Моля за съвет - как да се справя с един нагъл тип?

  • 9 876
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Според мен най-чисто е с молба в общината за колче и плащане на наем. Да, плаща се някаква сума пари, но пък ще си ги приспаднеш като разход от оборота на магазина. Иначе рискуваш саморазправа, а тоя човек явно няма скрупули и може да пострадаш.

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700

Я разкрий как става номера и какви са пораженията, че нещо изведнъж  много ми хареса за самоотбрана Mr. Green

Набелязваш жертвата. Пишеш бележка с любезен тон. Моля, не си паркирайте колата на тротоара. Оставяш я под чистачките. Обикновено никой не се стряска от такива молби, затова се налага втора бележка с по-груб тон. Спрете да паркирате на тротоара или ще ви сипем яйце и бял ден няма да видите! Някои се впечатляват от това и на тях не им се слагат яйца. Но ако и след втората бележка продължават, излизаш нощем и пльок едно-две яйца в решетката под предното стъкло. Не с чеупките, просто изливаш яйцето вътре и бършеш, да не останат следи. След няколко дни ще му замирише толкоз хубаво  Joy Ще му се наложи да кара на отворени прозорци доста време. Всъщност, и идея си нямам може ли това да се почисти отвътре по някакъв начин... Правила съм го на две коли, другите само с бележки поумняха. Не съм била на място да мириша пораженията, но хората си разкараха автомобилите, явно е миришело!  Mr. Green


Мерси! Този номер не го знаех, но е много оригинален и ще му се намери голямо приложение  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 418
Законът защитава силните!
Убедила съм се.Затова и аз
бих прибягнала до сила.Аре
бе,да не е Богопомазан!

# 48
  • Мнения: 332
И пред нас има мини маркет в гараж един ден мъж ми спря там те още не бяха отворили .Искаше само да пренесем багажа от входа и познайте какво стана след 10 мин те идват да отварят по раничко  мъжът ми намира момчето да вкарва в ключалката клечки от кибрит  .Което не беше правилно после взе да се извинява не знаел че е наша колата и така на татък............ постановки от класа
 ::
Малиииииииии не си ли изяде боя  smile3555 тоя щурак

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Не мога да изчета всички мнения,
но те съветвам да започнеш да си
спираш колата пред магазина и
когато ти се налага да зареждаш
просто да я отместваш и после пак
обратно Simple Smile Така той няма да може
да паркира своята и ако нещо
започне да се кара ще му кажеш,
че това е твоя магазин и пред
него ще стои твоята кола !
Аман от нагли простаци  #Cussing out

# 50
  • София
  • Мнения: 1 363
Не мога да изчета всички мнения,
но те съветвам да започнеш да си
спираш колата пред магазина и
когато ти се налага да зареждаш
просто да я отместваш и после пак
обратно Simple Smile Така той няма да може
да паркира своята и ако нещо
започне да се кара ще му кажеш,
че това е твоя магазин и пред
него ще стои твоята кола !
Аман от нагли простаци  #Cussing out
Браво!
Една смислена идея !

# 51
  • София
  • Мнения: 3 816
(3) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) За престой и паркиране в населените места пътните превозни средства се спират възможно най-вдясно на платното за движение по посока на движението и успоредно на оста на пътя. Допуска се спиране за престой и паркиране на моторни превозни средства с допустима максимална маса до 2,5 тона върху тротоарите, успоредно на оста на пътя, ако откъм страната на сградите остава разстояние най-малко 2 метра за преминаване на пешеходци.

То в закона си е казано,стига да има кой да ги санкционира.

# 52
  • Мнения: 278
Монетата има две страни. И аз писах, че могат да се приложат мръсни номера, кой от кой по-долен и гаден, но аз имах инцидент на паркинга пред нас, който си има очертания и всичко както си му е реда на един паркин, но една вечер като поглеждам едни момчета стоят до колата, отивам да видя, а те ми наплюли цялата кола, прозорците, дръжките, ключалките и на багажника. Попотах ги какво им пречи моята кола стояха и се пулиха срещу мен. Не мога да разбера как гаднярите си избират жертвите. Примерно този чешит как пък е решил ей така да си паркира и то не еднократно, но цялата работа е в това, че закон има, но няма кой да го прилага и кой да го спазва. Всеки реве, че имал права, ами задълженията си къде ги забрави??? Благодаря, ядосах се и се оттеглям

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
(3) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) За престой и паркиране в населените места пътните превозни средства се спират възможно най-вдясно на платното за движение по посока на движението и успоредно на оста на пътя. Допуска се спиране за престой и паркиране на моторни превозни средства с допустима максимална маса до 2,5 тона върху тротоарите, успоредно на оста на пътя, ако откъм страната на сградите остава разстояние най-малко 2 метра за преминаване на пешеходци.

То в закона си е казано,стига да има кой да ги санкционира.

какви са тези тротоари  newsm78...не разбирам текста  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт