Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...

  • 12 482
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 619
И аз няма да излизам-много духа и косата ми се пълни с боклуци. 4470

# 226
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
и аз излязох без Ивелин , че в Бс много студено беее ... newsm78  да си е...... майката

Целувки на всички и много ми липсвате  bouquet

# 227
Браво бе! Първо майката, пък после "Целувки"!

# 228
  • Мнения: 280
Ей,Дони,аз се чудех къде изчезна,пък ти към Бургас си отпрашила.И на нас ни е мъчно за теб.Чакаме те вече.
Добре,че не се доверих на синоптиците днес и излязох с Ванката.Разходката беше прекрасна-ветровита и рошава.

# 229
Много поздрави на Бургас. От там познавам много свестни хора. И ако някой път ме питат дали харесвам софианци или варненци, ще заложа на бургазлии. Щот така!

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Много поздрави на Бургас. От там познавам много свестни хора. И ако някой път ме питат дали харесвам софианци или варненци, ще заложа на бургазлии. Щот така!

Бе само аз ли съм с лоши впечатления от бургазлии (изключвам тукчетящите, де  Mr. Green)... сигурно защото прекарах доста време в този иначе прекрасен град и успях да им попадна на всички кусури newsm78

# 231
  • Мнения: 619
Де сте,'ора?Изпадаме бавно,но сигурно.......на 2 стр.....
Лека нощ-лягам си вече,че се уморих....
Алекс утре(т.е. след малко) заминава за 2 дена,Ави си стои с Т,и на всичкото отгоре я чух да кашля ужасно.Ще я водя пак при педката.

# 232
Честит 12 Април!
Нека днес е празник за всеки, който не е забравил детската си мечта да лети и честичко поглежда небето над нас.

Т.е. Честит ден на Авиацията и Космонавтиката на мен! И на който иска да се присъедини!
Лично аз смятам да си го отпразнувам с отворена кутия натурален сок и няколко хартиени самолетчета, хвърлени от четвъртия етаж на съдебната палата.

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро.
Ние сме със втори зъб...че и трети ми се вижда...ама все са отдолу.
Туй моето стоя, стоя и сега се юрна да се озъбва за една седмица Mr. Green
Снощи аз го слагам да спи а той....http://snimka.bg/album.php?album_id=118131&photo=28 песни пее

# 234
Туй моето стоя, стоя и сега се юрна да се озъбва за една седмица Mr. Green

Че какво се чудиш? Майка му, ако рече, може за половин секунда да се озъби. Ако рече! Той направо на сержи се е метнал да е толкова спокоен!

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Той направо на сержи се е метнал да е толкова спокоен!
Twisted Evil

# 236
  • Мнения: 449
Туй моето стоя, стоя и сега се юрна да се озъбва за една седмица Mr. Green
Че какво се чудиш? Майка му, ако рече, може за половин секунда да се озъби. Ако рече! Той направо на сержи се е метнал да е толкова спокоен!
hahaha Joy Joy Joy
Херче, рекнаха ли ти го?
Како сте, бе, 'ора? Заборавихме се, ама не моа да отлепя гъзо от компа, та е станал на палачинка/или по-добре тава за баница от тия със сериозния диаметър/ Grinning
Пускам едно бързо съобщение и нема да ви тормозя повече с присъствие. Значи снощи ми се обадиха моите приятели от Куклен театър "Сияние" и ми казаха, че ще имат представление в неделя, от 17:00 ч. в ДНА, най-хубавата зала/като се качиш по стълбите на терасата вляво/ или нещо от сорта. Техните пиески по принцип са много интересни и аз мисля да се метна с бейби Никола, ако не ми мине котка път. Та ако има и други желаещи, моля да заявят. Билетчето е 2 лв., разбрах.

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Пускам едно бързо съобщение и нема да ви тормозя повече с присъствие. Значи снощи ми се обадиха моите приятели от Куклен театър "Сияние" и ми казаха, че ще имат представление в неделя, от 17:00 ч. в ДНА, най-хубавата зала/като се качиш по стълбите на терасата вляво/ или нещо от сорта. Техните пиески по принцип са много интересни и аз мисля да се метна с бейби Никола, ако не ми мине котка път. Та ако има и други желаещи, моля да заявят. Билетчето е 2 лв., разбрах.

Това е много добра идея, аз ще видя какви са семейните планове за Неделя и ако можем ще се присъединим.
А с теб уговорката за Петък вечер остава ли?
Пък може да се появят и други желаещи за едно петъчно купонче... А?

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
За петъчното купонче....къде? може и да дойда но не обещавам.
Днес по обед на Бирхалето.

# 239
  • Мнения: 280
Августичке,ще говора и аз с Таткото днес и може да заведем Ивата на театър.Ще те известя довечера.Не разбрах,предварително трябва да заявим бройката и да купим билети,или?
И каква е тази конспирация за петък вечер,а?Нещо заговори надушвам newsm78
Таткото на Ива,честит ти празник!Само с хартиени самолетчета ли ще се задоволиш?Аз предлагам поне някое макетче безмоторно да пуснеш от четвъртия етаж.

Общи условия

Активация на акаунт