Как реагирахте, когато разбрахте, че ще имате близнаци

  • 4 468
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
В 3-ТИЯ МЕСЕЦ ПОСЕТИХ ПОРЕДНИЯ ВИДЕОЗОН .БЯХ С МАЙКА МИ  ,ЧЕ ПО НЕЙНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ВИДЕОЗОНИ И И БЕШЕ МНОГО НТЕРЕСНО КАКВО ЩЕ ВИДИ.ДОКТОРКАТА ЗЯПА НА МОНИТОРА,НАПРАВИ СТРАШНА ФИЗИОНОМИЯ,ТА ЧАК СЕ ПРИТЕСНИХ.пИТАМ:"ВСИЧКО НАРЕД ЛИЕ ?",А ТЯ МЪЛЧИ И ГЛЕДА СТРАШНО.СЛЕД ДВЕ МИНУТИ МИ ВИКА-ИМАТЕ ЛИ БЛИЗНАЦИ В РОДА И ДОБРЕ,ЧЕ БЯХ ЛЕГНАЛА baby_neutralМЙКА МИ СКОЧИ ДО ТАВАНА ,А НА МЕН МИ ИДВАШЕ ДА РЕВА.А МЪЖЪТ МИ ЦЯЛА СЕДМИЦА ДАВАШЕ ЗАЕТО,НО ПЪРВАТА МУ РЕАКЦИЯ БЕШЕ:БЛИЗНАЦИТЕ СА НАСЛЕДСТВЕНИ И ТЪЙ КАТО НИЕ НЯМАМЕ ТАКИВА В РОДА СИ МИСЛИ ОТ КОЙ СА.
САМО ДЕТО НЕ ПОМЕТНАХ

# 31
  • Мнения: 1 174
В 3-ТИЯ МЕСЕЦ ПОСЕТИХ ПОРЕДНИЯ ВИДЕОЗОН .БЯХ С МАЙКА МИ  ,ЧЕ ПО НЕЙНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ВИДЕОЗОНИ И И БЕШЕ МНОГО НТЕРЕСНО КАКВО ЩЕ ВИДИ.ДОКТОРКАТА ЗЯПА НА МОНИТОРА,НАПРАВИ СТРАШНА ФИЗИОНОМИЯ,ТА ЧАК СЕ ПРИТЕСНИХ.пИТАМ:"ВСИЧКО НАРЕД ЛИЕ ?",А ТЯ МЪЛЧИ И ГЛЕДА СТРАШНО.СЛЕД ДВЕ МИНУТИ МИ ВИКА-ИМАТЕ ЛИ БЛИЗНАЦИ В РОДА И ДОБРЕ,ЧЕ БЯХ ЛЕГНАЛА baby_neutralМЙКА МИ СКОЧИ ДО ТАВАНА ,А НА МЕН МИ ИДВАШЕ ДА РЕВА.А МЪЖЪТ МИ ЦЯЛА СЕДМИЦА ДАВАШЕ ЗАЕТО,НО ПЪРВАТА МУ РЕАКЦИЯ БЕШЕ:БЛИЗНАЦИТЕ СА НАСЛЕДСТВЕНИ И ТЪЙ КАТО НИЕ НЯМАМЕ ТАКИВА В РОДА СИ МИСЛИ ОТ КОЙ СА.
САМО ДЕТО НЕ ПОМЕТНАХ

Извини ме,но що за глупост от страна на мъжа ти,ние също нямаме близнаци в рода,но се радваме вече на две прекрасни бебчета.Лека бременност ти желая и успех!

# 32
  • Мнения: 4 965
В 3-ТИЯ МЕСЕЦ ПОСЕТИХ ПОРЕДНИЯ ВИДЕОЗОН .БЯХ С МАЙКА МИ  ,ЧЕ ПО НЕЙНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ВИДЕОЗОНИ И И БЕШЕ МНОГО НТЕРЕСНО КАКВО ЩЕ ВИДИ.ДОКТОРКАТА ЗЯПА НА МОНИТОРА,НАПРАВИ СТРАШНА ФИЗИОНОМИЯ,ТА ЧАК СЕ ПРИТЕСНИХ.пИТАМ:"ВСИЧКО НАРЕД ЛИЕ ?",А ТЯ МЪЛЧИ И ГЛЕДА СТРАШНО.СЛЕД ДВЕ МИНУТИ МИ ВИКА-ИМАТЕ ЛИ БЛИЗНАЦИ В РОДА И ДОБРЕ,ЧЕ БЯХ ЛЕГНАЛА baby_neutralМЙКА МИ СКОЧИ ДО ТАВАНА ,А НА МЕН МИ ИДВАШЕ ДА РЕВА.А МЪЖЪТ МИ ЦЯЛА СЕДМИЦА ДАВАШЕ ЗАЕТО,НО ПЪРВАТА МУ РЕАКЦИЯ БЕШЕ:БЛИЗНАЦИТЕ СА НАСЛЕДСТВЕНИ И ТЪЙ КАТО НИЕ НЯМАМЕ ТАКИВА В РОДА СИ МИСЛИ ОТ КОЙ СА.
САМО ДЕТО НЕ ПОМЕТНАХ

Извини ме,но що за глупост от страна на мъжа ти,ние също нямаме близнаци в рода,но се радваме вече на две прекрасни бебчета.Лека бременност ти желая и успех!

По лентичката съдя, че нейните са вече 2-годишни и дори имат "ден-ден".
А за въпросната реакция на мъжа ти в подобен момент - аз бих го изритала от живота на въпросните "чужди" деца и от своя (в случай, че го е казал сериозно, а не на майтап). #2gunfire

# 33
  • Мнения: 1 174
В 3-ТИЯ МЕСЕЦ ПОСЕТИХ ПОРЕДНИЯ ВИДЕОЗОН .БЯХ С МАЙКА МИ  ,ЧЕ ПО НЕЙНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ВИДЕОЗОНИ И И БЕШЕ МНОГО НТЕРЕСНО КАКВО ЩЕ ВИДИ.ДОКТОРКАТА ЗЯПА НА МОНИТОРА,НАПРАВИ СТРАШНА ФИЗИОНОМИЯ,ТА ЧАК СЕ ПРИТЕСНИХ.пИТАМ:"ВСИЧКО НАРЕД ЛИЕ ?",А ТЯ МЪЛЧИ И ГЛЕДА СТРАШНО.СЛЕД ДВЕ МИНУТИ МИ ВИКА-ИМАТЕ ЛИ БЛИЗНАЦИ В РОДА И ДОБРЕ,ЧЕ БЯХ ЛЕГНАЛА baby_neutralМЙКА МИ СКОЧИ ДО ТАВАНА ,А НА МЕН МИ ИДВАШЕ ДА РЕВА.А МЪЖЪТ МИ ЦЯЛА СЕДМИЦА ДАВАШЕ ЗАЕТО,НО ПЪРВАТА МУ РЕАКЦИЯ БЕШЕ:БЛИЗНАЦИТЕ СА НАСЛЕДСТВЕНИ И ТЪЙ КАТО НИЕ НЯМАМЕ ТАКИВА В РОДА СИ МИСЛИ ОТ КОЙ СА.
САМО ДЕТО НЕ ПОМЕТНАХ

Извини ме,но що за глупост от страна на мъжа ти,ние също нямаме близнаци в рода,но се радваме вече на две прекрасни бебчета.Лека бременност ти желая и успех!

По лентичката съдя, че нейните са вече 2-годишни и дори имат "ден-ден".
А за въпросната реакция на мъжа ти в подобен момент - аз бих го изритала от живота на въпросните "чужди" деца и от своя (в случай, че го е казал сериозно, а не на майтап). #2gunfire

О да не съм видяла,Да са ти живи и здрави дечицата!

# 34
  • Мнения: 1 744
Честит рожден ден на сладурите на дидка77! Да са живи и здрави! newsm59

# 35
  • Мнения: 67
аз май нещо съм си объркала лентичката,защото децата ни са на 2г.и 3 мес.
Изкарах доста тежка бременност заради психическия тормоз от страна на таткото,но след като се родиха децата всичко се оправи.Направо са му одрали кожата и сега не спира да се хвали с тях

# 36
  • Мнения: 67
оправих си лентичката,вече е актуална

# 37
  • Мнения: 87
Още на първия видеозон в 6г.с ни казаха, че са близнаци, но ни предупредиха че едното може да изпадне и даже и не успях да се израдвам искрено, по скоро се притесних. А когато д-ра каза, че вижда два плодни сака таткото не спря да пита какво значи това и изобщо не слушаше какво му се обяснява-беше в шок според мен, въпреки че сега не си признава Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 803
Още при теста за бременност , кръвния имам редвид стойностите бяха 2370 и понеже имаше проблем с апаратурата , лаборантката за да не ме разкарва многократно пое ангажимента да ми се обади лично по телефона. Та значи звъни ми жената и казва "направо изби рибата при референтни стойности 750 твойте са 2370" и от този момент нататък бях сигурна , че са близнаци. При първия преглед д-р Персенска видя едно плодно сакче и аз си бях сигурна , че са едноплодни. Док Стаменов беше на конференция в ЮАР и докато бях на стола звънна оттам и на "конферентна връзка " си запредавахме поздрави и целувки, т.като със съпруга ми сме му едва ли не успех като овцата Доли (ИКСИ с биопсия). На следващия преглед док Стаменов вижда две плодни сакчета - т.е. разнояйчни , а на следващия сърчица е тогава като се запрегръщахме и зацелувахме на живо то си беше танца на радостта. Най смешното за мен беше , че на новината за бременност и майка ми и съпруга ми никаква реакция, обаче на две да видите каква радост  Laughing Сега се моля всичко да е ОК до края и живички и здравички Praynig

Общи условия

Активация на акаунт