С чист мед се намазват устните и се стои около 10-15 мин. Ако медът е захаросан, още по-добре, може да се разтърка леко и да използва като съвсем фин ексфолиант.
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт